چند نکته هست که لازم دیدم بگم:
متاسفانه روم به دیوار!!! زود بسته شد واز روز شنبه که من این موضوعو مطرح کردم تا امروز هم اینترنتم قطع بود هم که درگیر بودم نشد سر بزنم ببینم چه خبره اینجا. فکر می کردم نهایت 2 یا 3 نفر نظر بدن الان که اومدم می بینم اوووووووووووه چه خبره.
اصلا فکر نمی کردم ظرف دو روز این همه اظهار نظر ببینمو اینقدر همه منتظر این موضوع باشند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.................................................. .................................................. .............
جون بسته شد اونجا، که نمیدونم چرا؟ مجبور شدم موضوع جدید باز کنم تا بتونم جواب بعضی از دوستانو بدم که گله کردند من اومدم یک موضوعیو مطرح کردم و همه رو انداختم به جون هم و ول کردم رفتم.
همونایی که دم از ظرفیت و روشنفکری زدند به گند کشیدند موضوعو تا بستنش.
-----------------------------------------------------------------------------------------
از اینجا به بعد حرفم با جناب سیمون (simon) هستش:
"نمیدونم با این کار بچگانتون که اوردین ارسالایه منو رو کردین واسه همه و مسخره کردین چیو می خواستین ثابت کنید واقعاً! خب که چی؟؟؟؟؟؟؟
اگر در مورد امنیت و آب وهوا یا هرچیزی سوالی پرسیدم فکر میکنم تصمیم گرفتن برای انتخاب یک کشور برای ادامه تحصیل و زندگی، که هیچی ازش نمیدونی اینقدر مهمه که باید ته همه چیشو در بیاری. چشم بسته ادم تصمیم نمیگیره. آدم تحقیقاشو میکنه در مورد همه چی بعد تصمیم می گیره. دغدغه های آدم هام باهم فرق می کنه، شاید شما دغدغه هاتون چیزایه دیگه باشه ...
شما ارسالایه 6 ماه پیش منو گذاشتین و رو حساب اونا اظهار فضل کردین، در صورتیکه 6 ماه زمان زیادیه و ممکنه خیلی از تصمیماتو باورایه آدم عوض بشه. اونجا من هنوز تازه به این فکر می کردم که اصلاً برم یا نه. تمام ."
----------------------------------------------------------------------------------------
فکر می کنم به اندازه کافی در مورد موضوع "روم به دیوار" اظهار نظر شد و کله گنده های سایت ( اونایی که ارسالاشون سرریز کرده و مثل من 6 تا بیشتر ارسال نداشتند، انگار که فضیلته ارسال زیاد داشتن!!!) دیدن که دغدغه خیلی از بچه هاست این موضوع، لطفاً اگه صلاح می دونند یک اقدامی بکنند.
زودم نبندید لطفاً موضوعو! بزارید حداقل دو سه روزی بگذره. شاید یکی نتونست هر روز سر بزنه. شاید حرفی داشت.