نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 102 از 1523 نخستنخست ... 25292939495969798991001011021031041051061071081091101111121522026021102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh نمایش پست ها
    سلام ببخشید من تازه عضو شدم.و خیلی به راهنماییتون نیاز دارم. یه سوالی داشتم که از دوستان خواهش میکنم اگه میتونید جواب من رو بدید.
    اگه کسی برای مصاحبه خواسته شده باشه. (برای ماه آینده) و رشته تحصیلی اون شخص در لیست جدید امتیاز صفر رو داشته باشه آیا باز هم طبق این لیست به پرونده اش رسیدگی میشه یا خیر؟ یه سوال دیگه اینکه من متوجه نشدم چرا در لیست جدید مهندسی صنایع یه جا امتیاز صفر داره و جایی دیگه امتیاز 6. کدوم رو باید حساب کرد؟ کسی از دوستان مهندس صنایع هست که پاسخ من رو بده؟
    ممنونم از همه دوستان
    سلام دوست عزیز
    تا جایی که من میدونم وقتی که امتیاز یک رشته ای صفر میشه تنها اثرش اینه که کل امتیازات شما رو کم میکنه اما تا زمانی که امتیاز شما از حداقل بیشتر باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد. در ضمن هر پرونده ای با قانون همان زمانی که کارش شروع شده بررسی میشه. فکر نمیکنم هنوز کسی با قانون جدید دعوت به مصاحبه شده باشه. رشته صنایع هم اگر مدرک کبکی یا معادل کبکی (که هنوز کسی نمیدونه منظور از معادل کبکی چیه) داشته باشید 6 امتیاز داره و در غیر اینصورت 0 امتیاز. احتمالا برای ما که در ایران گرفتیم امتیازش صفر است

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

من نمیدونم این ایمیل منظورش چیه و از طرف کیه ؟از استرس دارم دیوونه میشم .متنش اینه :
    Dear MOHAMMAD RASHIDI,
    We at WWICS have assessed your application for permanent residency to Canada, but unfortunately you were not able to qualify under the eligibility criteria. But still we have an option where by you can fulfill your cherished dream to move to Canada on a student visa. We would like to apprise you with the fact that in recent years, the Government of Canada and provincial governments have introduced a number of initiatives to attract and retain foreign students in Canada including.

Wink پاسخ : مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_cadillac_xlr نمایش پست ها
    سلام.
    اگر از کارفرما گواهی سابقه بگیری عالیه . نگران بیمه نباش . نیاز نیست . کمتر شده که به بیمه ایراد بگیرند .
    سابقه کار در زمان کارآموزی هم قبوله. البته طبق جمله ای که در قسمت مدارک مورد نیاز کبک درج شده :
    o For work internships: enclose the attestations from the employer or establishment with proof that the internships were remunerated and/or performed in the framework of your studies.

مطابق این لینک : http://www.immigration-quebec.gouv.q...ork-experience

اگر نظرم اشتباهه تصحیحش کن. سعی کن گواهی کار بگیری نه گواهی کارآموزی .

در ضمن کی گفته بدون هیچ چشم داشتی راهنمایی میکنیم ؟؟؟!!!!1
    به موقع اش نوبت شما هم میرسه . دنیا خیلی کوچیک تر از اونیه که فکرشو میکنیم .
    شوخی کردم دوست من . چشم داشت ما ، موفقیت شماست . بابت گل هم ممنون . خودتون گلید .

ذکات دانش ، تعلیم به دیگران است .

کادیلاک جان . من کوچیکتم . تو جون بخواه. اولا امیدوارم که توی دنیا همچین کارت پیش بره که نیاز به کمک هیچکی نداشته باشی. ولی اگه یک موقعی کاری چیزی بود من کوچیکتم.فقط لب تر کن.

در مورد گواهی کار مشکلی وجود نداره ،توی اون شرکت آشنا دارم و می تونم گواهی کار بگیرم ولی مساله بیمه است که اونو نمی شه کاریش کرد. آخه شنیدم که اگر بیمه پرداخت نشده باشه و سابقه ای توی بیمه نداشته باشیم وزارت خارجه و دادگستری ترجمه مدرک را مهر نمی کنند . آیا این مطلب درسته ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    کادیلاک جان . من کوچیکتم . تو جون بخواه. اولا امیدوارم که توی دنیا همچین کارت پیش بره که نیاز به کمک هیچکی نداشته باشی. ولی اگه یک موقعی کاری چیزی بود من کوچیکتم.فقط لب تر کن.

