نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای مهاجرت به کبک وکیل بگیرم؟آيا وکيل کار خاصی ميکند؟

رأی دهندگان
914. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

124 13.57%
  • خیر

774 84.68%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

16 1.75%
صفحه 1520 از 1523 نخستنخست ... 52010201420147015101511151215131514151515161517151815191520152115221523 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 15,191 تا 15,200 , از مجموع 15225

موضوع: مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

من اکثر تاپیک های مربوط به مهاجرت کبک رو خوندم یک سوال برام پیش اومده .می خواستم بدونم تا به حال کسی بوده که به خاطر عدم تسلط به زبان فرانسه تو مصاحبه ریجکت شه؟(تسلط خوب به زبان انگلیسی داشته باشه)ممنون میشم اگر جواب من رو بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarling1991 نمایش پست ها
    من اکثر تاپیک های مربوط به مهاجرت کبک رو خوندم یک سوال برام پیش اومده .می خواستم بدونم تا به حال کسی بوده که به خاطر عدم تسلط به زبان فرانسه تو مصاحبه ریجکت شه؟(تسلط خوب به زبان انگلیسی داشته باشه)ممنون میشم اگر جواب من رو بدین.
    من به عنوان یک نظر پاسخ می دهم، ضمناً در نظر داشته باشید سوال کردید "تا به حال" پس ممکنه امروز روال فرق کرده باشه و ضمناً گفتید "عدم تسلط" من برداشتم این هست که این شخص شروع به یادگیری زبان فرانسه کرده و در تلاش برای بهبود وضعیت زبان فرانسه خود است ، ولی خوب فعلاً تسلط کافی پیدا نکرده است! بعید می دونم درصورت کسب امتیاز لازم مشکلی باشه ولی:
    مثالی از دوره مصاحبه ها در 2013-2012 یادم میاد که خانم پرستارتحصیل کرده 12-16 امتیازی با تجربه بیش از 8 سال با تکیه بر مجموع امتیازهای بالای 57 خود قادر به ادای ساده ترین جملات فرانسه حتی در حد خوش وبش اولیه و معرفی خود نبوده و از موضع بالا و غرور غیر قابل توجیه ناشی از امتیاز کسب شده ، انتظار قبولی بی قید و شرط داشته که باعث به نوعی لجاجت و عصبانی شدن آفیسر شده که در نهایت با بهانه گیری ها و سرسختی او پرونده را ریجکت کرده است! با این مثال ، (عرض کردم ممکنه امروزه شیوه مصاحبه ها بنحوی تغییر کرده باشه که سلیقه ای عملکردن آفیسر ها منتفی باشه) ولی بنظر من قابل درک با توجه به تاکید و تعصب کامل کبک روی زبان فرانسه (احساس می کنم می توان به عنوان یکی از ارزشهای نانوشته آن دانست) شاید عدم یادگیری فرانسه به نوعی دهن کجی به این فرهنگ و جامعه تلقی شده و کاملاً به مصاحبه شما جو منفی حاکم کنه. البته این به معنی اجباری بودن ارائه مدرک زبان فرانسه نیست که بحثی جداگانه است.
    ویرایش توسط ali744 : January 23rd, 2016 در ساعت 08:12 PM

Member azadeh89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذائی

سلام خانم آیدا لطفا منو راهنمائی کنید: برای پرونده ما نردیک به سه ماه است که سی اس کیو صادر شده اما هنوز به دستمون نرسیده.. اونطور که از دوستان پرسیدم فرم a-0527-df و a-0520-mf به همراه یک کاور لتر باید ارسال کنم .. سوالم اینه که در آپدیت جدید فرم a-0527-df گفته شده که باید فرم a-0525-af هم پر بشه.. این فرم شامل شرایط ما هم میشه و باید پر کنیم یا در مورد کسانی هست که وکیل دارن ؟ ممنون میشم مارو از سردرگمی در بیارید..
    فايل نامبرdec/2011
    سي اس كيو:Nov/2015
    ويزاdeco/2016
    لندينگ:Feb/2017

Junior Member

سلام ادمین محترم می خواستم با هاتون مشورت کنم من پروندم refuse شده سال 2011 مهلت 90 روزه دادن جهت اعتراض الان 8 ماه از تاریخ ارسال اعتراض می گذره اما جوابی ندادند جز اینکه صبر کنید
    من وبنده رسیک نکرده و به دلیل داشتن b2 و مدرک 16 امتیازی دوباره اقدام کردم و اکانت ساختم
    سوال اول : به نظرتون رقرنس نامبر 2011 رو وارد کنم ؟
    سوال دوم : در صورت وارد کردن رفرنس نامبر بزنم در جریان هست یا مختومه شده ؟
    چون اگه وارد بشه امکان داره شانسم از بین بره

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimait نمایش پست ها
    سلام ادمین محترم می خواستم با هاتون مشورت کنم من پروندم refuse شده سال 2011 مهلت 90 روزه دادن جهت اعتراض الان 8 ماه از تاریخ ارسال اعتراض می گذره اما جوابی ندادند جز اینکه صبر کنید
    من وبنده رسیک نکرده و به دلیل داشتن b2 و مدرک 16 امتیازی دوباره اقدام کردم و اکانت ساختم
    سوال اول : به نظرتون رقرنس نامبر 2011 رو وارد کنم ؟
    سوال دوم : در صورت وارد کردن رفرنس نامبر بزنم در جریان هست یا مختومه شده ؟
    چون اگه وارد بشه امکان داره شانسم از بین بره
    اونچه که هست رو بنویسید رفرتس نامبر. و اگه مختومه شده مختومه اگر نشده در جریان.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

