صفحه 114 از 190 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

بچه ها این دانشگاه ما بعد از این که کلی منو دووند و از صد جا امضا گرفتم تازه میگه ما برات پرونده تشکیل دادیم! یعنی هنوز به من ریزنمره نداده
    من به چه زبونی به اینا بفهمونم که من عجله دارم؟ آموزش میگه روالش همینه و میانبر زدن غیر ممکنه...یعنی غیرممکنه زودتر به من ریزنمره بدن...ولی من با شناختی که ازشون دارم احساس میکنم که دروغ میگن ...مثلا دیروز به من گفتن برو فردا بیا مسئولش نیست امروز کارمو یه نفر دیگه انجام داد و گفت اصلا مسئولش اون فرد نبوده!!! مریضن به خدا!! کسی تجربه اینجوری داره؟ من با کی برم حرف بزنم اینا ریزنمره رو سریعتر بهم بدن؟ حالا دانشنامه ام نخواستم!(اگه جوابتون به تاپیک ربط نداره لطفا پیام خصوصی بدین)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    بچه ها این دانشگاه ما بعد از این که کلی منو دووند و از صد جا امضا گرفتم تازه میگه ما برات پرونده تشکیل دادیم! یعنی هنوز به من ریزنمره نداده
    من به چه زبونی به اینا بفهمونم که من عجله دارم؟ آموزش میگه روالش همینه و میانبر زدن غیر ممکنه...یعنی غیرممکنه زودتر به من ریزنمره بدن...ولی من با شناختی که ازشون دارم احساس میکنم که دروغ میگن ...مثلا دیروز به من گفتن برو فردا بیا مسئولش نیست امروز کارمو یه نفر دیگه انجام داد و گفت اصلا مسئولش اون فرد نبوده!!! مریضن به خدا!! کسی تجربه اینجوری داره؟ من با کی برم حرف بزنم اینا ریزنمره رو سریعتر بهم بدن؟ حالا دانشنامه ام نخواستم!(اگه جوابتون به تاپیک ربط نداره لطفا پیام خصوصی بدین)
    سلام

"سریع تر" صرفا مد نظر شماست...
    به هر حال انجام جنین کاری نیازمند یک سری پیش نیاز هست... مثلا تاییدیه های فارق التحصیلی از بخش های مختلف دانشگاه، صدور ریزنمرات رسمی، تایید ریزنمرات توسط آموزش کل و ...
    چاره ای جز صبر نیست...
    البته ممکن هست با اعلام مشکل به آموزش دانشکده، کمکی از اون سمت بهتون بشه وگرنه آموزش کل و مراحل طرح، صدور و تحویل مدارک فارق التحصیلی "با تو رو خدا" و ... تغییری نمی کنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام،
    آقا اينكه بعضى از دانشگاه ها ميگن بايد مدارك رو خوده دانشگاه تو پاكت مهر موم شده بفرسته، چه صيغيه اى؟
    من ريز نمرات و دانش نامه رو گرفتم تأدييه وزارتم از سايت گرفتم دادم بره ترجمه، حالا نميدونم مهر موم دانشگاه از كجا بيارم! چون تقريباً مطمئنم دانشگاه اين كارو نميكرد.
    ممنون از راهنماييتون

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid64 نمایش پست ها
    سلام،
    آقا اينكه بعضى از دانشگاه ها ميگن بايد مدارك رو خوده دانشگاه تو پاكت مهر موم شده بفرسته، چه صيغيه اى؟
    من ريز نمرات و دانش نامه رو گرفتم تأدييه وزارتم از سايت گرفتم دادم بره ترجمه، حالا نميدونم مهر موم دانشگاه از كجا بيارم! چون تقريباً مطمئنم دانشگاه اين كارو نميكرد.
    ممنون از راهنماييتون
    سلام
    وقتی مدارک ترجمه رسمی رو گرفتید اول یه اسکن ازشون بگیرید (چون بعضی دانشگاه ها آپلود مدارک رو هم می خوان) و بعد مدارک رو بردارید ببرید دانشگاه تون تا هر مدرک ترجمه شده رو واستون بزاره توی یک پاکت انگلیسی ای و روی درش مهر بزنه و با چسب seal کنه (این میشه مهروموم.)
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام دوستان

