صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 168

موضوع: همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همکاری مشترک با یک استاد خارجی درنوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_oonline نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من با یک استادی در یکی از دانشگاه های آمریکا در ارتباطم.البته ایشان فقط برای من مساله تحقیقاتی را تعریف کرده و مقاله هایی رو به صورت دوره ای به من در مورد موضوع assign می کنه.ایا اگر پیپری در بیاد نام ایشون هم باید روش بیاد طبق عرف؟
    مسلما باید اسم ایشون روش باشه چون کار رو ایشون تعریف کرده و عملا سرپرستی پروژه رو هم برعهده داره. مقاله ها رو هم که ایشون براتون تعیین میکنه. البته با فرض اینکه قاعدتا در مراحل بعدی هم همکاری میکنه.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط RahAAA17 نمایش پست ها
    سلام
    امکان داره با یه استاد خارجی از اول تا آخر یه مقاله بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون.
    سلام
    سئوالتون واضح تر بپرسید شاید بشه جواب داد

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در زمینه طراحی و معماری و برنامه ریزی شهری یکسری فعالیت داشتم یک مقاله داشتم که تو همایش داخلی اکسپت شد ولی خودم چاپش نکردم حالا در همون مورد دارم یک isi با اساتید و افراد دیگه میدم خواستم بدونم در این زمینه چطور میتونم به استاد دانشگاهی که قصد اپلای دارم ایمیل بزنم و باهش همکاری بخام,منظورم اینه موضوع کار کرده خودم رو بفرستم با مقالاتم براش و بگم دوس دارم با شما کارکنم یا بگم من رو این زمینه ها کار کردم میخام باشما مقاله جدیدی در این زمینه داضته باشم.دانشگاه مورد نظر من در کاناداست,منیتوبا.
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام

خیلی راحت به ایشون ایمیل بزنید و آفرتون براش توضیح بدین! اونا کارشون همینه (یعنی مقاله دادن). طبق تجربه خود من، اگر وقت داشته باشن و ایدتون جالب باشه حتما کمک میکنن و اسمشون هم میره تو نویسنده ها! ولی اگر تصمیم به کمک بگیرن واقعا خیلی خوب کمک میکنن!!

موفق باشید

Junior Member RahAAA17 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical engineering, Université de Nantes

سلام دوست عزیزabarmard راستش من دقیقا سوالم اینه که میشه به استاد ایمیل بزنیم که اقا من میخوام رو این موضوع کار کنم و خواستار همکاری شما هستم
    من خودم الان مقدمه فقط و فقط مقدمه مقالمو اماده کردم و البنه چکیدشو ایمارو بهش نشون بدم ک یه چیز کلی از موضوع دستش بیاد بعد بگم اکگه امکان داره بقیشو باهم بنویشیم البته به این لحن نمیگما یه جور دیگ میگم ولی کلا اصلش همین میشه.
    حالا این امکان داره یا نه فقط از اساتید خارجی میتونیم کمک بگیریم و سوالاتی ک حین نوشتن مقاله برامون پیش میاد رو باید بپرسیم.
    ممنون از وقتی ک اختصاص میدهید
    Happiness is always an inside job.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوست عزیزabarmard راستش من دقیقا سوالم اینه که میشه به استاد ایمیل بزنیم که اقا من میخوام رو این موضوع کار کنم و خواستار همکاری شما هستم
    من خودم الان مقدمه فقط و فقط مقدمه مقالمو اماده کردم و البنه چکیدشو ایمارو بهش نشون بدم ک یه چیز کلی از موضوع دستش بیاد بعد بگم اکگه امکان داره بقیشو باهم بنویشیم البته به این لحن نمیگما یه جور دیگ میگم ولی کلا اصلش همین میشه.
    حالا این امکان داره یا نه فقط از اساتید خارجی میتونیم کمک بگیریم و سوالاتی ک حین نوشتن مقاله برامون پیش میاد رو باید بپرسیم.
    سلام
    حالا شاید استاده خانوم باشه! بنظر من شما مقالتون ادامه بدید و منتظر پیدا شدن یک استاد نمونید؛ چرا چون اینطوری زمان از دست میدین. معمولا پروسه پیدا کردن یک استاد برای همکاری زمانبره. برای همین پیشنهاد میکنم مقالتون ادامه بدید و در همین حین به اساتید برای همکاری ایمیل بزنید. از این هم واهمه نداشته باشید که اگر مقالتون کامل تر بشه، شاید ایدتون کپی کنند یا هر چیزی! معمولا اونا حرفه ای تر از این حرف ها هستند و به ethics پایبند هستند. در ضمن این رو هم بگم، اساتید معمولا سئوالاتتون جواب میدن (خوب و کامل) و در آخر مقالتون ادیت میکنن. پس این خودتون هستید که باید ایده رو شبیه سازی کنید، مقاله رو بنویسید و شکل ها رو رسم و تحلیل کنید. ولی خب همون ادیتی که میکنن یک تجربه ارزشمنده و میتونه منجر به یک ریکام خوب بشه.
    شاید بقیه دوستان نظرات بهتری بدن.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست من،

در تایید و تکمیل فرمایش جناب ابرمرد، ببینید معمولا وقتی پیشنویس مقاله آماده هست اینجور تماس ها جواب میده، شما نباید انتظار یک استاد راهنما را در چنین مواقعی داشته باشید که گام به گام با شما پیش بیاید، پس کارتان را تقریبا تکمیل کنید تا شانس پیدا کردن استاد بالا برود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

