صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 92

موضوع: كارنامه ي آزمون GRE‌ و مسائل مرتبط با دریافت آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كارنامه ي آزمون GRE‌ و مسائل مرتبط با دریافت آن

سلام دوستان
    کسی خبر داره چطور میشه کارنامه GRE رو به صورت PDF از سایت ETS دانلود کرد؟
    چون در تافل میشه این کار رو کرد

مرسی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی خبر داره چطور میشه کارنامه GRE رو به صورت PDF از سایت ETS دانلود کرد؟
    چون در تافل میشه این کار رو کرد

مرسی
    تو قسمت view scores برید، گزینه ی پرینت رو بزنید، فایل پی دی اف رو سیو کنید.

Junior Member

سلام. من هشت روز پیش کامپیوتر بیس دادم. وقتی که وارد اکانتم می شم و ویو ساکر رو می زنم ارور می ده و می گه اطلاعات درست نیست. می خوام بدونم این دلیلش اینه که نمره ها هنوز نیومده یا من دارم اطلاعات رو اشتباه وارد می کنم. آیا این طبیعی هس که قبل از اومدن نمره ها اصلا وارد اون صفحه نشه؟ متشکرم اگر راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saminrb نمایش پست ها
    سلام. من هشت روز پیش کامپیوتر بیس دادم. وقتی که وارد اکانتم می شم و ویو ساکر رو می زنم ارور می ده و می گه اطلاعات درست نیست. می خوام بدونم این دلیلش اینه که نمره ها هنوز نیومده یا من دارم اطلاعات رو اشتباه وارد می کنم. آیا این طبیعی هس که قبل از اومدن نمره ها اصلا وارد اون صفحه نشه؟ متشکرم اگر راهنمایی کنید.
    شما اطلاعاتتون اشتباهه... باید وارد پرتال بشین و مشکلی نیست از این بابت. فقط نمره ها رو نمیزنه. همین.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    تو قسمت view scores برید، گزینه ی پرینت رو بزنید، فایل پی دی اف رو سیو کنید.
    سلام دوست عزیز من دقیقا همین کاری رو که شما میگی انجام میدم ولی بعد از کلیک روی print هیچ اتفاقی نمیوفته راه دیگه ای نداره؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من دقیقا همین کاری رو که شما میگی انجام میدم ولی بعد از کلیک روی print هیچ اتفاقی نمیوفته راه دیگه ای نداره؟
    سلام.
    وقتی پرینت رو میزنی کارنامت نمیاد؟
    browser رو عوض کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق کنترل IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی پرینت رو میزنی کارنامت نمیاد؟
    browser رو عوض کن.
    اقا دمت شدیدا گرم. بروزر رو عوض کردم درست شد.
    یه چیز دیگه من تو انتخاب یکی از دانشگاه ها سر جلسه کد دانشگاه رو درست انتخاب کردم ولی کد دپارتمان رو اشتباه انتخاب کردم به جای مکانیک برق رو انتخاب کردم زنگ زدم ای تی اس گفتم میشه کد دپارتمان عوض کنید گفتن نه حالا دو تا سوال:

1-فک می کنی لازمه ریپورت جدید سفارش بدم؟
    تو خود سایت دانشگاه اینجوری نوشته:
    The UC Davis campus code for GRE scores is 4834. It is not necessary to list a specific department code.
    ولی من میترسم که چون قسمت دپارتمان رو قبلا یه یه جایی انتخاب کردم اون دپارتمان مورد نظر نتونه دسترسسی پیدا کنه الته به مسئول این کارها در دپارتمان هم ایمیل زدم که فکر می کنم چون تعطیلات دارن جواب نمیدن.
    2-به فرض که لازم به ریپورت جدید باشه واسه همون مکانیک چند تا کد وجود داره دوتاش مثلا نوشته :
    Engineering -- Mechanical - Mechanical Engineering 1502
    Engineering -- Mechanical - Mechanical Engineering -- Other 1599
    سر جلسه هم یه همچین داستان هایی بود که البته همرو اون گزینه ای که other داشت انتخاب می کردم. حالا سوالم اینه که کدومش واقعا درسته؟ (بعضی دپارتمان ها مشخص می کنن ولی بعضی ها هم کد مورد نظر رو نمی گن)

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط poriyaporiya نمایش پست ها
    اقا دمت شدیدا گرم. بروزر رو عوض کردم درست شد.
    یه چیز دیگه من تو انتخاب یکی از دانشگاه ها سر جلسه کد دانشگاه رو درست انتخاب کردم ولی کد دپارتمان رو اشتباه انتخاب کردم به جای مکانیک برق رو انتخاب کردم زنگ زدم ای تی اس گفتم میشه کد دپارتمان عوض کنید گفتن نه حالا دو تا سوال:

1-فک می کنی لازمه ریپورت جدید سفارش بدم؟
    تو خود سایت دانشگاه اینجوری نوشته:
    The UC Davis campus code for GRE scores is 4834. It is not necessary to list a specific department code.
    ولی من میترسم که چون قسمت دپارتمان رو قبلا یه یه جایی انتخاب کردم اون دپارتمان مورد نظر نتونه دسترسسی پیدا کنه الته به مسئول این کارها در دپارتمان هم ایمیل زدم که فکر می کنم چون تعطیلات دارن جواب نمیدن.
    2-به فرض که لازم به ریپورت جدید باشه واسه همون مکانیک چند تا کد وجود داره دوتاش مثلا نوشته :
    Engineering -- Mechanical - Mechanical Engineering 1502
    Engineering -- Mechanical - Mechanical Engineering -- Other 1599
    سر جلسه هم یه همچین داستان هایی بود که البته همرو اون گزینه ای که other داشت انتخاب می کردم. حالا سوالم اینه که کدومش واقعا درسته؟ (بعضی دپارتمان ها مشخص می کنن ولی بعضی ها هم کد مورد نظر رو نمی گن)
    در اکثر موارد کد دپارتمان مهم نیست چون همشون دسته Graduate Admis. Office میره و از اونجا به دانشکده ها می فرستن مدارکتون رو برای بررسی. حالا دوشنبه شما یه ایمیل بزنید بهشون بگید ماجرا رو...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member

سلام
    رشته انتخابی در Intended Graduate Major Code چقدر مهمه؟ من در موقع ثبت نام آزمون رشته دلخواهم را انتخاب کرده بودم ولی سر جلسه متاسفانه رشته تحصیلی مقطع قبلی خودم را که مقداری با رشته دلخواهم متفاوته انتخاب کردم، به نظرتون مشکل ساز میشه واسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GMT نمایش پست ها
    سلام
    رشته انتخابی در Intended Graduate Major Code چقدر مهمه؟ من در موقع ثبت نام آزمون رشته دلخواهم را انتخاب کرده بودم ولی سر جلسه متاسفانه رشته تحصیلی مقطع قبلی خودم را که مقداری با رشته دلخواهم متفاوته انتخاب کردم، به نظرتون مشکل ساز میشه واسم؟
    به ETS قسمت GRE ایش میل بزن عوض میکنن واست.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)