صفحه 17 از 21 نخستنخست ... 789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 210

موضوع: رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

Junior Member iwin آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رفتن یا نرفتن به آمریکا با پذیرش بدون فاند

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    بنظرم با بچه های دانشکده کامپیوتر ایرواین تماس بگیرین ببینین وضعیت فاندینگ چطوره، به هر صورت مستر ها رو کمتر فاند میکنند، با توجه به رشتتون اگر قصد موندن در امریکا رو دارین اگر بتونین پولی جور کنین و درستون رو تموم کنین به راحتی پول رو پس خواهید داد، بنظرم ارزش ریسک رو داره
    موفق باشین
    مرسی از راهنماییتون. با بچه ها قبلا صحبت کردم گقتن بعضیا کار گیر میارن و راحت زندگی می کنن ولی بعضیا هم نه. البته من امیدوارم از دسته اول باشم در مورد پول خیلی شانسی برای اضافه کردن سرمایه ام ندارم متاسفانه.
    راستش می خوام ببینم به ریسکش می ارزه دل به دریا بزنم یا نه؟ آیا نمونه اینجوری داشتید تا حالا ؟

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iwin نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. با بچه ها قبلا صحبت کردم گقتن بعضیا کار گیر میارن و راحت زندگی می کنن ولی بعضیا هم نه. البته من امیدوارم از دسته اول باشم در مورد پول خیلی شانسی برای اضافه کردن سرمایه ام ندارم متاسفانه.
    راستش می خوام ببینم به ریسکش می ارزه دل به دریا بزنم یا نه؟ آیا نمونه اینجوری داشتید تا حالا ؟
    راستشو بخواین چون مستر مدتش کوتاهه امکان گیرنیاوردن فاند هست و بستگی به کاری که بلدین و زرنگیتون داره. بله خیلی از بچه میان بدون فاند و فاند گیرمیارن البته اکثرا دکترا ولی مستر هم هستند دانشگاه مهمه بعضی دانشگاهها به مسترهای خیلی کمی فاند میدند یا حتی نصف فاند میدن.

براي دكتري بدون فاند از يه دانشگاه رنك متوسط شانس ويزا چه طوره؟ فاند نداشتن روي ويزا تاثير داره؟

سلام دوستان عزیز عزیز
    من پستها رو داشتم میخوندم و در نهایت به یه وجه اشتراک جالبی با بعضی رسیدم

منم دقیقا به یه دو دلی شما رسیدم
    پارسال به قولی دستگرمی بعد از همه ددلاینها اقدام کردم و از الاباما و میسیسیپی بدون فاند گرفتم/امسال خیلی محکم تر و با رزومه بهتر میخوام اقدام کنم اما ذوق داشتن کار! و بیزینس از یه طرف و کنار خانواده بودن از طرف دیگه بدجور دو دلم کرده.از طرفی با خیلی ها هم که رفتن حرف میزنی پشیمونن.( که البته این روند در بعضی هموطن ها متداوله. طرف ازدواج میکنه بقیه رو نصیحت به مجردی میکنه-دکترا میخونه بقیه رو نصیحت به ترک تحصیل میکنه و و و )
    از طرفی چون من رشتم مکانیکه و درین دانشگاه ها در یه فیلد غیر حساس HSE ادمیشن گرفتم ْ بعضی میگن واسه ویزا با i20 همین دانشگاه ها اقدام کن و اینجا ترنسفر کن.
    اون عزیزانی که یه روز مثل من دو دل بودن و رفتن اگه هستن میشه الان نظرشون بگن. البته میدونم باز خیلی ها میگن به خودت و شرایطت بستگی داره.همه هم ینو میدونیم/اما خوب عزیزان اون کسی که هر دو شزایط رو تجربه کرده میتونه درست تصمیم بگیره نه مایی که فقط ازونجا شنیدیم و اینجارو دیدیم

واقعا ممنونت میشم اگه راهنماییم کنید چون صحبت سر سرنوشته

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز عزیز
    من پستها رو داشتم میخوندم و در نهایت به یه وجه اشتراک جالبی با بعضی رسیدم