در مورد گواهی کار مشکلی وجود نداره ،توی اون شرکت آشنا دارم و می تونم گواهی کار بگیرم ولی مساله بیمه است که اونو نمی شه کاریش کرد. آخه شنیدم که اگر بیمه پرداخت نشده باشه و سابقه ای توی بیمه نداشته باشیم وزارت خارجه و دادگستری ترجمه مدرک را مهر نمی کنند . آیا این مطلب درسته ؟؟؟
    من سابقه کارم سوری و بدون بیمه هستش ولی هم ترجمه رسمی شد و هم مهر دادگستری

نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    من نمیدونم این ایمیل منظورش چیه و از طرف کیه ؟از استرس دارم دیوونه میشم .متنش اینه :
    Dear MOHAMMAD RASHIDI,
    We at WWICS have assessed your application for permanent residency to Canada, but unfortunately you were not able to qualify under the eligibility criteria. But still we have an option where by you can fulfill your cherished dream to move to Canada on a student visa. We would like to apprise you with the fact that in recent years, the Government of Canada and provincial governments have introduced a number of initiatives to attract and retain foreign students in Canada including.
    سلام.
    دوست عزیزم اولا لطفا دیوونه نشو که الان بهت میگم این یعنی چی .
    در چند روز گذشته توی این سایتهای مهاجرتی احیانا فرم ارزیابی رایگان پر کردی ؟؟؟؟ حتما .
    این ایمیل از طرف گروه مهاجرتی wwics ( سایت http://www.wwicsgroup.com ) به شما رسیده .
    اونها هم اینطور جوابتو دادند که "برای مهاجرت به کانادا (نه کبک) نمیتونی اقدام کنی ولی میتونی رویای رفتن به کانادا رو از طریق دانشجویی تحقق ببخشی " . خیلی روی اینجور ایمیل ها حساب نکن . سعی کن از ارزیابی آنلاین سایت خود کبک استفاده کنی.

موفق باشی .

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها

سلام.
    نگران نباش . هر دو حتما تایید میکنند. چیزی رو که بدون اون وزارت امور خارجه تایید نمیکنه ، کپی روزنامه رسمی شرکته . که البته دادگستری تاییدش میکنه. و حتی اگه یه دارالترجمه با نفوذ پیدا کنی میتونه بدون روزنامه رسمی هم برات تاییدیه وزارت رو بگیره ( اینجا ایران است ، جایی که هر کار غیر قانونی ممکن).
    روزنامه رسمی شرکت چیزی نیست که شرکت از دادنش سر باز بزنه . معمولا براحتی میدن . سعی کن بگیری ازشون که منت این دارالترجمه ها رو هم نکشی .

موفق باشی .

Junior Member

سلام دوست عزیز
    1) نه خیر. لیست قبلی سال 2006 اعلام شده بود . لیست جدید هم با حداقل تغییرات اعلام شده . نگران این مسئله نباشید.
    3)بله تقریبا . واسه چی این سوال رو پرسیدید؟
    4) مهندسی کشاورزی (Agricultural or Rural Engineering) جزء section C هست و 5 امتیاز داره .

نفر اصلی مهندسی کشاورزی 10+5 = 15
    سابقه کار 5سال : 8
    زبان انگلیسی کم(6) : 3
    -زبان فرانسه(6) : 8
    سن 30 سال : 16

همراه :
    تحصیلات : 3
    سابقه : 0
    فرانسه(6) : 3

مجموع : 59 امتیاز . امتیازتون خوبه . اگر فرانسه نفر اصلی 8 بزنه عالیه. پس میتونید اقدام کنید . زمانش با خودتونه .

موفق باشید

با سلام و تشکر از جوابتون. اما کادیلاک جان من کمی قانع نشدم و باز سوال دارم:
    1- تا جایی که از لیستها سر در آوردم و یک بار یکی از دوستان انجمن هم به من گفت، مهندسی کشاورزی در لیست 2006 جزوه section C بوده و الان نیست پس چطور شما به نفر اصلی ما امتیاز 5 برای رشته میدین؟

2- علت اینکه سوال کردم آیا همه افرادی که در حال انجام کاراشون و خوندن فرانسه هستن جزو Section A- D هستن دقیقا همینه که فکر می کنم کشاورزی هیچ امتیازی نمی گیره. حالا اگه امتیاز ما صفر باشه اقدام نکنیم؟

3- به طور کلی امتیاز رشته تحصیلی کسی اگه صفر باشه اتوماتیک حذف می شه یا اگه، نه چطور این امتیاز رو می شه جبران باید کرد؟

