صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 163

موضوع: ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

سلام تا آخرین اطلاعی که من دارم چنین شرطی وجود ندارد. با اینحال حتما با دانشگاه تان مکاتبه کنید تا آخرین وضعیت را برایتان شرح دهند. و برای اینکه خیلی دیگر وسواسی عمل کنیم پرینت پاسخ دانشگاه را هم همراه خودتان ببرید که اگر مامور ویزا سوال کرد دست خالی نباشد. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_Javad نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من پذیرش PhD فول فاند دارم و میخوام به همراه همسرم برای ویزا اقدام کنیم. هزینه زندگی من و همسرم طبق دستورالعمل دولت بریتانیا میشه 18990£=9*(845+1265). فاند من هم 18000£ ست. با وجود اینکه ما به تفاوتش تنها 990£ میشه. اما یکی از دوستان گفت چون توی نامه فاند فقط اسم من اومده، سفارت فاند من رو به عنوان منبع پوشش هزینه همسرم حساب نمیکنه در نتیجه من مبلغ 7605£=845*9 گذاشتم توی حساب بانک پاسارگارد برای پوشش هزینه های همسرم. منتها الان یکی بهم گفت که حساب حتما باید به اسم خود dependant باشه. الان سوالم اینه که آیا حساب حتما باید به اسم dependant باشه؟ ​ممنون میشم کسی اگه تجربه ی مشابهی داره در میون بذاره.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان همگی شاد و خرم
    اول از سایت و باز کننده فروم این موضوع حساس متشکرم.
    دوم چندتا سوال دارم که بسیار متشکرم کمک کنید.
    خانم من داره برای مستر تو انگلیس اقدام میکنه و کاندشینال اپلای کرده. تا چند روز دیگه مدرک زبان ارائه بده تا CAS کد بگیریم. دوتا سوال دارم
    1- آیا برای همراه که من باشم نیاز به ارائه مدرکی دال بر مشخص کردن سطح زبان هست یا خیر؟ (چند جا خوندم که نیاز به مدرک زبان نیست اما تو سایت GOV.UK یجا خوندم برا همراه: (You must demonstrate sufficient knowledge of the English language and sufficient knowledge about life in the UK, in accordance with Appendix KoLL)
    2- آیا همراه که که باز من باشم نیاز هست مدارک شغلی ارائه بدم مثل مرخصی و برگردم کارم سر جاش هست و ...؟ اگر جواب مثبت است فقط یه نامه با سربرگ کفایت می کنه یا باید برای همراه هم فیش حقوقی و ... از کارفرماش گرفت.
    ممنونم که وقت میذارید و می خونید. واقعا مشکل بزرگیه که برای این دو موضوع دارم.

ApplyAbroad Superstar

سلام و تبریک برای پذیرش. همراه نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد و همراه با دانشجو ویزا میشوید. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrisasan نمایش پست ها
    سلام دوستان همگی شاد و خرم
    اول از سایت و باز کننده فروم این موضوع حساس متشکرم.
    دوم چندتا سوال دارم که بسیار متشکرم کمک کنید.
    خانم من داره برای مستر تو انگلیس اقدام میکنه و کاندشینال اپلای کرده. تا چند روز دیگه مدرک زبان ارائه بده تا CAS کد بگیریم. دوتا سوال دارم
    1- آیا برای همراه که من باشم نیاز به ارائه مدرکی دال بر مشخص کردن سطح زبان هست یا خیر؟ (چند جا خوندم که نیاز به مدرک زبان نیست اما تو سایت GOV.UK یجا خوندم برا همراه: (You must demonstrate sufficient knowledge of the English language and sufficient knowledge about life in the UK, in accordance with Appendix KoLL)
    2- آیا همراه که که باز من باشم نیاز هست مدارک شغلی ارائه بدم مثل مرخصی و برگردم کارم سر جاش هست و ...؟ اگر جواب مثبت است فقط یه نامه با سربرگ کفایت می کنه یا باید برای همراه هم فیش حقوقی و ... از کارفرماش گرفت.
    ممنونم که وقت میذارید و می خونید. واقعا مشکل بزرگیه که برای این دو موضوع دارم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng , Sharif University of Technology

سپاسگزارم.