منم دقیقا به یه دو دلی شما رسیدم
    پارسال به قولی دستگرمی بعد از همه ددلاینها اقدام کردم و از الاباما و میسیسیپی بدون فاند گرفتم/امسال خیلی محکم تر و با رزومه بهتر میخوام اقدام کنم اما ذوق داشتن کار! و بیزینس از یه طرف و کنار خانواده بودن از طرف دیگه بدجور دو دلم کرده.از طرفی با خیلی ها هم که رفتن حرف میزنی پشیمونن.( که البته این روند در بعضی هموطن ها متداوله. طرف ازدواج میکنه بقیه رو نصیحت به مجردی میکنه-دکترا میخونه بقیه رو نصیحت به ترک تحصیل میکنه و و و )
    از طرفی چون من رشتم مکانیکه و درین دانشگاه ها در یه فیلد غیر حساس HSE ادمیشن گرفتم ْ بعضی میگن واسه ویزا با i20 همین دانشگاه ها اقدام کن و اینجا ترنسفر کن.
    اون عزیزانی که یه روز مثل من دو دل بودن و رفتن اگه هستن میشه الان نظرشون بگن. البته میدونم باز خیلی ها میگن به خودت و شرایطت بستگی داره.همه هم ینو میدونیم/اما خوب عزیزان اون کسی که هر دو شزایط رو تجربه کرده میتونه درست تصمیم بگیره نه مایی که فقط ازونجا شنیدیم و اینجارو دیدیم

واقعا ممنونت میشم اگه راهنماییم کنید چون صحبت سر سرنوشته
    اگه از یک دانشگاه خیلی خوب توی شهر بزرگ پذیرش با فاند بگیری ارزشش رو داره که قید همه چی رو فعلا بزنی.

Junior Member

من می خواستم برای دوره مستر تو رشته مهندسی مالی اقدام کنم
    می خواستم بدونم با توجه به اینکه دوره مسترز طبق گفته دانشگاه 13 ماهه هست و هزینه اون هم هم بسته به دانشگاه از 24 تا 65 هزار دلار هست
    می خوام کار دانشجویی انجام بدم
    به نظرتون با توجه به هزینه بالای تحصیل و اینکه قصد مهاجرت و موندن رو دارم
    با داشتن زبان و جی ار ای و سابقه کار شانس گرفتن پذیرش بدون فاند رو دارم البته معدل لیسانس ام پایین هست
    بعد از دوره مستر اگر کار پیدا کنم می تونم بمونم کار حتما بای مرتبط با رشته تحصیلی باشه ؟

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط alibati نمایش پست ها
    من می خواستم برای دوره مستر تو رشته مهندسی مالی اقدام کنم
    می خواستم بدونم با توجه به اینکه دوره مسترز طبق گفته دانشگاه 13 ماهه هست و هزینه اون هم هم بسته به دانشگاه از 24 تا 65 هزار دلار هست
    می خوام کار دانشجویی انجام بدم
    به نظرتون با توجه به هزینه بالای تحصیل و اینکه قصد مهاجرت و موندن رو دارم
    با داشتن زبان و جی ار ای و سابقه کار شانس گرفتن پذیرش بدون فاند رو دارم البته معدل لیسانس ام پایین هست
    بعد از دوره مستر اگر کار پیدا کنم می تونم بمونم کار حتما بای مرتبط با رشته تحصیلی باشه ؟
    شانس پذیرش بدون فاند داری.
    پیدا کردن کار دانشجویی سخته ولی نشدنی نیست. سال اول فقط میتونی توی دانشگاه کار کنی و شانست کمه چون تقاضا واسه این کارا زیاده.
    اگه بعد از مستر بتونی کار پیدا کنی میتونی بمونی.

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال مهمی داشتم ....ممنون میشم جواب بدین....یکسری از دوستان به من گفتن که در امریکا به کسی که دکترا مخصوصا دکترای عمران در زمینه صنعت کار نمیدن و باید در حوزه آکادمیک فعالیت کنن این درسته.؟؟؟؟......و اگر درسته به نظرتون با توجه یه اینکه من فوق خاک و پی دارم برای پذیرش مستر در یک گرایش دیگر که نزدیک به گرایش اولم باشه اقدام کنم بهتره؟؟؟؟
    ممنونم ازتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civi نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال مهمی داشتم ....ممنون میشم جواب بدین....یکسری از دوستان به من گفتن که در امریکا به کسی که دکترا مخصوصا دکترای عمران در زمینه صنعت کار نمیدن و باید در حوزه آکادمیک فعالیت کنن این درسته.؟؟؟؟......و اگر درسته به نظرتون با توجه یه اینکه من فوق خاک و پی دارم برای پذیرش مستر در یک گرایش دیگر که نزدیک به گرایش اولم باشه اقدام کنم بهتره؟؟؟؟
    ممنونم ازتون
    یکی از دوستان نزدیک خود من بامدرک دکترای عمران (سازه) الان در امریکا مشغول کار در صنعت است. اصولا در صنعت به مدرک شما اهمیت زیادی نمیدهند بلکه تخصص و مهارت شما مهم است.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط civi نمایش پست ها
    ممنونم ازتون
    عمران بهتره ترافیک یا محیط زیست یا construction management و اینا بخونید. به اون شکل سنتیش تو ایران تو آمریکا کار نداره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)