نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 10 از 1523 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

Senior Member pedram27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_82 نمایش پست ها
    سلام
    لینک رو نگاه کردم پدرام جان رشته من توی لینک هست اما یک سوال
    توی لیتک اسم رشته من رو نوشته drafting technologists and technition
    اما مدارک من industrial drafting هست
    هر دوتاشون یک مفهوم رو داره
    حالا من باید تو فرم اسم کدوم رو بزنم .اونی که تو سایت؟
    اونی که تو سایت است بهتر است چون آفیسر با آن نامها آشناتر است - و سابقه کار هم سعی کن با همان عنوان بگیرید بهتر است .اگر نه که همان مفهوم را دارد مشکلی نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط behnazam نمایش پست ها
    سلام پدرام عزیز
    خیلی ممنون از راهنمایی های مفیدت .
    توضیحات در پست بعدی آمده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnazam نمایش پست ها
    سلام پدرام عزیز
    ممنون از راهنمایی کامل شما
    من دو تا سوال دارم
    1- آیا عکسها ارسالی باید به حجاب باشه ؟
    2- من توی توضیحات دوستان خوندم که در مورد تایید وزارت خارجه نوشته بودن .
    من 6 سال سابقه کار و بیمه تایید شده دارم که به دالترجمه رسمی زبان دادم برای ترجمه . ای مدارک باید به تایید جایی برسه قبل از ارسال ؟
    لطفا بهم توضیح بده
    ممنون
    1- هر طور که دوست دارید . فرقی نمی کند .
    2- بله از دارالترجمه بخواهید که به تایید دادگستری و امور خارجه برسد . خودشان انجام می دهند . فقط دفترچه بیمه و روزنامه رسمی شرکت را باید به دارالترجمه باید بدهید .

نقل قول نوشته اصلی توسط showan نمایش پست ها
    سلام
    پدرام جان من سابقه بیمه ندارم و ترجمه سابقه کارم رو تایید دادگستری کردم ، لزوما که نباید به تایید امور خارجه باشه؟! بعضی دوستان گفتند که دادگستری هم معتبره ، نظر شما چیه؟
    و در مورد گردش 6 ماهه اگر خواستند ، این به این معنیه که من باید این 4000 دلار برای 6 ماه در حسابم بلوکه کنم؟!
    آقای دیناروند میگفت که : به این علته که میخواهند بدونند که این پول یک دفعه واریز نشده باشه و اگر بتونم یک نامه انگلیسی از یک شرکت مبنی بر اینکه این پول یک دستمزد کاری بوده که یکباره به حسابم اومده مسئله حل میشه؟ و دیگه نیازی به بلوکه شدن پول نیست؟
    مرسی بابت وقتی که میگذارید...
    سلام دوست عزیز - مدتی بود خبری نبود از شما - حتما " مشغول جمع آوری مدارک بودید .
    هرچه مدارک کاملتر و تایید بیشتری داشته باشد خیال آفیسر از سابقه شما راحت تراست . اما اگر نمی شود مشکلی نیست به هر حال آن هم معتبر است .
    آقای دینارود درست به شما گفتند . لازم نیست حساب را بلوکه کنید . ولی یک پردشی داشته باشید بد نیست . حالا کمتر از آن مبلغ هم باشد . به هر حال خمان طور که گفته اند زمانی که یک پول زیاد در یک تاریخ واریز می شود باید ثابت کنید که دلیل آن چه بوده است . یا پاداش یا حق ماموریت کار خواص یا فروش مثلا ماشین شخصی و.... .

Junior Member

سلام به همه مهاجران کانادا به ویژه پدرام خان که مشکل گشای این فروم هستند
    من تمام پست ها را خواندم .پستهایی که ارزش آنها 5000 $ میباشد.(حق الوکاله مشاورین )که دیگر با وجود این فروم در شرایط عادی نیازی به وکیل نیست.اما من یه مشکل بزرگ دارم که خواستم اینجا مطرح کنم شاید جواب بگیرم .
    همسر من لیسانس تغذیه با 5 سال سابقه با بیمه در بیمارستان و ielts 7 .
    main applicant هم همسرم میباشد و بنده در حال حاضر مشکل گرفتن پاسپورت دارم و اگر این قانون جدید معافیت 3 برادری که مجلس تصویب کرد سال آینده اجرا گردد و من معاف شوم میتوانم پاس بگیرم.
    وکلا می گویند شما می توانید اقدام کنید و فقط باید طی نامه ای این مطلب را توضیح دهید و نوشتن این نامه خیلی مهم است و فقط ما میدانیم باید به چه صورت تهیه گردد!!!
    نظر شما چیست؟ همسر من می تواند اینگونه اقدام کند و پاس من را بعد بفرستیم ؟ موقع مصاحبه من هم حتما باید حضور داشته باشم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید که ما به خاطر نامه 5000$ نپردازیم.
    با سپاس فراوان.