4-منظور از این که گفتید : (نفر اصلی مهندسی کشاورزی 10+5 =15) چه است؟ این 10 امتیاز برای کدام قسمت است؟

5- منظور از عدد 6 که جلوی زبان انگلیسی و فرانسه گذاشتید چیه؟

6- نفر اصلی و همراه باید در یک سطح فرانسه بدونن تا 8 و 3 امتیاز بگیرن یا نفر همراه می تونه سطح پایین تری داشته باشه؟ چقدر؟

7- حداقل امتیاز برای یک زوج چقدر است؟ 59 یا 60 یا...؟ چون یکجا دیدم بچه ها نوشتن 60. اگه 60 تا باشه حتی با 5 امتیاز رشته 1 امتیاز کم داریم. 1 امتیاز را حتما باید جور کرد یا لازم نیست؟

ببخشید سرتون رو درد آوردم لطفا جوابم رو بدهید

نقل قول نوشته اصلی توسط Somia نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از جوابتون. اما کادیلاک جان من کمی قانع نشدم و باز سوال دارم:
    1- تا جایی که از لیستها سر در آوردم و یک بار یکی از دوستان انجمن هم به من گفت، مهندسی کشاورزی در لیست 2006 جزوه section C بوده و الان نیست پس چطور شما به نفر اصلی ما امتیاز 5 برای رشته میدین؟

2- علت اینکه سوال کردم آیا همه افرادی که در حال انجام کاراشون و خوندن فرانسه هستن جزو Section A- D هستن دقیقا همینه که فکر می کنم کشاورزی هیچ امتیازی نمی گیره. حالا اگه امتیاز ما صفر باشه اقدام نکنیم؟

3- به طور کلی امتیاز رشته تحصیلی کسی اگه صفر باشه اتوماتیک حذف می شه یا اگه، نه چطور این امتیاز رو می شه جبران باید کرد؟

4-منظور از این که گفتید : (نفر اصلی مهندسی کشاورزی 10+5 =15) چه است؟ این 10 امتیاز برای کدام قسمت است؟

5- منظور از عدد 6 که جلوی زبان انگلیسی و فرانسه گذاشتید چیه؟

6- نفر اصلی و همراه باید در یک سطح فرانسه بدونن تا 8 و 3 امتیاز بگیرن یا نفر همراه می تونه سطح پایین تری داشته باشه؟ چقدر؟

7- حداقل امتیاز برای یک زوج چقدر است؟ 59 یا 60 یا...؟ چون یکجا دیدم بچه ها نوشتن 60. اگه 60 تا باشه حتی با 5 امتیاز رشته 1 امتیاز کم داریم. 1 امتیاز را حتما باید جور کرد یا لازم نیست؟

ببخشید سرتون رو درد آوردم لطفا جوابم رو بدهید
    وااااااااااااااااااااااای ییییی چقدر سوااااااااااااااااااال

سلام دوست عزیز

1) این لینک رو عنایت بفرمایید مهندسی کشاورزی رو در Section c میبینید که یه 5 خوشگل هم جلوش نوشته .
    http://www.canadavisa.com/quebec-imm...-training.html

2و3) اگر امتیاز رشته ای صفر باشه میتونه اقدام کنه و هیچ مشکلی نداره فقط باید کمبود امتیازش رو با چیزای دیگه جبران کنه که به حداقل برسه (زبان- سابقه- مدرک معتبر فنی حرفه ای مطابق لیست - اقوام در کبک و ... ) . هستند کسانی که جزء این مشاغل نیستند.
    4) لیسانس 10 امتیاز . رشته 5 امتیاز .
    5) منظور از 6 از 12 است. اگر نگاه کنید توی اپلیکیشن فرم برای توانایی زبان برای هر دوی انگلیسی و فرانسوی 12 مربع گذاشته که اگر هر دو خونه شماره 12(Advanced) رو برای spesking , Listening فرانسه بزنید 16 امتیاز میگیرید و اگر 6 بزنید نصف میشه یعنی 8 امتیاز .
    6)نیاز نیست که هر دو در یک سطح باشند . همراه میتونه در حد بیسیک (1 تا 4) باشه ولی اعدادی رو که خدمتتون عرض کردم به فراخور شرایط و سایر امتیازاتتون بود.
    7) ببینید حداقل امتیاز قبل از مصاحبه برای زوج 57 امتیازه . 6 امتیاز دست خود آفیسره که اگه همش رو بهتون بده، امتیازتون به عدد 63 میرسه (یعنی حداقل امتیاز لازم جهت پذیرفته شدن بعد از مصاحبه) . ولی معمولا روی نصف این 6 امتیاز باید حساب کرد (یعنی 3) . پس حداقل بهتر است ، تاکید میکنم، بهتر است که 60 امتیاز رو از قبل داشته باشید که مطمئن تر اقدام کنید .