سلام
    یه سوالی از دوستان داشتم. من با توجه به رتبم به احتمال خیلی خیلی زیاد دانشجوی ارشد مکانیک یکی از دانشگاه های دولتی شهرستان ها میشم(همون دانشگاه کارشناسیم). یکی از استادای من میگه که میتونم بدم پروژه ی ارشدتو یکی از دوستای پست داکش تو دانشگاه جورجیا تک با همکاری یکی از استاداش در اون دانشگاه تعریف کنه و اینم بگه که برای دکترا برم اونجا. سوالی که برام پیش اومده اینه که از این میترسم که پروژه زیادی سنگین باشه و از پسش تو ایران برنیاییم. نمیدونم اینو چه جوری باید مطمئن شم؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوالی از دوستان داشتم. من با توجه به رتبم به احتمال خیلی خیلی زیاد دانشجوی ارشد مکانیک یکی از دانشگاه های دولتی شهرستان ها میشم(همون دانشگاه کارشناسیم). یکی از استادای من میگه که میتونم بدم پروژه ی ارشدتو یکی از دوستای پست داکش تو دانشگاه جورجیا تک با همکاری یکی از استاداش در اون دانشگاه تعریف کنه و اینم بگه که برای دکترا برم اونجا. سوالی که برام پیش اومده اینه که از این میترسم که پروژه زیادی سنگین باشه و از پسش تو ایران برنیاییم. نمیدونم اینو چه جوری باید مطمئن شم؟
    ممنون میشم اگه کمک کنید.
    با سلام
    خب کاری نداره، از دوست پست داکشون بپرسید میشه این پروژه رو تو ایران انجام بدین؟! البته، این بگم اگر کار تحقیقاتی باشه ترس شما بی مورده چون کار تحقیقاتی چه فرقی داره شما کجای این کره خاکی هستید؟! ولی کار عملیاتی یک چیز دیگست. ولی این یک موقعیتیه که شاید برای هر کسی تکرار نشه و بنظرم قدرش بدونید. هر کسی نمیتونه بره جورجیا تک!
    موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid369 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگه کمک کنید.
    در وهله اول اگر بخوام رو راست بهت بگم، تضمینی برای اینکه شما این پروژه رو انجام دادی میری جورجیا تک وجود نداره، مگر اینکه استادرو impress کنی و کارت خیلی خوب باشه و استاده هم حرفش در کمیته برو داشته باشه و مینیمم های دانشگاه هم بیاری!
    در وهله دوم پس از انتخاب موضوع یک مقداری تحقیق و مشورت کن!!! ببین چقدر در دانشگاههای دیگه روی این موضوع تحقیق انجام میشه! در دانشگاههای تاپ 10 بعضی از اساتید رو پروژه های خیلی خاص کار میکنند و فقط در یکسری از دانشگاههای محدود روشون تحقیقات انجام میدند! اگر موضوع شما از اون دسته باشه و نتونی جورجیا تک پذیرش بگیری یک مقداری کارت سخت میشه و بعدا ممکنه به مشکل بر بخوری; اتفاقی که برای خود من افتاد که موضوعی رو انتخاب کردم که فقط تو جورجیا تک کار میکردند موضوع پروژمو به استادها میگفتم نمیدونستن یعنی چی!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    با سلام
    خب کاری نداره، از دوست پست داکشون بپرسید میشه این پروژه رو تو ایران انجام بدین؟! البته، این بگم اگر کار تحقیقاتی باشه ترس شما بی مورده چون کار تحقیقاتی چه فرقی داره شما کجای این کره خاکی هستید؟! ولی کار عملیاتی یک چیز دیگست. ولی این یک موقعیتیه که شاید برای هر کسی تکرار نشه و بنظرم قدرش بدونید. هر کسی نمیتونه بره جورجیا تک!
    موفق باشید
    اولا از پاسختون ممنون. ثانیا درسته کار تحقیقاتی هر جای دنیا فرقی نمیکنه ولی فرق هست بین امکاناتی که ما داریم با اونا دارن. ضمنا بدون اینکه بخوام به استادم توهین کنم باید بگم که نه تنها برای من بلکه برای استاد من هم افتخاره که با یه استاد دانشگاه جورجیا تک کار کنه چون خودش رو هم سطح اون نمیدونه. ضمن اینکه احساس میکنم برای کسی که تو جورجیا تک هستش هر پروژه ای قابل انجامه. نگرانی من اینکه به قول دوستمون y2dark تمام اون شرایطی که در خط اول نوشتشون آوردن فراهم نشه. شما این رو هم به هر دلیلی مثل کم سواد بودن خودم یا استادم یا هر دلیل دیگه ای پروژه موفقیت آمیز پیش نره چون اون چیزی که استاده من از ایده آل تو ذهنشه با اون چیزی که استاد جورجیا تکیه تو ذهنشه از زمین تا آسمون فرق میکنه. البته این رو هم بگم که کار کاملا تحقیقاتی و در مایه های یک نوع شبیه سازی با یکی از نرم افزارهای مکانیکی(لمپس) هست. اگر استاد من سابقه کار باهاشون رو داشت خیلی خیالم راحت تر میشد چون اون موقع میشد حدس زد سطح پروژه در چه حدیه. البته باید اینم اضافه کنم که زمینه ی کاری استاد من و استاد خارجی یکیه و با این نرم افزار کار کرده و در تز دکتراش هم با این نرم افزار شبیه سازی کرده نگرانی من فقط در مورد سطح پروژه س.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)