نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
اولا از پاسختون ممنون. ثانیا درسته کار تحقیقاتی هر جای دنیا فرقی نمیکنه ولی فرق هست بین امکاناتی که ما داریم با اونا دارن. ضمنا بدون اینکه بخوام به استادم توهین کنم باید بگم که نه تنها برای من بلکه برای استاد من هم افتخاره که با یه استاد دانشگاه جورجیا تک کار کنه چون خودش رو هم سطح اون نمیدونه. ضمن اینکه احساس میکنم برای کسی که تو جورجیا تک هستش هر پروژه ای قابل انجامه. نگرانی من اینکه به قول دوستمون y2dark تمام اون شرایطی که در خط اول نوشتشون آوردن فراهم نشه. شما این رو هم به هر دلیلی مثل کم سواد بودن خودم یا استادم یا هر دلیل دیگه ای پروژه موفقیت آمیز پیش نره چون اون چیزی که استاده من از ایده آل تو ذهنشه با اون چیزی که استاد جورجیا تکیه تو ذهنشه از زمین تا آسمون فرق میکنه. البته این رو هم بگم که کار کاملا تحقیقاتی و در مایه های یک نوع شبیه سازی با یکی از نرم افزارهای مکانیکی(لمپس) هست. اگر استاد من سابقه کار باهاشون رو داشت خیلی خیالم راحت تر میشد چون اون موقع میشد حدس زد سطح پروژه در چه حدیه. البته باید اینم اضافه کنم که زمینه ی کاری استاد من و استاد خارجی یکیه و با این نرم افزار کار کرده و در تز دکتراش هم با این نرم افزار شبیه سازی کرده نگرانی من فقط در مورد سطح پروژه س.
ممنون
نظر جناب y2dark هم کاملا متین هست. صرف انجام پروزه هیچ تضمینی برای پذیرش شما نمیتونه باشه مگر اینکه مینیمم ها رو داشته باشید و استاد GT هم کاملا رضایت داشته باشه.
موفق باشید