صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 210

موضوع: رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط p3443 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم:
    این قضیه پذیرش گرفتن با فاند در دکترا و بعد انصراف از تحصیل بعد از گذراندن مثلا 2 سال و گرفتن مستر آیا در تمام دانشگاه های آمریکا امکان پذیره؟
    یا فقط تعداد محدودی دانشگاه وجود داره که این کار رو قبول می کنن؟

در اکثر دانشگاهها مرسومه که بعد از احراز شرایط phd candidate که در دانشگاههای مختلف متفاوت است (qualifying, required course,... بسته به قوانین دانشکده و دانشگاه) پس از انصراف به شما master of philosophy میدن برای اطلاع دقیق تر از این موضوع به graduate handbook دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها

در اکثر دانشگاهها مرسومه که بعد از احراز شرایط phd candidate که در دانشگاههای مختلف متفاوت است (qualifying, required course,... بسته به قوانین دانشکده و دانشگاه) پس از انصراف به شما master of philosophy میدن برای اطلاع دقیق تر از این موضوع به graduate handbook دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید
    میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟ یعنی استاد نمیتونه مخالفت کنه؟ و اینکه آیا اون مستر با تز محسوب میشه یا بدون اون؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

دوستان یه سوال داشتم:
    این قضیه پذیرش گرفتن با فاند در دکترا و بعد انصراف از تحصیل بعد از گذراندن مثلا 2 سال و گرفتن مستر آیا در تمام دانشگاه های آمریکا امکان پذیره؟
    سلام

من شنیدم که با گذروندن حد معمول واحد در دوران دکترا در دو سال اول (31-32 واحد) می تونید دوره را به مستر تبدیل کنید.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

دوستان یه سوال داشتم:
    تنها کسی که جواب دقیق به این سوالو می دونه خود همون دانشگاهه. اگه تو وبسایت ننوشته هم حتما پرس و جو کنید از دانشگاه. اینکه من بگم "تعداد محدودی دانشگاه" یا "اکثر دانشگاه ها" کمکی به شما نمی کنه . باید ببینید خود دانشگاه مورد نظر چی می گه. مثلا من می دونم SUNY Binghamton تو قوانینش اشاره کرده که اگه کسی با ادمیشن دکترا وارد بشه و بخواد به مستر تبدیل کنه بهش فاند نمی دن. یا مثلا برای مدرک دوم در همون مقطع فاند نمی دن. (حالا اینکه اگر 2 سال فاند گرفتی بعد خواستی بیای بیرون هم مشخص نمی شه از این که مدرک بهت بدن یا نه. مثال بود)

دوستان لطفا بمن کمک کنین من شرایطم یکم پیچیده هست تجربیات شما خیلی میتونه بمن کمک کنه.
    من از دانشگاه هیوستن در مقطع مستر کامپیوتر و دانشگاه اینترنشنال فلوریدا در مقطع دکترای کام پذیرش دارم در دومی یکی از اساتید قبول کرده توییشن من را ویو کنه و بعد ترم یک یا دو که کار من را دید احتمالا من را فول فاند کنه اما چون من مستر متفاوتی از لیسانس و دکترای انتخابی دارم الان زیر بار اینکه فول فاند کنه منو نرفتن. حالا مسله من اینه که با این شرایط تصمیم درست چی هست؟ در ضمن مدرک زبان من هم آذر ماه باطل میشه و مشکل ریکامندیشن هم دارم. چه مسیری میتونه بهترین مسیر باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    دوستان لطفا بمن کمک کنین من شرایطم یکم پیچیده هست تجربیات شما خیلی میتونه بمن کمک کنه.
    من از دانشگاه هیوستن در مقطع مستر کامپیوتر و دانشگاه اینترنشنال فلوریدا در مقطع دکترای کام پذیرش دارم در دومی یکی از اساتید قبول کرده توییشن من را ویو کنه و بعد ترم یک یا دو که کار من را دید احتمالا من را فول فاند کنه اما چون من مستر متفاوتی از لیسانس و دکترای انتخابی دارم الان زیر بار اینکه فول فاند کنه منو نرفتن. حالا مسله من اینه که با این شرایط تصمیم درست چی هست؟ در ضمن مدرک زبان من هم آذر ماه باطل میشه و مشکل ریکامندیشن هم دارم. چه مسیری میتونه بهترین مسیر باشه؟
    شما اول باید مشخص کنین که آیا علاقه ای به کارهای تحقیقاتی و دکترا دارید یا نه، فقط میخواید وارد امریکا بشین برای کار و مهاجرت!
    تو اکثر زمینه های CS کار خیلی برای رشته های مستر زیاده بنابراین به نظرم ارزش داره که یک نفر از جیب خرج کنه برای مستر CS، توجه کنید حقوق مستر CS در خیلی از موارد اگر بالاتر از PhD رشته های دیگه نباشه هم سطح اونهاست! بنابراین به علاقه و هدفتون برمیگرده!

کسی هست بین دوستان که پذیرش دکترا بدون فاند گرفته باشه؟ چقدر امید هست که بشه برای ترمهای بعدی فاند گرفت؟ چه نوع کمک هزینه های تحصیلی دیگه برای دانشجوهای خارجی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    کسی هست بین دوستان که پذیرش دکترا بدون فاند گرفته باشه؟ چقدر امید هست که بشه برای ترمهای بعدی فاند گرفت؟ چه نوع کمک هزینه های تحصیلی دیگه برای دانشجوهای خارجی هست؟
    بنظرم با دانشجوهای دانشکده تماس بگیرین ببینین وضعیت فاندینگ دپارتمانتون چطور هست، اگر حضور داشته باشین میتونین TA بگیرین و احتمالا RA! البته GA هم هست ولی تعداد کمتر.

Junior Member iwin آواتار ها

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

لطفا راهنمایی نمایید بسیار به راهنمایی شما نیازمندم.

من از دانشگاه UCI در آمریکا برای مستر در رشته Computer Science پذیرش گرفتم ولی فاند ندارم. اما امکان TA یا Reader شدن وجود دارد. مشکل اینجانست که من با پولی که باخودم می تونم ببرم فقط یه Quarter می تونم زندگی کنم که اونم مدتش سه ماه هست . با پولی که از ریدر شدن در میاد به سختی ولی از پولی که از TA بدست می آد میشه راحت تر زندگی کرد. علاوه بر این من نمی تونم از Quarter اول TA شم.

لطفا من رو راهنمایی کنید. آیا ارزش داره برم یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iwin نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی

لطفا راهنمایی نمایید بسیار به راهنمایی شما نیازمندم.

من از دانشگاه UCI در آمریکا برای مستر در رشته Computer Science پذیرش گرفتم ولی فاند ندارم. اما امکان TA یا Reader شدن وجود دارد. مشکل اینجانست که من با پولی که باخودم می تونم ببرم فقط یه Quarter می تونم زندگی کنم که اونم مدتش سه ماه هست . با پولی که از ریدر شدن در میاد به سختی ولی از پولی که از TA بدست می آد میشه راحت تر زندگی کرد. علاوه بر این من نمی تونم از Quarter اول TA شم.

لطفا من رو راهنمایی کنید. آیا ارزش داره برم یا نه ؟
    بنظرم با بچه های دانشکده کامپیوتر ایرواین تماس بگیرین ببینین وضعیت فاندینگ چطوره، به هر صورت مستر ها رو کمتر فاند میکنند، با توجه به رشتتون اگر قصد موندن در امریکا رو دارین اگر بتونین پولی جور کنین و درستون رو تموم کنین به راحتی پول رو پس خواهید داد، بنظرم ارزش ریسک رو داره
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)