صفحه 229 از 286 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2854

موضوع: پرسش های خاص در مورد ویزای توریستی (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی

سلام دوستان
    پست ها خیلی زیاده و نمیشه همه رو خوند، اگر سوالم تکراریه ببخشید
    من قصد دارم برای عید 95 یه مسافرت 3-4 هفته ای به کالیفرنیا برم، برای دیدن دوستام
    میخوام ببینم با شرایط من احتمال گرفتن ویزا چقدره؟ چون بعضیا موج منفی میدن که اقدام نکن بی هوا ... اگر نگیری و ریجکت شی بیچاره ای !!!
    دخترم، 27 سالمه، مجردم، کار آزاد دارم (البته گواهی اشتغال میتونم بگیرم)، در 5 سال اخیر ویزای شینگن داشتم و به کشورهای مطرح دنیا سفر کردم، 14 سال پیش هم 2سالی در انگلستان زندگی کردم و هم آمریکا رفتم.
    هیچ فامیل نزدیک پناهنده ای نداشتیم، خودم هم میتونم از نظر مالی سفرم رو ساپورت کنم (البته حقوق ماهیانه ای که در فرم Ds-160 پرسیده به دلار رقم قابل توجهی نمیشه و چون کار من آزاده مسلما حقوق مشخص قطعی هرماه واریز نمیشه، اما روی سند ملکی، سند ماشینهام و سپرده هام حساب کردم).
    از کسی دعوت نامه نخواستم چون به نظر میاد داشتن دعوت نامه زیادم برای سفارت آمریکا جالب نیست.
    بیمه کاریم خودکارفرماییه و از طرف مرکزی متناسب با رشته کاریم بیمه رد نشده. اما بیمه خودکارفرماییم 5 ساله است
    چون کنسولگری های آنکارا و ارمنستان وقت نمیدادن این فرممو به کنسولگری دبی فرستادم.
    با توجه به اینکه میگن دبی سخت تر از بقیه جاها میگیره به نظرتون هزینه مصاحبه رو بریزم و برای ویزا اقدام کنم؟ یا دست نگه دارم؟

و اما یه سوال دیگه، وقتی به مرحله پرداخت (برای اقدام به گرفتن وقت مصاحبه) رسیدم، گزینه ای برای پرداخت نقدی یا با کارت اعتباری نبود... اصلا هیچ گزینه ای نبود که بشه پولی واریز کرد
    فقط نوشته : در حال حاضر هیچ قرار مصاحبه‌ای وجود ندارد. لطفاً چند روز دیگر دوباره بررسی کنید زیرا بخش کنسولی قرار مصاحبه‌های بیشتری را آزاد می‌کند.

الان این یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟
    ویرایش توسط mar_hosseini : December 13th, 2015 در ساعت 01:15 AM

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_hosseini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پست ها خیلی زیاده و نمیشه همه رو خوند، اگر سوالم تکراریه ببخشید
    من قصد دارم برای عید 95 یه مسافرت 3-4 هفته ای به کالیفرنیا برم، برای دیدن دوستام
    میخوام ببینم با شرایط من احتمال گرفتن ویزا چقدره؟ چون بعضیا موج منفی میدن که اقدام نکن بی هوا ... اگر نگیری و ریجکت شی بیچاره ای !!!
    دخترم، 27 سالمه، مجردم، کار آزاد دارم (البته گواهی اشتغال میتونم بگیرم)، در 5 سال اخیر ویزای شینگن داشتم و به کشورهای مطرح دنیا سفر کردم، 14 سال پیش هم 2سالی در انگلستان زندگی کردم و هم آمریکا رفتم.
    هیچ فامیل نزدیک پناهنده ای نداشتیم، خودم هم میتونم از نظر مالی سفرم رو ساپورت کنم (البته حقوق ماهیانه ای که در فرم Ds-160 پرسیده به دلار رقم قابل توجهی نمیشه و چون کار من آزاده مسلما حقوق مشخص قطعی هرماه واریز نمیشه، اما روی سند ملکی، سند ماشینهام و سپرده هام حساب کردم).
    از کسی دعوت نامه نخواستم چون به نظر میاد داشتن دعوت نامه زیادم برای سفارت آمریکا جالب نیست.
    بیمه کاریم خودکارفرماییه و از طرف مرکزی متناسب با رشته کاریم بیمه رد نشده. اما بیمه خودکارفرماییم 5 ساله است
    چون کنسولگری های آنکارا و ارمنستان وقت نمیدادن این فرممو به کنسولگری دبی فرستادم.
    با توجه به اینکه میگن دبی سخت تر از بقیه جاها میگیره به نظرتون هزینه مصاحبه رو بریزم و برای ویزا اقدام کنم؟ یا دست نگه دارم؟

