صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

سلام
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته ی رشته ی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد رو دارم ولی کاردانی من کاملا غیر مرتبط با رشته ی کارشناسیم هست. برای مدرک کارشناسی ناپیوسته 95 واحد پاس کردم و معدلم 18 شده. می خواستم ببینم برای اپلای گرفتن در فوق لیسانس به خاطر اینکه مدرک کاردانیم غیر مرتبط هست مشکلی پیش میاد یا نه؟

Junior Member

سلام
    یه سوال اینکه میشه از ارشد عمران داخل انصراف داد و برای رشته های پزشکی کشورهای اروپایی اپلای داد؟؟ اگه اره، بعدش رزومه کارشناسی ک در همین زمینه عمران داشتم میتونه تاثیری تو پذیرش داشته باشه؟؟

راستش نمی دوم . من خودم لیسانس عمران داشتم از ایران برای رشته عمران هم از استرالیا پذیرش گرفتم و رفتم . ولی بعضی ها رو هم دیدم از رشته های غیر مرتبط پذیرش گرفته باشن
    مثلا دوستی داشتم لیسانس زبان داشت . شرکت یکی دیگه از دوستام یه نامه مهر و امضا دار براش درست کرد که او در شرکت ما 3 ساله مدیر امور مالی هست . با همین سابقه دروغین پذیرش گرفت از سیدنی برای رشته ام بی ای. نمیدونم در رابطه با رشته های پزشکی هم شدنی باشه یا نه .

Junior Member

با سلام و وقت به خیر، یه سوال داشتم من فارغ التحصیل ارشد سال 91 هستم، تاکنون مشغول کار شدم و دانشگاه علمی کاربردی هم تدریس میکنم ، میخواستم بدونم درخواست ادامه تحصیل من برای دکترا معقولانه هست یا نه؟ آیا برای اساتید مهم هست که من چندین سال از درس فاصله گرفتم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m_useafi نمایش پست ها
    با سلام و وقت به خیر، یه سوال داشتم من فارغ التحصیل ارشد سال 91 هستم، تاکنون مشغول کار شدم و دانشگاه علمی کاربردی هم تدریس میکنم ، میخواستم بدونم درخواست ادامه تحصیل من برای دکترا معقولانه هست یا نه؟ آیا برای اساتید مهم هست که من چندین سال از درس فاصله گرفتم یا نه؟
    سلام
    بسته به رشته، شرایط مالی و کاری و وضعیت آنها شما دارد
    من هم از زمان فارغ التحصیلیم گذشته بود چند سال ولی با توجه به سابقه تدریس و مقالات بسیاری که داشتم پذیرش گرفتم ولی مستمر دوم خواندم و الان دکتری می خانم

سلام دوستان میخواستم بدونم میشه برای گرفتن لیسانس در دانشگاهی توی آلمان فاند گرفت و یا بورسیه شد؟ اگه جواب مثبته چه مدارکی لازم داره؟ ممنون میشم جواب بدین دوستان ارجمند

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)