صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 1819202122232425262728
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 273 , از مجموع 273

موضوع: تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه اوتاگو( University Of Otago ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    سلام دوستان جمله زیر چی میگه چی می خواد؟
    a statement describing your goals, including the research area of interest to you;
    سلام دوست عزیز

این در واقع همان Statement of Purpose است SOP به آن معمولا میگویند. مثالهای زیادی در فروم قبلا دوستان گذاشته اند که قابل استفاده است.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این در واقع همان Statement of Purpose است SOP به آن معمولا میگویند. مثالهای زیادی در فروم قبلا دوستان گذاشته اند که قابل استفاده است.

پایدار باشید
    خیلی ممنون از پاسختون
    موضوعی که می خوام کار کنم دقیقا اساتید این دانشگاه روش کار نکردن روی موضوع کلی تر دارن کار می کنن به نظر شما آیا بهتر هست موقع نوشتن SOP موضوعاتی که دقیقا در مقالات اخیرشون کار کردن هدف قرار بدم یا موضوعات دیگر که به حوزه کاریشون نزدیک هست (مثلا مشکلاتی که در شهر داندین نیوزیلند وجود دارد رو برای حلش پیشنهادی ارائه کنم)

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

سوال خیلی کلی است و جوابهای متعدد میشود داد.
    به تجربه من در شکل خیلی کلی اساتید دوست دارند دانشجوی دکتری کارهای انها خوب خوانده باشد و با نگاه نقدی - یا تاییدی یا ردی حتی - به آن کارهای پروژه خودش را تبیین کند.

شاید هیچ چیز ضعیف تر از این نباشد که با استادی وارد تعامل شد وچیزی در مورد کارهای او ندانست. من دیده ام اساتیدی را که از خشم آبی میشوند وقتی در مصاحبه میبینند دانشجو از کارهای او شخصا یا در کلیت دانشکده هدف بی اطلاع است.

پیشنهاد میکنم خیلی با دقت و صبر هدفمند استیتمنت بنویسید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط phdboy نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    موضوعی که می خوام کار کنم دقیقا اساتید این دانشگاه روش کار نکردن روی موضوع کلی تر دارن کار می کنن به نظر شما آیا بهتر هست موقع نوشتن SOP موضوعاتی که دقیقا در مقالات اخیرشون کار کردن هدف قرار بدم یا موضوعات دیگر که به حوزه کاریشون نزدیک هست (مثلا مشکلاتی که در شهر داندین نیوزیلند وجود دارد رو برای حلش پیشنهادی ارائه کنم)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)