صفحه 61 از 99 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    سلام
    آیا دانشجوی دکترا هم میتونه ترانسفر کنه؟ یعنی از ایران به آمریکا
    ترانسفر تحصیلی به این معنی که واحد هایتان یا تزتان یا امتحان جامع تان را قبول کنند برای مقاطع تحصیلات تکمیلی بی معنی است. دوستانی که اینجا راجع به ترانسفر در این مقاطع میپرسند منظورشان ترانسفر کردن ویزای تحصیلی از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر است. برای مقطع دکترا باید از اول پذیرش بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivy نمایش پست ها
    میدونم که با F2نمیتونم دانشجو باشم. برای این مدتی که تا شروع تحصیلم در شهری که همسر هست، نمیدونم چی کار کنم؟
    همون F1بمونم و دانشگاه قبلیم رو الکی یه ترم بخونم یا بیام F2 تو این مدت و بعد برای شروع ترم پاییز وقتی اومدم ایران برای ویزا اقدا کنم؟
    شما نفرمودید که ویزای الانتون مالتیپل هست یا سینگل؟ و چرا حتما باید برید سفارت؟
    اگر ویزاتون مالتیپل هست، من اگر جای شما بودم برای مصاحبه دوباره ریسک نمیکردم، و اگر امکان این رو داشتم که در دانشگاه فعلی یه ترم دیگه بخونم، اینکارو می‌کردم و بعد ترنسفر می‌کردم که دوباره نخوام ویزا بگیرم.
    که البته حتما الکی‌ هم نیست، ممکن دانشگاه بعدیتون یک سری از واحدهای این دانشگاه رو قبول کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharkh نمایش پست ها
    شما نفرمودید که ویزای الانتون مالتیپل هست یا سینگل؟ و چرا حتما باید برید سفارت؟
    اگر ویزاتون مالتیپل هست، من اگر جای شما بودم برای مصاحبه دوباره ریسک نمیکردم، و اگر امکان این رو داشتم که در دانشگاه فعلی یه ترم دیگه بخونم، اینکارو می‌کردم و بعد ترنسفر می‌کردم که دوباره نخوام ویزا بگیرم.
    که البته حتما الکی‌ هم نیست، ممکن دانشگاه بعدیتون یک سری از واحدهای این دانشگاه رو قبول کنه.
    ویزای من سینگل هست، و چون تایستون حتما باید ایران بیام در هر صورت باید سفارت رو برم.. یه کم شرایط دوری برامون راحت نیست. واقعا به نظر شما فرقی میکنه من باF2 برم سفارت یا با F1دانشگاه قبلیم در صورتی که برای دانشگاه جدید دارم ویزا میگیرم.

ممنونم

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ترانسفر تحصیلی به این معنی که واحد هایتان یا تزتان یا امتحان جامع تان را قبول کنند برای مقاطع تحصیلات تکمیلی بی معنی است. دوستانی که اینجا راجع به ترانسفر در این مقاطع میپرسند منظورشان ترانسفر کردن ویزای تحصیلی از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر است. برای مقطع دکترا باید از اول پذیرش بگیرید.
    البته اگر واحدهایی که پاس کردین با برنامه درسی (curriculum) دانشگاه مقصد همخوانی داشته باشه امکان ترانسفر درسها وجود داره که بستگی به سیاستهای دانشگاه داره! حتی بعضی از استاتید میتونن درسهایی که ایران پاس کردین رو هم منتقل کنند! البته دانشگاهها اکثرا اجازه انتقال درسهایی رو میدن که بابتشون شما مدرکی دریافت نکرده باشین!

Junior Member

سلام، دوستان یه سوالی داشتم در مورد ترنسفر.
    من دانشجوی دکتری ترم اول در یکی از دانشگاهای فلوریدا هستم، میخام به یکی دیگه از دانشگاهای همین ایالت ترنسفر کنم. شرایط چیه، باید اپلای کنم واسه دکتری اونجا؟ یعنی همون مراحلی که از ایران قبلا انجام دادم هست؟ تکلیف واحدهایی که اینجا پاس میکنم چی میشه؟

ممنونم میشم راهنماییم کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar365 نمایش پست ها
    سلام، دوستان یه سوالی داشتم در مورد ترنسفر.
    من دانشجوی دکتری ترم اول در یکی از دانشگاهای فلوریدا هستم، میخام به یکی دیگه از دانشگاهای همین ایالت ترنسفر کنم. شرایط چیه، باید اپلای کنم واسه دکتری اونجا؟ یعنی همون مراحلی که از ایران قبلا انجام دادم هست؟ تکلیف واحدهایی که اینجا پاس میکنم چی میشه؟

ممنونم میشم راهنماییم کنید
    سلام
    فکر می‌کنم جواب سوالتون کامل در صفحات قبل هست.
    خلاصه بخوام بگم اینه که : بله شما باید برای دانشگاه جدید اپلای کنید، و در صورت گرفتن پذیرش، مراحل ترنسفر که شامل ترنسفر سویس هست رو انجام بدید.
    یک سری از واحدهای پاس شده در دانشگاه فعلی‌ هم ممکنه در دانشگاه جدید قبول کنن، که فقط به قوانین دانشگاه مقصد بستگی داره.

.ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
    ﻣﻦ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺿﺮ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺘﻴﻢ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺗﺤﺼﻴﻞ ﺩﺭ ﻣﻘﻂﻊ ﻣﺴﺘﺮ ﻫﺴﺖ و اﮔﺮ ﺧﺪا ﺑﺨﻮاﺩ ﺗﺎ ﺳﺎﻝ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺁﺩﺭﺳﺶ ﺗﻤﻮﻡ ﻣﻴﺸﻪ و ﺑﺮاﻱ spring 2015 ﻳﺎ fall 2016 ﺩﻛﺘﺮاﺵ ﺭﻭ ﻳﻚ ﺟﺎﻱ ﺩﻳﮕﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺧﻮاﻫﺪ ﻛﺮﺩ. ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﺑﺮاﻱ fall 2015 ﻫﻤﻴﻦ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻛﻨﻮﻧﻲ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﭘﺬﻳﺮﺵ ﮔﺮﻓﺘﻢ و ﻃﺒﻴﻌﺘﺎ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻢ ﺩﺭﺳﻢ ﺭﻭ ﺗﺎ ﻣﻮﻗﻌﻴﻜﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻣﻴﺨﻮاﺩ ﺑﺮﻩ ﺗﻤﻮم ﻛﻨﻢ. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻟﻲ ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ ﻣﻦ ﭘﻴﺶ اﻭﻣﺪﻩ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺁﻳﺎ اﻣﻜﺎﻧﺶ ﻫﺴﺖ ﻣﻦ ﻳﻚ ﻳﺎ ﺩﻭ ﺗﺮﻡ ﻣﻬﻤﺎﻥ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺸﻢ و ﻭاﺣﺪﻫﺎﻡ ﺭﻭ اﻧﺠﺎ ﺑﮕﺬﺭﻭﻧﻢ?ﺁﻳﺎ ﻛﺴﻲ ﺗﺎﺑﺤﺎﻝ ﭼﻨﻴﻦ ﭼﻴﺰﻱ ﺩﻳﺪﻩ ﻳﺎ ﺷﻨﻴﺪﻩ?
    ﭘﻴﺸﺎﭘﻴﺶ اﺯ ﭘﺎﺳﺨﺘﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

کسی که داره دکترا میخونه و بخواد دوباره اپلای کنه, باید دکترا رو تبدیل به مستر کنه یا لازم نیست؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    کسی که داره دکترا میخونه و بخواد دوباره اپلای کنه, باید دکترا رو تبدیل به مستر کنه یا لازم نیست؟
    بستگی به شرایط داره، اگر معدلتون بهتر از ارشد قبلیتون هست بد نیست که اینکار رو بکنین، ولی اگر بابته درسهایی که پاس کردین مدرک بگیرین در خیلی از دانشگاهها نمیتونین اون درسها رو ترنسفر کنین، دانشگاه مقصدتون رو چک کنید. بستگی داره چه دانشگاههایی بخواین برین و چقدر بخواین زمان بذارین

Junior Member

سلام دوستان. من یک سوال داشتم که نمیدونم دقیقا مربئط به این تایپیک میشه یا نه.
    من واسه Fall 2015 اپلای کردم (برای دانشگاه های آمریکا)
    از یک دانشگاه پذیرش با فاند TA اومده. که البته استادی قرار نیست در ترم اول انتخاب کنیم اونجا.
    یک دانشگاه دیگه هم هست که احتمال بسیار زیاد فقط بدون فاند بهم اکسپت بده.
    حالا من میخوام ببینم میشه که ترم اول رو در دانشگاه اول با فاندم برم و پولمو ذخیره کنم و آخر ترم یک انصراف بدم و به دانشگاه دوم برم؟! درواقع برای اینکار نیازه که دانشگاه دوم را یک ترم دیفر کنم...

حالا سوالم اینه که آیا امکان پذیره این کار؟ و اگه هست چه باید کنم. مثلا آیا i20 مربوط به دانشگاه دوم رو بگیرم؟ و ...