صفحه 67 از 99 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 990

موضوع: انتقال یا Transfer

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : انتقال یا Transfer

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم میخوام برای ترم فال از یک دانشگاه به دانشگاه دیگه ترنسفر کنم. 2 تا سوال داشتم یکی اینکه من با International office که صحبت کردم گفت که Release date رو 2 May میزنه می خواستم معنی این عبارت release date این هست که من I-20 جدید رو بعد از این تاریخ می گیرم یا نه قبل از این تاریخ هم میتونم بگیرم ولی بعد از این تاریخ اعتبار داره؟ سوال دوم اینکه پایان این ترم 1 می هستش و شروع ترم بعد در دانشگاه جدید 7 آگوست هستش و من در این فاصله می خوام برم ایران و 15 جولای در حدود 2 ماه بعد برگردم این مسافرت مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    از این که وقت میگذارید و پاسخ می دید خیلی ممنونم
    سلام. دانشگاه جدید بعد از دوم می قادر به ایشو کردن I20 شما هست. فعلا SEVIS شما تو hold دانشگاه فعلیتون هست.... پس حتما بعد از دوم می میتونید I20 جدید را بگیرید. اگه با I20 جدید برید مصاحبه , بایستی حتما ببرید اینترنشنال آفیس اون دانشگاه جدید که امضاش کنه . (فک نکنم راجع به شما تو I20 جدید محدودیت ورود به آمریکا توبازه ی خاصی باشه ) گرچه خب در هر حال چون ترم 7 آگوست شروع میشه ,ایشالا بعد از اومدن ویزا ,در هر صورت 15 جولای میتونید وارد خاک آمریکا شید . موفق باشید

سلام دوستان،

من از دو دانشگاه university of delaware برای رشته مهندسی مکانیک و virginia tech برای رشته هوافضا در مقطع دکتری پذیرش دارم هر دو دانشگاه فاندشون به یک مبلغ و TA هست. من الان دانشگاه دلاور رو اکسپت کردم و دارم کارای i20 رو انجام میدم و میخوام ویرجینیا تک رو defer کنم واسه ترم بعد.

و بعد از اینکه وارد آمریکا شدم از دانشگاه دلاور به ویرجینیا تک transfer کنم. میخواستم بدونم اصلا میشه همچین کاری رو کرد و اینکه آیا باید دوباره ویزا بگیرم واسه ویرجینیا تک چون رشتش عوض میشه یا نه؟؟ من ویرجینیا تک رو به خاطر رشتش نمیتونم اکسپت کنم (چون ویزاش 90 درصد ریجکت میشه) واسه همین میخوام دیفر کنم تا ترم بعد بتونم برم .

میشه راهنماییم کنین که اصلا اینکار شدنیه به این صورت و اگه میشه یکم اطلاعات که چقدر سخته یا اینکه مثلا وقت گیر هست یا نه؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. اصولا قانونی وجود نداره که بگه" شما اجازه ترک دانشگاه را ندارید" . تونستن را که میتونید. حالا شاید بدون رکام استاد یا با ناراحتی استاد , از لحاظ اخلاقی درست نبودن و این چیزا باشه.....
    سلام
    در مورد RA ممکنه که استاد یه قرارداد یکی دو ساله ببنده و همین قراراداد مانع ترنسفر بشه؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_py نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من از دو دانشگاه university of delaware برای رشته مهندسی مکانیک و virginia tech برای رشته هوافضا در مقطع دکتری پذیرش دارم هر دو دانشگاه فاندشون به یک مبلغ و TA هست. من الان دانشگاه دلاور رو اکسپت کردم و دارم کارای i20 رو انجام میدم و میخوام ویرجینیا تک رو defer کنم واسه ترم بعد.

و بعد از اینکه وارد آمریکا شدم از دانشگاه دلاور به ویرجینیا تک transfer کنم. میخواستم بدونم اصلا میشه همچین کاری رو کرد و اینکه آیا باید دوباره ویزا بگیرم واسه ویرجینیا تک چون رشتش عوض میشه یا نه؟؟ من ویرجینیا تک رو به خاطر رشتش نمیتونم اکسپت کنم (چون ویزاش 90 درصد ریجکت میشه) واسه همین میخوام دیفر کنم تا ترم بعد بتونم برم .

