صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حداقل های پذیرش در یک دانشگاه

سلام
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته ی رشته ی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد رو دارم ولی کاردانی من کاملا غیر مرتبط با رشته ی کارشناسیم هست. برای مدرک کارشناسی ناپیوسته 95 واحد پاس کردم و معدلم 18 شده. می خواستم ببینم برای اپلای گرفتن در فوق لیسانس به خاطر اینکه مدرک کاردانیم غیر مرتبط هست مشکلی پیش میاد یا نه؟

Junior Member

سلام
    یه سوال اینکه میشه از ارشد عمران داخل انصراف داد و برای رشته های پزشکی کشورهای اروپایی اپلای داد؟؟ اگه اره، بعدش رزومه کارشناسی ک در همین زمینه عمران داشتم میتونه تاثیری تو پذیرش داشته باشه؟؟

راستش نمی دوم . من خودم لیسانس عمران داشتم از ایران برای رشته عمران هم از استرالیا پذیرش گرفتم و رفتم . ولی بعضی ها رو هم دیدم از رشته های غیر مرتبط پذیرش گرفته باشن
    مثلا دوستی داشتم لیسانس زبان داشت . شرکت یکی دیگه از دوستام یه نامه مهر و امضا دار براش درست کرد که او در شرکت ما 3 ساله مدیر امور مالی هست . با همین سابقه دروغین پذیرش گرفت از سیدنی برای رشته ام بی ای. نمیدونم در رابطه با رشته های پزشکی هم شدنی باشه یا نه .

Junior Member

با سلام و وقت به خیر، یه سوال داشتم من فارغ التحصیل ارشد سال 91 هستم، تاکنون مشغول کار شدم و دانشگاه علمی کاربردی هم تدریس میکنم ، میخواستم بدونم درخواست ادامه تحصیل من برای دکترا معقولانه هست یا نه؟ آیا برای اساتید مهم هست که من چندین سال از درس فاصله گرفتم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m_useafi نمایش پست ها
    با سلام و وقت به خیر، یه سوال داشتم من فارغ التحصیل ارشد سال 91 هستم، تاکنون مشغول کار شدم و دانشگاه علمی کاربردی هم تدریس میکنم ، میخواستم بدونم درخواست ادامه تحصیل من برای دکترا معقولانه هست یا نه؟ آیا برای اساتید مهم هست که من چندین سال از درس فاصله گرفتم یا نه؟
    سلام
    بسته به رشته، شرایط مالی و کاری و وضعیت آنها شما دارد
    من هم از زمان فارغ التحصیلیم گذشته بود چند سال ولی با توجه به سابقه تدریس و مقالات بسیاری که داشتم پذیرش گرفتم ولی مستمر دوم خواندم و الان دکتری می خانم

سلام دوستان میخواستم بدونم میشه برای گرفتن لیسانس در دانشگاهی توی آلمان فاند گرفت و یا بورسیه شد؟ اگه جواب مثبته چه مدارکی لازم داره؟ ممنون میشم جواب بدین دوستان ارجمند

سلام برای پذیرش کارشناسی روانشناسی و دانشگاه رایگان کدوم دانشگاه پیشنهاد می دید
    من الان مدرکم کارشناسی ادبیات هست

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر من یک مشکلی دارم که واقعا دیوانه وار ذهنمو مشغول کرده معدل کارشناسی من ۱۳.۸۹ هست ولی معدل ارشد من ۱۷.۶۰ هست که استاد راهنمای من یکی از بهترین اساتید رشته ام در ایران هست و نوصیه نامه ایشون و چند استاد برتر دیگر رو هم دارم. سوالی که از دوستان دارم این هست که من با نمرات قابل قبول زبان در دانشگاه های متوسط اروپا که هزینه تحصیلی رو صرفا تقبل کنند شانس قبولی قطعی دارم یا خیر؟ سپاس

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من یک مشکلی دارم که واقعا دیوانه وار ذهنمو مشغول کرده معدل کارشناسی من ۱۳.۸۹ هست ...شانس قبولی قطعی دارم یا خیر؟

از دید من حتما باید توجهتان را از فاکتوری که برای آن کاری نمیتوانید بکنید به عوامل دیگر که الان در اختیار شما هستند و به پذیرش شما کمک میکنند معطوف کنید. معدل را کاملا از دهنتان پاک کنید و به جلو نگاه کنید. خیلی ها در شرایط شما بوده اند ولی در ادامه مسیر موفق شده اند. شما استثنا نیستید.

واقعیت این است معدل پایین تاثیر خود را دارد و احتمالا چند دانشگاه را از پدیرفتن شما منصرف میکند ولی اینطور نیست که تمام دنیا درشان روی شما بسته باشد. نمره زبان به جای خود و توصیه نامه هم به جای خود تا حتی جبران مافات میکنند با اینحال از دید من داشتن مقاله در رشته خودتان بیشترین تاثیر برای جبران معدل خواهد داشت.

مقاله های خوب توان تحقیقاتی و نوشتن و استدلال شما را نشان میدهند و خیلی برای جلب نظر اساتید برای همراهی و اختصاص فاند مفید هستند. به نظرم به خودتان فرصت بدهید و برای نوشتن مقاله برنامه ریزی کنید.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhmad نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر من یک مشکلی دارم که واقعا دیوانه وار ذهنمو مشغول کرده معدل کارشناسی من ۱۳.۸۹ هست ولی معدل ارشد من ۱۷.۶۰ هست که استاد راهنمای من یکی از بهترین اساتید رشته ام در ایران هست و نوصیه نامه ایشون و چند استاد برتر دیگر رو هم دارم. سوالی که از دوستان دارم این هست که من با نمرات قابل قبول زبان در دانشگاه های متوسط اروپا که هزینه تحصیلی رو صرفا تقبل کنند شانس قبولی قطعی دارم یا خیر؟ سپاس

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

امکان پذیرش گرفتن بدون مقاله ممکن نیست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)