و اما یه سوال دیگه، وقتی به مرحله پرداخت (برای اقدام به گرفتن وقت مصاحبه) رسیدم، گزینه ای برای پرداخت نقدی یا با کارت اعتباری نبود... اصلا هیچ گزینه ای نبود که بشه پولی واریز کرد
    فقط نوشته : در حال حاضر هیچ قرار مصاحبه‌ای وجود ندارد. لطفاً چند روز دیگر دوباره بررسی کنید زیرا بخش کنسولی قرار مصاحبه‌های بیشتری را آزاد می‌کند.

الان این یعنی چی؟ باید چیکار کنم؟
    سفارت سخت و آسون وجود نداره همه مثل هم هستند ، شرایط مناسبی ندارین و این روزها خیلی سخت گیری واسه گرفتن ویزا هست و احتمالا همون بند ۲۱۴ هم شامل شما میشه . اگه وقت آزاد باشه گزینه پرداخت هم واستون فعال میشه
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    سفارت سخت و آسون وجود نداره همه مثل هم هستند ، شرایط مناسبی ندارین و این روزها خیلی سخت گیری واسه گرفتن ویزا هست و احتمالا همون بند ۲۱۴ هم شامل شما میشه . اگه وقت آزاد باشه گزینه پرداخت هم واستون فعال میشه
    مرسی از پاسختون
    پس شرایط باید چجوری باشه؟
    مشکل کار کجاست؟
    ویرایش توسط mar_hosseini : December 13th, 2015 در ساعت 06:57 PM

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mar_hosseini نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    پس شرایط باید چجوری باشه؟
    مشکل کار کجاست؟
    مشکل شما همون عدم وابستگی هست و کیس خیلی خوبی هستین واسه برنگشتن اینایی که میگم نظر افسر هست
    too much love will kill you

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

دوستان کسی اخیرا تونسته از سفارت انکارا وقت بگیره؟ برای کی وقت میدن؟ من الان چند هفته اس میخوام وقت بگیرم هیچ وقتی باز نمیشه؟
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyee نمایش پست ها
    دوستان کسی اخیرا تونسته از سفارت انکارا وقت بگیره؟ برای کی وقت میدن؟ من الان چند هفته اس میخوام وقت بگیرم هیچ وقتی باز نمیشه؟
    نه متاسفانه منم مثل شما

Junior Member

سلام دوستان الساعه ساعت 11 شب سفارت دبی هر چند دقیقه یکبار داره وقت ظاهر میکنه من برای اواخر ژانویه گرفتم

میشه لینک تقویم تاریخ های مصاحبه رو اینجا بذارید؟ ممنون
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    میشه لینک تقویم تاریخ های مصاحبه رو اینجا بذارید؟ ممنون
    بفرمایید
    https://ais.usvisa-info.com/en-ir

Junior Member

بله باز کرد یک ثانیه تا من شماره کارتو بزنم پر شد. فقط پولو گرفت. این سیستم جدی خیلی‌ مسخره است که اول پولو میگیره بعد شما می‌تونید تاریخ انتخاب کنید... در هر حال خوشحالم که شما موفق شدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)