تو پوزیشنی که میخام اپلای کنم اینو خواستن :Grade transcripts and BSc/MSc diploma
    حالا آیا اینارو میشه بدون آزاد کردن دانشنامه ارسال کرد (البته فقط مدرک موقت ارشد رو دارم) که تا نتیجه پذیرش معلوم بشه هزینه الکی نکنم؟ یعنی راهی هست که الکی هزینه آزادسازی مدرکو فعلا تا معلوم شدن قطعی پذیرش پرداخت نکنم؟
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان

تو پوزیشنی که میخام اپلای کنم اینو خواستن :Grade transcripts and BSc/MSc diploma
    حالا آیا اینارو میشه بدون آزاد کردن دانشنامه ارسال کرد (البته فقط مدرک موقت ارشد رو دارم) که تا نتیجه پذیرش معلوم بشه هزینه الکی نکنم؟ یعنی راهی هست که الکی هزینه آزادسازی مدرکو فعلا تا معلوم شدن قطعی پذیرش پرداخت نکنم؟
    ممنون
    سلام

اگر اون grade transcript رو به صورت ترجمه unofficial ازتون می پذیرند می تونید...
    در غیر اینصورت ناچارید برای ترجمه رسمی ریزنمراتتون اونها رو آزاد کتید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه-شهید بهشتی

سلام دوستان یه سوال داشتم ابن مدرک unofficial که میگن یعنی همین گواهی موقت؟؟ آخه روش رسما نوشته غیر قابل ترجمه!!!!!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sariita نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم ابن مدرک unofficial که میگن یعنی همین گواهی موقت؟؟ آخه روش رسما نوشته غیر قابل ترجمه!!!!!!!
    سلام

مدرک Unofficial در واقع به مدرکی گفته میشه که از طرف یک ارگان یا سازمان مورد قبول برای یک مقصد خارجی تایید نشده باشه...
    اصولا گواهی موقت و ریزنمرات غیر رسمی تایید نمیشن... بنابراین جزو مدارک unofficial به حساب میان...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام ، من کارشناسی مهندسی صنایع رو ایران دارم میخونم
    برای ارشد میخام برم ترکیه
    صحبت های دوستانو خوندم ، اما جواب سوالامو نگرفتم
    تو رو خدا یه نفر یه جواب واضح به من بده
    من سربازی دارم ، با این اوصاف برای خروج از کشور و خوندن کارشناسی ارشد تو یه کشور دگ حتما باید سربازی رو برم یا راهی هست ک نرفت؟
    برای ثبت نام تو دانشگاه حتما باید مدرک اصل دانشنامه رو داشته باشیم؟ و به دست آوردن این مدرک با وثیقه امکان پذیر هست؟ مقدار وثیقش چقدره؟
    در کل راهی هست که یک فرد مشمول سربازی بدون رفتن به سربازی و بدون خرید دانشنامه بتونه ارشدو بره خارج از کشور ؟
    ممنون

سلام من میخواستم که ریز نمرات از دانشگاه پیام نور بگیرم من هنوز ترم 9 هستم سوالم اینه که میتونم الان ریز نمرات بگیرم چون دانشگاهم هنوز تموم نشده و من رسما فارق تحصیل نیستم و این که ایا لازمه بعدا هم که فارق تحصیل شدم دوباره ریز نمرات رو بگیرم کلا کی بگیرم زمان بهتریه ؟ اگه میتونم ریز نمرات رو بگیرم باید از کجا بگیرم از خود دانشگاه یا وزارت علوم یا پیام نور مرکزی ؟ بعد از این که گرفتم مدارکو باید دقیقا کجا ببرم برای تایید ؟ ... لطفا از اول کاملا همه مراحل گرفتن ریز نمرات و تایید شدنشون و اینکه کجا ها باید برم رو برام توضیح بدبد من هیچ اطلاعاتی ندارم و وقتمم محدوده ممنون میشم کمکم کنید توی گرفتن ریز نمرات از دانشگاه پیام نور
    ویرایش توسط anoshirvan : January 12th, 2015 در ساعت 01:12 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)