میشه راهنماییم کنین که اصلا اینکار شدنیه به این صورت و اگه میشه یکم اطلاعات که چقدر سخته یا اینکه مثلا وقت گیر هست یا نه؟

مرسی
    لطفا پستهای قبلی رو مطالعه کنید، اینکار شدنی هست فقط ممکنه فاند TA تون بپره! چون معمولا فاند TA برای مدت یکساله هست، و وقتی شما نرین یکی دیگه رو جایگزین میکنند! از دانشکدتون سئوال کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم برای ترانسفر برای فال سال 2016 اقدام می کنم. خیلی از دانشگاه ها توی سایتشون گفتن که اگر پذیرش گرفتین باید کارنامه sealed شده یا حداقل official بیارین. من فقط یک کارنامه و مدرک رسمی همراه خودم دارم که به تایید دانشگاه و وزارت علوم هم رسیده ولی sealed نیستش. فکر می کنین این مسئله بتونه برام در نهایت مشکلی پیش بیاره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من در حال حاضر دانشجوي دكتري هستم و مي خوام اپلاي كنم براي دكتري توي دانشگاه هاي بهتر چون مشكل فاندينگ برام پيش اومده سوالي كه دارم اينه كه بايد توي رزومم بگم دانشجوي ارشد هستم يا دكتري چون قطعا مسترم رو مي گيرم از دانشگاه فعليم. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233953 نمایش پست ها
    سلام
    من در حال حاضر دانشجوي دكتري هستم و مي خوام اپلاي كنم براي دكتري توي دانشگاه هاي بهتر چون مشكل فاندينگ برام پيش اومده سوالي كه دارم اينه كه بايد توي رزومم بگم دانشجوي ارشد هستم يا دكتري چون قطعا مسترم رو مي گيرم از دانشگاه فعليم. ممنون.
    سال چندم هستید؟ اگر مدرک مسترتون رو بگیرین ممکنه نتونین واحدهایی که در دانشگاه مبدا پاس کردین به دانشگاه مقصد منتقل کنید، با دانشگاه چک کنید! اگر با مدرک مستر و با ریکام از دانشگاه فعلیتون و جی آر ای خوب اپلای کنید شانس بیشتری در دانشگاههای بهتر خواهید داشت! یه Trade off ی هست، که باید تصمیم گیری کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط s2233953 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای ترانسفر برای فال سال 2016 اقدام می کنم. خیلی از دانشگاه ها توی سایتشون گفتن که اگر پذیرش گرفتین باید کارنامه sealed شده یا حداقل official بیارین. من فقط یک کارنامه و مدرک رسمی همراه خودم دارم که به تایید دانشگاه و وزارت علوم هم رسیده ولی sealed نیستش. فکر می کنین این مسئله بتونه برام در نهایت مشکلی پیش بیاره؟
    ممنون
    بستگی داره به دانشکده و بعضا به graduate office، بعضی دانشگاهها حتی قبل از پذیرش هم کارنامه sealed میخوان بعضی ها که در موقع اپلای کارنامه رسمی نمیخوان بعد از پذیرش با اینکه در سایت گفتن sealed باشه ترجمه رسمی رو قبول میکنند، (این ترجمه های ایران هم انقدر مهر وزارت خارجه و مترجم و اینا داره قیافش خیلی رسمیه!) البته خیلی ها هم قبول نمیکنند! ولی قانونا باید sealed باشه!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    سال چندم هستید؟ اگر مدرک مسترتون رو بگیرین ممکنه نتونین واحدهایی که در دانشگاه مبدا پاس کردین به دانشگاه مقصد منتقل کنید، با دانشگاه چک کنید! اگر با مدرک مستر و با ریکام از دانشگاه فعلیتون و جی آر ای خوب اپلای کنید شانس بیشتری در دانشگاههای بهتر خواهید داشت! یه Trade off ی هست، که باید تصمیم گیری کنید!
    ممنونم از لطفتون.
    حقیقتش چون مشکل رو خود استادم به وجود آورده خودش داره حمایتم می کنه که اپلای کنم و طبق گفته خودش حداقل مسترم رو می گیرم از دانشگاه فعلی. من هم جی آر ای خوبی دارم و هم چند تا مقاله خوب.
    من ابتدای سال سوم هستم و این ترم زمستون اولین ترمی بود که تزمو ثبت نام کردم ولی هنوز پروپوزالمو دفاع نکردم حالا راستش دیگه نمی دونم بهتره پروپوزالو دفاع کنم یا درس پاس کنم که اسم تز نره توی کارنامه از طرفی نمی دونم باید این مشکلمو چه طوری برای دانشگاه های دیگه بگم که مثلا توی رزومه بزنم دانشجوی مستر هستم ولی خوب می بینن که من تز دکتری ثبت نام کردم. اگر ممکنه توی این مورد هم راهنماییم کنین.
    واقعا لطف بزرگی می کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    بستگی داره به دانشکده و بعضا به graduate office، بعضی دانشگاهها حتی قبل از پذیرش هم کارنامه sealed میخوان بعضی ها که در موقع اپلای کارنامه رسمی نمیخوان بعد از پذیرش با اینکه در سایت گفتن sealed باشه ترجمه رسمی رو قبول میکنند، (این ترجمه های ایران هم انقدر مهر وزارت خارجه و مترجم و اینا داره قیافش خیلی رسمیه!) البته خیلی ها هم قبول نمیکنند! ولی قانونا باید sealed باشه!!!
    سوالی که برام پیش می یاد اینه که من می تونم از اینجا به کسی توی ایران وکالت بدم که از طرف من درخواست کارنامه کنه از دانشگاه؟