Junior Member sara_f آواتار ها

با سلام و تشکر
    در فرم Declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in Québec در قسمت Profession باید شغل الانمون رو بنویسیم (مثلاً من urban designer and plannerهستم) یا از توی لیست باید انتخا کنیم؟ چون تو لیست عنوان Town planner هست که به شغل من می خوره؟ کدوم رو بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud1977 نمایش پست ها
    سلام به همه مهاجران کانادا به ویژه پدرام خان که مشکل گشای این فروم هستند
    من تمام پست ها را خواندم .پستهایی که ارزش آنها 5000 $ میباشد.(حق الوکاله مشاورین )که دیگر با وجود این فروم در شرایط عادی نیازی به وکیل نیست.اما من یه مشکل بزرگ دارم که خواستم اینجا مطرح کنم شاید جواب بگیرم .
    همسر من لیسانس تغذیه با 5 سال سابقه با بیمه در بیمارستان و ielts 7 .
    Main applicant هم همسرم میباشد و بنده در حال حاضر مشکل گرفتن پاسپورت دارم و اگر این قانون جدید معافیت 3 برادری که مجلس تصویب کرد سال آینده اجرا گردد و من معاف شوم میتوانم پاس بگیرم.
    وکلا می گویند شما می توانید اقدام کنید و فقط باید طی نامه ای این مطلب را توضیح دهید و نوشتن این نامه خیلی مهم است و فقط ما میدانیم باید به چه صورت تهیه گردد!!!
    نظر شما چیست؟ همسر من می تواند اینگونه اقدام کند و پاس من را بعد بفرستیم ؟ موقع مصاحبه من هم حتما باید حضور داشته باشم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید که ما به خاطر نامه 5000$ نپردازیم.
    با سپاس فراوان.
    سلام دوست عزيز . مطمئن باشيد كه شما فقط بايد مفهوم مشكلي كه داريد را برايشان توضيح دهيد . هيچ فرمت خواصي ندارد كه بخواهيد بابت آن مبلغ گزافي پرداخت كنيد . در ضمن شما اگر دانشجو هستيد مي توانيد يك نامه از نظام وظيفه بگيريد براي سفر زيارتي كه در اين حالت مي توانيد پاسپورت بگيريد اما اجازه خروج از كشور را نداريد اما پاسپورت داريد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_f نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    در فرم declaration by a candidate in a profession governed by a professional order in québec در قسمت profession باید شغل الانمون رو بنویسیم (مثلاً من urban designer and plannerهستم) یا از توی لیست باید انتخا کنیم؟ چون تو لیست عنوان town planner هست که به شغل من می خوره؟ کدوم رو بنویسم؟
    بايد از ليست انتخاب كنيد .

با سلام من دو هفته پیش مدارکو فرستادم و قرار شد هزینه رو با کردیت یکی‌ از بستگان که تو امریکاست پرداخت کنم می‌تونم مطمئن باشم زمانی‌ که ایشون به هم بگه از حسابش پول برداشتن فایل نامبرم تو سوریه تشکیل شده ؟ متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط thisistoconnect نمایش پست ها
    با سلام من دو هفته پیش مدارکو فرستادم و قرار شد هزینه رو با کردیت یکی‌ از بستگان که تو امریکاست پرداخت کنم می‌تونم مطمئن باشم زمانی‌ که ایشون به هم بگه از حسابش پول برداشتن فایل نامبرم تو سوریه تشکیل شده ؟ متشکرم
    نه نمي شود چون تجربه اي كه خودم داشتم اين بود كه بعد از چند هفته از دريافت فايل نامبر متقاضي در صورت حساب كرديت كارت نشان داده شد . يعني فايل نامبر را شما زودتر دريافت مي كنيد .

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh22 نمایش پست ها
    سلام آقا پدرام خيلي ممنون.
    من به 1 وکیل زنگ زدم گفت سابقه بیمه ضروری هست.(من لیسانس میکرو بیو لوژی ام و 2 سال ازمایشگاه پیش استادام بودم) وکیل گفت برو به استادت بگو بیمه برات رد کنه برا این مدت .(بدون بیمه وزارت امور خارجه که مهر نمیکنه سابقه کار را )
    و 1 سوال دیگه :برا گردش مالی حساب مشترک هم قبوله؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    من نمیدونم وکیل شما بر چه اساس گفته گواهی سابقه کار بدون بیمه به تایید وزارت امور خارجه نمیرسه ؟
    تنها چیزی که با سابقه کار لازمه به وزارت ارائه بشه روزنامه رسمی آگهی تاسیس شرکت و اگر شرکت دولتی باشه باید حکم کارگزینی و فیش حقوقی همراه گواهی ارائه بشه .
    من این کار رو کردم.
    که البته اگر مترجم یا کسی که تاییدیه میگیره حرفه ای باشه نیاز به اینها هم نیست . البته دارالترجمه های حرفه ای کم هستند.