ممنون بابت راهنمایتون به نظرتون اگه بزنم پرونده در جریان هست اصلا فایل نامبر صادر می شه ؟
    اگه بزنم پرونده مختومه هست و سابمیت رو انجام بدم و با توجه به مهلت یک ماهه برای پرداخت در انتظار جواب اعتراض بمونم اگه مثبت بود که هیچ در غیر اینصورت شانس حضور در 2015 رو از دست ندم ؟
    یه سناریو هم این هست که فایل نامبر و اعلام نکنم

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimait نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایتون به نظرتون اگه بزنم پرونده در جریان هست اصلا فایل نامبر صادر می شه ؟
    اگه بزنم پرونده مختومه هست و سابمیت رو انجام بدم و با توجه به مهلت یک ماهه برای پرداخت در انتظار جواب اعتراض بمونم اگه مثبت بود که هیچ در غیر اینصورت شانس حضور در 2015 رو از دست ندم ؟
    یه سناریو هم این هست که فایل نامبر و اعلام نکنم
    سناریو آخرتون وجود ندارند. اگر بخواید اقدام کنید هیچ چاره ای جز اعلام و گفتن حقیقت ندارید. چطور فکر میکنید الان اطلاعات و وضعیت پرونده شما رو اونا ندارن؟ اگر سوالات رو درست جواب ندید پروندتون بعلت دادن اطلاعات انحرافی و... رد میشه و تا پند سال نمیتونید اقدام کنید حتی بعد ازین زمان اقدام کنید احتمال رد شدن زیاده.
    اینکه اقدام کنید یا نه انتخاب با خودتون هست اما معمولا وقتی شما پردنده در جریان دارید منطقی نیست اقدام کنید.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    میخواستم بدونم که برای مهاجرت از طریق نیروی متخصص میشه یکبار من مین بشوم و ثبت نام کنم و یکبار همسرم مین شود و ثبت نام کند؟
    من 5 سال بیمه دارم ولی مرتبط با رشته ام نیست در یک شرکت خصوصی ماشین نویس هستم و رشته ام الکترونیک است آیا بیمه ام قابل قبول است

Junior Member

Smile پاسخ : مهاجرت بهQuébec فقط مواردي كه تاپيك جداگانه ندارند

با سلام.من امروز نامه ی انتظار برای مصاحبه را دریافت کردم.
    فقط یک سوال داشتم.من هنوز نامزد هستم و به تنهایی برای مهاجرت اقدام کرده ام و قرار است در آینده (که زمان آن معلوم نیست )که عقد کردم همسرم را نیز در پرونده اضافه کنم.آیا در این مرحله ضروری است؟ یا بعد هم میتوانم این کار را بکنم؟ لطفا راهنمایی کنید.من واقعا نمیدانم چکار کنم. چون که میخوام باهم بریم.من شرایطی رو ندارم که بخوام برم و بعد شوهرم بیاد. و از طرفی هم میترسم که شوهرم امتیاز کافی رو نیاره و رد شم. متن نامه در قسمت پایین قرار دادم. با تشکر

Objet : Votre entrevue de sélection
    Madame,
    Nous avons complété une première évaluation de votre « Demande de certificat de
    sélection » et nous avons déterminé que vous avez satisfait aux exigences requises à
    cette étape d’examen préliminaire.
    Nous vous informons que vous êtes inscrit sur une liste d'attente pour une entrevue de
    sélection avec un(e) conseiller(ère) à l'immigration. Dès que la date de votre entrevue
    sera fixée, nous communiquerons de nouveau avec vous. Il est donc inutile de nous
    contacter à ce sujet, vous devez attendre notre prochaine correspondance.
    Nous vous recommandons de bien vous préparer à votre entrevue. À cet effet, nous
    vous encourageons à consulter les sites Internet suivants
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/
    http://www.gouv.qc.ca/portail/quebec/international/
    http://www.emploiquebec.net/
    Si votre situation familiale change au cours des prochains mois, vous devrez sans tarder
    nous transmettre le formulaire «Modification à une demande de certificat de sélection»
    ainsi que tous les documents nécessaires au traitement de cette demande de
    modification, à l’adresse indiquée à la fin de la présente lettre. Vous trouverez le
    formulaire à l’adresse suivante :
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...stravailleurs/
    index.html
    Vous devrez également acquitter les frais relatifs à cette modification. Pour connaître
    les tarifs en vigueur, consultez l’adresse suivante :
    http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/frais

Veuillez noter que vous ne pourrez procéder à aucun ajout de conjoint lors de l’entrevue.
    De plus, vous devez nous communiquer sans tarder tout changement d’adresse de correspondance ou de courriel.
    Nous vous remercions de l’intérêt que vous manifestez pour le Québec et nous vous prions d’accepter, Madame, nos salutations distinguées.

سلام دوستان ممکنه راهنمایی کنید
    من 3-4 سال پیش پاس ریکوست شدم ولی به دلایلی پاسم رو نفرستادم
    1) آیا امکان به جریان انداختن دوباره پرونده هست؟
    2) اگر دوباره بخوام اقدام کنم پرونده قبلی چقد تاثیر داره؟