در ضمن به امتیازاتی که در نقل قول بالا (پست قبلی) نوشته ام ، 1 امتیاز بابت کفایت مالی اضافه کنید. پس اصلاح میکنم مجموع امتیازاتتون با مشخصاتی که نوشتم 60 است نه 59 .

موفق باشید .
    ویرایش توسط dr_cadillac_xlr : October 25th, 2009 در ساعت 02:00 AM

Junior Member

سلام دوست عزیز

1) این لینک رو عنایت بفرمایید مهندسی کشاورزی رو در Section c میبینید که یه 5 خوشگل هم جلوش نوشته .

2و3) اگر امتیاز رشته ای صفر باشه میتونه اقدام کنه و هیچ مشکلی نداره فقط باید کمبود امتیازش رو با چیزای دیگه جبران کنه که به حداقل برسه (زبان- سابقه- مدرک معتبر فنی حرفه ای مطابق لیست - اقوام در کبک و ... ) . هستند کسانی که جزء این مشاغل نیستند.
    5) منظور از 6 از 12 است. اگر نگاه کنید توی اپلیکیشن فرم برای توانایی زبان برای هر دوی انگلیسی و فرانسوی 12 مربع گذاشته که اگر هر دو خونه شماره 12(Advanced) رو برای spesking , Listening فرانسه بزنید 16 امتیاز میگیرید و اگر 6 بزنید نصف میشه یعنی 8 امتیاز .
    6)نیاز نیست که هر دو در یک سطح باشند . همراه میتونه در حد بیسیک (1 تا 4) باشه ولی اعدادی رو که خدمتتون عرض کردم به فراخور شرایط و سایر امتیازاتتون بود.
    7) ببینید حداقل امتیاز قبل از مصاحبه برای زوج 57 امتیازه . 6 امتیاز دست خود آفیسره که اگه همش رو بهتون بده، امتیازتون به عدد 63 میرسه (یعنی حداقل امتیاز لازم جهت پذیرفته شدن بعد از مصاحبه) . ولی معمولا روی نصف این 6 امتیاز باید حساب کرد (یعنی 3) . پس حداقل بهتر است ، تاکید میکنم، بهتر است که 60 امتیاز رو از قبل داشته باشید که مطمئن تر اقدام کنید .

در ضمن به امتیازاتی که در نقل قول بالا (پست قبلی) نوشته ام ، 1 امتیاز بابت کفایت مالی اضافه کنید. پس اصلاح میکنم مجموع امتیازاتتون با مشخصاتی که نوشتم 60 است نه 59 .

موفق باشید .
    با سلام
    کادیلاک جان از راهنماییتون واقعا سپاسگزارم.کم کم داره دوزاریم می افته
    ولی 3 سوال دیگه دارم.
    1-من لیست مشاغل را از این لینک که دوستان دیگه گذاشتن و مال سال 2009 است پیدا کردم که داخلش کشاورزی نیست.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...-26may2009.pdf
    لیستی که شما استناد می کنید مال چه سالیه؟ اگه 2009 پس چرا با این یکی فرق داره؟

2- 3 امتیاز فرانسه برای همراه معادل 8 امتیاز نفر اصلی است؟منظورم اینه که من با توجه به امتیازها در چه سطحی فرانسه بدونم؟

3- اگه یه بچه هم خدا بمون داد ،فکر کنم 4 امتیاز داره، من می تونم فرانسه نخونم؟

موفق باشید

Junior Member

سلام دوست عزیز

موفق باشید .
    با سلام
    کادیلاک جان از راهنماییتون واقعا سپاسگزارم.کم کم داره دوزاریم می افته
    ولی 3 سوال دیگه دارم.
    1-من لیست مشاغل را از این لینک که دوستان دیگه گذاشتن و مال سال 2009 است پیدا کردم که داخلش کشاورزی نیست.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...-26may2009.pdf
    لیستی که شما استناد می کنید مال چه سالیه؟ اگه 2009 پس چرا با این یکی فرق داره؟

2- 3 امتیاز فرانسه برای همراه معادل 8 امتیاز نفر اصلی است؟منظورم اینه که من با توجه به امتیازها در چه سطحی فرانسه بدونم؟

3- اگه یه بچه هم خدا بمون داد ،فکر کنم 4 امتیاز داره، من می تونم فرانسه نخونم!!؟

موفق باشید