یک سوال دیگر دارم. من دارم اپلیکیشنم رو پر میکنم، جایی نوشته که باید برای dependant ها جدا فرم پر کرد. یعنی باید یه اپلیکیشن دیگه پر کرد و به صورت جداگانه وقت گرفت؟ یعنی یک اکانت برای خودم درست کنم و علاوه بر اپلیکیشن خودم از طریق Apply for Someone else برای همسرم هم یک اپلیکیشن بسازم؟ در این صورت اگر نتوانیم در یک زمان به صورت مشترک وقت بگیریم مشکلی پیش نخواهد آمد؟

ممنون.

ApplyAbroad Superstar

سلام خواهش میکنم. درست است فرم جدا گانه و احتمال این که وقت جدا داده بشود هست.

موفق باشید

سپاسگزارم.

یک سوال دیگر دارم. من دارم اپلیکیشنم رو پر میکنم، جایی نوشته که باید برای dependant ها جدا فرم پر کرد. یعنی باید یه اپلیکیشن دیگه پر کرد و به صورت جداگانه وقت گرفت؟ یعنی یک اکانت برای خودم درست کنم و علاوه بر اپلیکیشن خودم از طریق Apply for Someone else برای همسرم هم یک اپلیکیشن بسازم؟ در این صورت اگر نتوانیم در یک زمان به صورت مشترک وقت بگیریم مشکلی پیش نخواهد آمد؟

ممنون.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng , Sharif University of Technology

واقعا متشکرم از راهنماییتون.

من به همین صورت اقدام کردم و اپلیکیشن رو پر کردم، هرجا هم لازم بود مشخصات همسرم رو وارد کردم. الان در مرحله پرداخت IHS زمانی که باید اطلاعات رو تایید کنم نوشته You don't have any dependants.

الان طبیعیه این یا من توی اپلیکیشن گزینه ای رو اشتباه زدم؟ من زمان زیادی ندارم برای پرداخت هزینه بیمه واقعا ممنون میشم اگه هر کدوم از دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم جایی اشتباه شده باشد. البته شما اصلا به جواب من بسنده نکنید و از دوستان دیگر لطفا اطلاعات بیشتر بگیرید. به نظرم لیستی از چنین مواردی که نمیدانید فرم را درست پر کرده اید یا نه تهیه کنید و با افسر ویزا روشن و صادقانه مطرح کنید. به نظرم اینطور هم آرامش خواهید داشت و هم رابطه مثبتی با مسوول ویزا برقرار میشود که نشاندهنده حسن نیت شماست.

موفق باشید

واقعا متشکرم از راهنماییتون.

من به همین صورت اقدام کردم و اپلیکیشن رو پر کردم، هرجا هم لازم بود مشخصات همسرم رو وارد کردم. الان در مرحله پرداخت IHS زمانی که باید اطلاعات رو تایید کنم نوشته You don't have any dependants.

الان طبیعیه این یا من توی اپلیکیشن گزینه ای رو اشتباه زدم؟ من زمان زیادی ندارم برای پرداخت هزینه بیمه واقعا ممنون میشم اگه هر کدوم از دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند.

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام و تبریک برای پذیرش. همراه نیازی به ارائه مدرک زبان ندارد و همراه با دانشجو ویزا میشوید. موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    ممنونم که پاسخ دادید، فقط من یکی از سوال هام این بود که نیاز به ارائه مدارک کاری من هم هست که همسرش هستم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام این را دقیقا نمیدانم چون جایی دقیقا ذکر نشده که مدارک شغلی همراه حتما لازم است . فکر من البته این است که ممکن است به عنوان مدرکی که ناظر بر توانایی مالی شما است کاربرد داشته باشد. این دو جا ممکن است کمک کند

۱-https://www.gov.uk/tier-4-general-visa/family-members
    ۲-https://www.internationalstudents.cam.ac.uk/tier-4-dependants

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrisasan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنونم که پاسخ دادید، فقط من یکی از سوال هام این بود که نیاز به ارائه مدارک کاری من هم هست که همسرش هستم؟

Keep Calm and APPLY ON

ممنون میشم از دوستان اگر کسی تجربه ویزای همراه رو داره راهنماییم کنه. من دانشجوی دکتری هستم اینجا و چون تو دوره نوشتن تز هستم مشکلی ندارم که در سفر باشم، قرار هست که به عنوان dependent همسرم همزمان اقدام کنیم برای ویزا. خواستم بدونم آیا این موضوع رو مطرح کنم در مصاحبه یا خیر. سوالات از همراه کلا به چه صورتیه و چی براشون مهمه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)