صفحه 98 از 190 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1892

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط NiloufarQ نمایش پست ها
    سلام
    فکر می کنم اگر از دانشگاهاتون پاکت مخصوص دانشگاه به انگلیسی بگیرید و بخواهید که مدارکتون رو داخلش پلمپ کنند می توانید از دی.اچ.ال بخواهید که از طرف دانشگاه پستش کنند. من ریزنمراتم رو که فقط مهر دادگستری داشتو همینطوری پست کردم.
    ممنوون

اما مشکل اینه که دانشگاه برات این کار رو می کنه؟ شما چه دانشگاهی بودید؟

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aliesmaeili نمایش پست ها
    سلام بچه ها

کسی هست که من رو راهنمایی کنه
    من قبلا لیسانس و ارسدم را ازاد کردم و ترجمه رسمی همه رو دارم بهمراه مهر دادگستری و وزات خارجه. اما دانشگاهی که تو کاناد هست قبول نکرده و میگه حتما باید دانشگاه هات بفرسته. دانشگاه لیسانس من امیر کبیر و ارشدم هم دانشگاه تهران بوده.

حالا من موندم چیکار کنم. کسی می دونه دانشگاه تهران و امیر کبیر من باید چیکار کنم. ایا ترجمه دالرترجمه که رسمی هم هست بدم به دانشگاه ها برام پست می کنن یا قبول نمی کن. ممنون میشم اگه کسی بلده . راستش خیلی مورد من عجله ای هست.

ایا برم دی اچ ال و بهشون بگم ادرسه دانشگاه ها رو بزنه قبول می کنه؟ هرچند که مدارک ترجمه شده من مهر دانشگاه ها رو نداره و در عوص مهر دادگستری و وزارت خارجه رو داره
    سلام دوست عزیز
    من برای پست مدراکم از TNT استفاده کردم و موقع پست کردن هم مسئول باجه که آدرس فرستنده رو می نوشت واسم آدرس رو پرسید که بنویسه. به نظرم شما می تونید به جای آدرس خودتون آدرس دانشگاه رو بهشون بدید و مشکلی نباشه. در ضمن حالا که دانشگاه مقصد اصرار داره که مدارک از طرف دانشگاه پست بشه بهتره همه مدارک مربوطه رو بزارید توی پاکت مخصوص دانشگاه و مهرومومش کنید و بعد با آدرس دانشگاه پستش کنید.این جوری خیالتون راحت میشه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

سلام دوستان. من ایران رشته ی حقوق خونده بودم و الان هم دارم استرالیا مستر میخونم. برای یکی از کورسهای مورد نیاز بازار کار، باید سیلابس درسهایی که خوندم رو ارائه بدم تا اسس بشه. هرچقدر سایت وزارت علوم و دانشگاههای مختلف رو میبینم چیزی نذاشتن. فقط همون ریز نمراته. کسی میدونه چطور میشه سیلابس رو پیدا کرد؟
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

Junior Member

سلام به همگی
    می خواستم بدونم که دوستان می دونند که منظور از official attested copy تو متن زیر چیه؟ ایا به نظرتون منظورش ترجمه رسمی هستش (انگار منظورش ترجمه نیست چرا که وقتی اسم از ترجمه اوردم تو جواب گفت که که باید WES ارزیابی کنه)؟ یا اینکه باید مثلا از دانشنامه شریفم یک کپی بگیرم و اموزش دانشگاه اون رو مجددا مهر و امضا کنه؟ و سوال اخر اینکه الان تو این متن خواسته شده که دانشگاه کپی درخواستی رو ارسال کنه یا خودم هم می تونم؟ (ممنون از لطفتون)
    RE#2: Given that your Master’s certificate from Sharif University of Technology specifically states in English that the degree was ‘conferred’ to you, the Graduate School can accept this as proof of graduation. Therefore, you may send me an official attested copy (by the appropriate academic administrative officer at Sharif University) of this certificate. Please do not send your original diploma. Note: Any original documents submitted to the Graduate School at Stony Brook University will be kept permanently and cannot be returned to a student under any circumstance.

