صفحه 66 از 99 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

من فکر می کنم برای گرفتن مستر باید استادی که دارید باهاش کار می کنید هم رضایت بده ، بعضی از استاد ها برای اینکه دانشجو PhD نرود اجازه نمی دن یهش مستر بدن یا مثلا نمره واحد کار در آزمایشگاه را پندینگ نکه میدارن ، این جوری اونو تحت فشار میگذارن. البته اگر بدونه که می خواید برید و از یه دانشگاه بهتر پذیرش دارید شروع میکنه به وعده و وعید دادن من برات فلوشیپ می گیرم و حقوق بیشتر می کنم. البته نمی تونم بگم همشون ولی اینهایی که من دیدم این طوری هستن

ممنون از راهنماییتون.
    تاثیر بدی نداره که الان، دو هفته بعد از پذیرش اینو ازشون بپرسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armagedon2010 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    شما قبل از اینکه پاسخ این سوال بدونید بهتره بررسی کنید که آیا از جاهای دیگر هم پذیرش با فاند دارید یا خیر. اگر دارید که سوالتون باید از افرادی که در این دانشگاه ها تحصیل می کنند بپرسید چون هر دانشگاهی قوانین خاص خودش را دارد. اگر اینجا تنها آپشن شماست چاره ای ندارید که همین جا رو بروید و وقتی مشغول تحصیل شدید می توانید آمارش رو در بیارید. تازه بعدش باید دید که آیا می توانید از دانشگاه بهتر پذیرش با فاند بگیرید یا نه. تا زمانی که ایران هستید از دانشگاه نپرسید شما فعلا ویزا نگرفتید با این سوالتون ممکن هست پذیرش شما رو در صورتی که ویزاتون به موقع نیاد دیفر نکنن یا فقط سال اول به شما فاند بدهند و سال دوم چون احتمال ترنسفر مطرح هست استادی ادوایزر شما نشود. موفق باشین!

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

ممنون از راهنماییتون.
    به قول اینها Whatttttttt!!!!!
    همیشه توصیه میکنم برای ترنسفر زود تصمیم گیری نکنین! صرف اینکه فلان دانشگاه رنکش 20 30 تا بهتره دلیل بر بهتر بودنش برای شما نیست، توجه کنید که برای دانشجوی دکترا اهمیت استاد خیلی بیشتر از دانشگاه هست، بنابراین همه جوانب رو سبک سنگین بکنین (استاد، استاد، استاد، میزان فاند، آزمایشگاه تحقیقاتی، شهر مورد نظر و بعد رنک دانشگاه!)

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    به قول اینها Whatttttttt!!!!!
    همیشه توصیه میکنم برای ترنسفر زود تصمیم گیری نکنین! صرف اینکه فلان دانشگاه رنکش 20 30 تا بهتره دلیل بر بهتر بودنش برای شما نیست، توجه کنید که برای دانشجوی دکترا اهمیت استاد خیلی بیشتر از دانشگاه هست، بنابراین همه جوانب رو سبک سنگین بکنین (استاد، استاد، استاد، میزان فاند، آزمایشگاه تحقیقاتی، شهر مورد نظر و بعد رنک دانشگاه!)
    ممنون ! دقیقا مشکل من هم همینه ! این دانشگاه شهرش بد نیست، به نسبت فاند خوبی هم میده، ولی استاد رو زمینه ی مورد علاقه ی من نداره !!! زمینه های نزدیک به این موضوع داره، ولی مشخصا روی این موضوع (بیومکانیک بافت نرم) کسی کار نمیکنه !

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

ممنون ! دقیقا مشکل من هم همینه ! این دانشگاه شهرش بد نیست، به نسبت فاند خوبی هم میده، ولی استاد رو زمینه ی مورد علاقه ی من نداره !!! زمینه های نزدیک به این موضوع داره، ولی مشخصا روی این موضوع (بیومکانیک بافت نرم) کسی کار نمیکنه !
    اگر از جای مطلوب دیگه ای فاند دارین بهتره برین اونجا، وگرنه من پیشنهاد میکنم یک سمستر در این دانشگاه درس بخوانین و بعد تصمیم گیری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    اگر از جای مطلوب دیگه ای فاند دارین بهتره برین اونجا، وگرنه من پیشنهاد میکنم یک سمستر در این دانشگاه درس بخوانین و بعد تصمیم گیری کنید
    آمریکا فقط یک پذیرش دیگه دارم که فاندش تفریبا نصف اینجاست.
    کانادا ولی یک پذیرش مستر برای Winter دارم که با استاد مورد نظر یک مقاله هم under review داریم ولی من به علت مشکلات سربازی بعد از آبان اجازه ی خروج ندارم دیگه ! امکان انتقال به این معنی که واحد ها هم منتقل بشه که بین کانادا و امریکا وجود نداره؟ درسته ؟
    دریافت ویزای کانادا هم، از داخل امریکا طبیعتا نباید مشکلاتش بیشتر از ایران باشه دیگه؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال دارم که ممکنه تکراری باشه
    اگر بعد از یک ترم یا یک سال بخواهیم دانشگاه رو عوض کنیم (با فرض داشتن RA از دانشگاه اول)، استاد یا دانشگاه میتونه مخالفت کنه و جلوگیری کنه؟؟؟ کلا قانون خاصی داره؟؟؟؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من هم میخوام برای ترم فال از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه ترنسفر کنم. 2 تا سوال داشتم یکی اینکه من با International office که صحبت کردم گفت که Release date رو 2 May میزنه می خواستم معنی این عبارت release date این هست که من I-20 جدید رو بعد از این تاریخ می گیرم یا نه قبل از این تاریخ هم میتونم بگیرم ولی بعد از این تاریخ اعتبار داره؟ سوال دوم اینکه پایان این ترم 1 می هستش و شروع ترم بعد در دانشگاه جدید 7 آگوست هستش و من در این فاصله می خوام برم ایران و 15 جولای در حدود 2 ماه بعد برگردم این مسافرت مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    از این که وقت میگذارید و پاسخ می دید خیلی ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم که ممکنه تکراری باشه
    اگر بعد از یک ترم یا یک سال بخواهیم دانشگاه رو عوض کنیم (با فرض داشتن RA از دانشگاه اول)، استاد یا دانشگاه میتونه مخالفت کنه و جلوگیری کنه؟؟؟ کلا قانون خاصی داره؟؟؟؟
    ممنونم
    سلام. اصولا قانونی وجود نداره که بگه" شما اجازه ترک دانشگاه را ندارید" . تونستن را که میتونید. حالا شاید بدون رکام استاد یا با ناراحتی استاد , از لحاظ اخلاقی درست نبودن و این چیزا باشه.....