صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 28293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 398

موضوع: تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ادلاید (University of Adelaide)

من عذرخواهی میکنم و میخواهم پست قبلی را اصلاح کنم.

یکبار دیگر خواندم و الان به نظرم میرسد پاسخ منفی است. میگویند پروپوزال شما برای کسانی که تصمیمگیری میکنند قابل درک نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام مجدد

خوب این جواب کیفیت مکاتبات ایشان را تا حد زیادی نشان میدهد.

حدس من این است که اینبار مثبت نوشته اند. خوشبختانه روش مکاتبه شما موضع ایشان را روشن تر کرده است.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

منم با دوستمون susighton موافقم، کلا اگه نظرشون مثبت بود تو ایمیل با شما engage میشدند. اینو در نظر بگیرین که برای اساتید ده ها شاید صدها ایمیل مشابه شما بیاد در طی روز، و معمولا برای نه گفتن template مشخصی دارند. شما ناامید نشین، سعی کنین ایمیل رو برای هر استاد customize کنین براساس رزومه و مقاله های همون استاد. خیلی استادا اگه براشون یه ایمیل template ی بزنین، ممکنه اصلا جواب ندن بهتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    منم با دوستمون susighton موافقم، کلا اگه نظرشون مثبت بود تو ایمیل با شما engage میشدند. اینو در نظر بگیرین که برای اساتید ده ها شاید صدها ایمیل مشابه شما بیاد در طی روز، و معمولا برای نه گفتن template مشخصی دارند. شما ناامید نشین، سعی کنین ایمیل رو برای هر استاد customize کنین براساس رزومه و مقاله های همون استاد. خیلی استادا اگه براشون یه ایمیل template ی بزنین، ممکنه اصلا جواب ندن بهتون
    ممنون
    پرسیدم ازشون گفتن اسم من رو بزن سوپروایزر

البته در استرالیا اگر استاد فاند نداشته باشد کلا تا جایی که من فهمیدم در بسیاری از موارد اسکولارشیپ هست که تعیین کننده هست که اونم دست یه نفر نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    من عذرخواهی میکنم و میخواهم پست قبلی را اصلاح کنم.

یکبار دیگر خواندم و الان به نظرم میرسد پاسخ منفی است. میگویند پروپوزال شما برای کسانی که تصمیمگیری میکنند قابل درک نیست.
    سلام دوست عزیز
    من اصلا پروپوزالی نفرستاده ام در اصل من هیچ کاری نکرده ام جز ایمیل با سی وی. ایشون کمی ظاهرا از اون دسته افرادی هستند که ایمیلها یا صحبت هاشون مبهم هست.
    از نظر خود بنده جوابی که دادند مثبت بوده چون من پرسیدم اسمت رو بزنم گفته اره به عنوان سوپروایزر. منظور از اون جمله بعدی این بوده که پروپپوزالی که میخواهید بفرستید در سیستم افراد کمیته اطلاعی در موردش ندارند زیاد.

ApplyAbroad Superstar

سلام و تهنیت بر شما با این توضیحات درست میفرمایید و مطلب ایشان قابل فهم تر میشود. امید که نتیجه مطلوب شما حاصل شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من اصلا پروپوزالی نفرستاده ام در اصل من هیچ کاری نکرده ام جز ایمیل با سی وی. ایشون کمی ظاهرا از اون دسته افرادی هستند که ایمیلها یا صحبت هاشون مبهم هست.
    از نظر خود بنده جوابی که دادند مثبت بوده چون من پرسیدم اسمت رو بزنم گفته اره به عنوان سوپروایزر. منظور از اون جمله بعدی این بوده که پروپپوزالی که میخواهید بفرستید در سیستم افراد کمیته اطلاعی در موردش ندارند زیاد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممنون
    پرسیدم ازشون گفتن اسم من رو بزن سوپروایزر

البته در استرالیا اگر استاد فاند نداشته باشد کلا تا جایی که من فهمیدم در بسیاری از موارد اسکولارشیپ هست که تعیین کننده هست که اونم دست یه نفر نیست
    پس خیلی هم عالی، براتون آرزوی موفقیت میکنم. اینجوری نیست که پروپوزال مهم نباشه. اگه استاد گرنت داشته باشه که همه چی دست خودشه ولی در غیر این صورت، بعد از پایان ددلاین، اول از همه applicant ها تو هر اسکول بررسی و رتبه بندی میشند و دو نفر برتر میرند به Faculty. پس از اون نفرات تو faculty رتبه بندی می شند و نفرات برتر از هر faculty مشخص و short list میشند و از بین اونا نفرات برتر اسکالرشیپ میگیرند.
    موقع ای که applicant ها تو اسکول بررسی میشند، علاوه بر رزومه اون فرد، پروپوزال و هماهنگی اون پروپوزال با سوپروایزر بررسی میشه.

این رو هم در نظر بگیرین رابطه با سوپروایزر خیلی مهمه. تا اونجا که من دیدم، استادا خیلی engage میشند و حتی ممکنه چند بار مصاحبه تصویری داشته باشند باهاتون. پروپوزال هم معمولا کمک میکنند یا review می کنند. اگه تو مکاتباتتون از ایشون حمایت می بینید و فک میکنید می تونند سوپروایزر خوبی باشند حتما ادامه بدین به مکاتبات، اگه که نه، آپشن های دیگه رو هم در نظر بگیرین.
    موفق باشین

Junior Member

سلام دوستان نتایج اسکالرشیپ راند 1 2020 برای کسی اومده؟ قرار بوده اوایل نوامبر بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Weandy نمایش پست ها
    سلام دوستان نتایج اسکالرشیپ راند 1 2020 برای کسی اومده؟ قرار بوده اوایل نوامبر بیاد
    سلام دوست عزیز، نتایج چند روزی هست که اعلام شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shantia762 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، نتایج چند روزی هست که اعلام شده.
    ممنون. ببخشید اینکه برای من ایمیلی نیومده و توی سایت هم وضعیت تغییری نکرده یعنی اسکالرشیپ به من تعلق نگرفته؟ معمولا نتایج مثبت زودتر از ریجکتی ها اعلام میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Weandy نمایش پست ها
    ممنون. ببخشید اینکه برای من ایمیلی نیومده و توی سایت هم وضعیت تغییری نکرده یعنی اسکالرشیپ به من تعلق نگرفته؟ معمولا نتایج مثبت زودتر از ریجکتی ها اعلام میشه؟
    خواهش می کنم. بله ابتدا به کسانی که اسکالرشیب تعلق گرفته دانشگاه آفر میده، اگه بینشون کسی بود که آفر رو ریجکت کرد، دانشگاه به ترتیب رنکینگ به نفرات بعدی آفر میده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)