دوستان آیا کسی در مورد قانون جدید وزارت علوم مبنی بر حذف نمرات تک از کارنامه دانشجویان و اعمال اون برای چه ورودی هایی اطلاع داره؟

ببخشین دوستان کسی میشه بگه منظور از کارنامه رسمی و غیر رسمی چیه .؟
    من یک ریز نمره گرفتم رو برگه آچار پرینت شده و مهر داره از تو سایت پرینت گرفتند و تایید کردند.. آیا رسمی همین هست ؟

و یک چیز دیگه اینکه آیا باید کارنامه انگلیسی رو هم وزارت علوم تایید بکنه...؟؟؟یعنی بعد از اینکه ترجمه کردیم باید دوباره ببریم وزارت یانه ؟
    همچنین سفارت کشور مقصد بر چه مبنایی مدارک ما رو تایید میکنه؟
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات از دانشکده

سلام به همگی،
    من چند وقت پیش دفاع ارشدم بود، قبل از اون هم برای چند جا برای دکترا اپلای کرده بودم. الان پذیرش دانشگاه سیدنی برام اومده که Conditional هست. برای اینکه پذیرش Firm بگیرم باید براشون دانشنامه و ریز نمرات ارشدم رو بفرستم. از اون جایی که سربازی دارم نمیتونم تا پذیرش نگرفتم این مدارک رو آزاد کنم. مثل این میمونه که تو یه دور افتاده باشه
    خواستم ببینم به نظرتون باید چیکار بکنم؟ ضمنا این رو هم بگم که یک نامه از استاد مشاورم ارشدم با مهر بخش گرفتم که ریز نمرات داخلش بود ولی این رو هم قبول نکردن.

Junior Member

سلام به همگی،
    من چند وقت پیش دفاع ارشدم بود، قبل از اون هم برای چند جا برای دکترا اپلای کرده بودم. الان پذیرش دانشگاه سیدنی برام اومده که Conditional هست. برای اینکه پذیرش Firm بگیرم باید براشون دانشنامه و ریز نمرات ارشدم رو بفرستم. از اون جایی که سربازی دارم نمیتونم تا پذیرش نگرفتم این مدارک رو آزاد کنم. مثل این میمونه که تو یه دور افتاده باشه

خواستم ببینم به نظرتون باید چیکار بکنم؟ ضمنا این رو هم بگم که یک نامه از استاد مشاورم ارشدم با مهر بخش گرفتم که ریز نمرات داخلش بود ولی این رو هم قبول نکردن.

سلام دوستان
    من واقعا نمیدونستم مشکلم رو باید کجا مطرح کنم.

واسه اپلیکیشن اونهایی که هنوز مدرکشون رو آزاد نکزدن و ددلاینشونم داره میرسه باید چه مدرکی رو ارسال کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanm نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    می تونید با دانشگاه مقصد مطرح کنید مشکلتون رو و ازشون بخواین که یه نامه تحت عنوان پذیرش مشروط براتون ارسال کنند و اون رو به وزارت علوم جهت صدور نامه معافیت تحصیلی ارائه کنید. من خودم همین کارو کردم و بعید می دونم دانشگاهتون مشکلی برای این قضیه داشته باشه.
    باز می تونید قبلش یه سر برید امور دانشجویان واقع در میدان فردوسی و مشکلتون رو باهاشون مطرح کنید شاید راه دیگه ای پیشنهاد کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واقعا نمیدونستم مشکلم رو باید کجا مطرح کنم.

واسه اپلیکیشن اونهایی که هنوز مدرکشون رو آزاد نکزدن و ددلاینشونم داره میرسه باید چه مدرکی رو ارسال کنند؟
    می تونید مدارک غیررسمی رو براشون ارسال کنید ولی حتماً ذکر کنید که به چه دلیل درحال حاضر نمی تونید مدارک رسمی رو بفرستید و بگید که حتماً برای مرحله ثبت نام می تونید مدارک رسمی رو به دستشون برسونید. عموماً اکثر دانشگاه ها با این قضیه مشکلی ندارن و مدارک رسمیو برای مرحله نهایی یعنی ثبت نام قطعی دانشجو نیاز دارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)