صفحه 127 از 140 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1394

موضوع: اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7789 نمایش پست ها
    هر دو شرایط هم دارم ،قسطی 6 درصد سود باید بدم . سوال من این قسطی چه مزایایی داره که همه انتخابش میکنن؟
    شش درصد برای کانادا رقم بالایی هست. خیلی از اتومبیلها رو ممکنه بتونید با بهره زیر سه درصد و یا حتی صفر بخرید ( البته فروشنده در هر حال سود می‌کنه به شکل دیگه ای)
    اگر کردیت اسکورتون رو میدونید که خوب هست میتونید برای خرید قسطی بیشتر چونه بزنید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع خودرو برای تازه واردین- (خرید نو،دست دوم،کرایه،بیمه خودرو و موارد مرتبط)

هر دو شرایط هم دارم ،قسطی 6 درصد سود باید بدم . سوال من این قسطی چه مزایایی داره که همه انتخابش میکنن؟
    مزیت قسطی فقط اینه که کلی پول نقد را یکهویی از دست نمیدهید. خوردخورد پرداخت میکنید (و البته بخاطر سودش یک مقدار هم بیشتر از حالت نقد باید پرداخت کنید). برای کسانی که درآمد ثابتی دارند ولی سرمایه ذخیره اضافی ندارند (90 درصد مردم) انتخاب مناسبی است.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

سود ۶ درصد خیلی زیاده برای ماشین. الان اوضاع اقتصادی خوب نیست و خیلی ها ماشین با سود بسیار پایین و حتی صفر فاینانس میدند

مورد دیگه که خیلی مهم هست بیمه ماشین فاینانس یا لیز معمولا گرونتر از حالتی است که کل پول رو یکجا می‌پردازید. در برخی موارد نرخ بیمه ماهیانه بیشتر از خود قسط است مخصوصا اگر تازه گواهینامه گرفته باشید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    سود ۶ درصد خیلی زیاده برای ماشین. الان اوضاع اقتصادی خوب نیست و خیلی ها ماشین با سود بسیار پایین و حتی صفر فاینانس میدند

مورد دیگه که خیلی مهم هست بیمه ماشین فاینانس یا لیز معمولا گرونتر از حالتی است که کل پول رو یکجا می‌پردازید. در برخی موارد نرخ بیمه ماهیانه بیشتر از خود قسط است مخصوصا اگر تازه گواهینامه گرفته باشید
    ماشین های دست دوم معمولا سود فاینانس شون بیشتر از ماشینهای نو است چون بهشون پروموشن نمیخوره. حداقل این تجربه من بوده.

نکته انحرافی داستان اینست که اگر درآمدتان به ریال است نه دلار ، ماشین قسطی روز به روز برایتان گرانتر تمام میشودو شاید قیمتش دو یا حتی سه برابر بشود

Junior Member

ممنون از همه دوستان
    فرق تویوتا CEبا LEچیه ؟ کدومش بهتر

ممنون از همه دوستان
    فرق تویوتا CEبا LEچیه ؟ کدومش بهتر
    CE حداقل اپشنها هست و حتی ممکنه دنده دستی باشه، LE آپشن‌های بیشتری داره

سلام، ما تصادف بدی داشتیم طوری که ماشین بنظرم قابل تعمیر نباشه.من از قوانین اینجا اطلاع چندانی ندارم. ماشین صفر را سال قبل فاینانس کرده بودیم، میخواستم سیر قضایا از این ببعد را بپرسم . حالا باید همچنان قسط ماشین نویی را که وجود نداره بدهیم ؟، بیمه اینجا چکار میکنه، ارزش فعلی را براورد میکنه، دنبال مقصر میگرده ؟...

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    سلام، ما تصادف بدی داشتیم طوری که ماشین بنظرم قابل تعمیر نباشه.من از قوانین اینجا اطلاع چندانی ندارم. ماشین صفر را سال قبل فاینانس کرده بودیم، میخواستم سیر قضایا از این ببعد را بپرسم . حالا باید همچنان قسط ماشین نویی را که وجود نداره بدهیم ؟، بیمه اینجا چکار میکنه، ارزش فعلی را براورد میکنه، دنبال مقصر میگرده ؟...
    نگران نباشید، این لینک رو بخونید:

https://www.thinkinsure.ca/insurance...taled-car.html

ApplyAbroad Superstar

سلام متاسفم که این حادثه را داشتید امید که صدمه جانی نداشته اید.

در این شرایط بیمه ماشین شما را رایت آف میکند یعنی که ماشین شما را کلا برای خودشان برمیدارند و هزینه برآوردی آن را به شما میدهند. چون ماشین در فایننس است به نظرم حالا این پول رابه فایننسور - که احتمالا شرکت فروشنده به شماست میدهند و کتار میروند. ماشین نو بوده بنابراین افت قیمت سالهای اول را داشته (در حالیکه اقساط شما احتمالا در طول فایننس برابر است) بنابراین باید قاعدتا یک چند هزارتایی پول رایت آف کمتر از مانده شما باشد که تا جایی که من میدانم باید متاسفانه خودتان جبران کنید. اینرا هم میدانم که چان ه زدن گاهی موثر است یعنی شرکت بیمه چون سعی دارد شما را راضی کند کمی منعطف معمولا هست. به خصوص اگر تصادف طوری بوده که قیمت اسکرپ scrap value بالا در بیاید.

تصادف بسیار ناخوشایند است به خصوص اینکه ادم نمیداند چه کاری باید بکند. امید که کارهای شما به خوبی درست شوند.

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)