صفحه 185 از 190 نخستنخست ... 85135175176177178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

آفیسر به فاند دادن استاد و چرا بهش داده کاری نداره اون بودجه ای هستش که در اختیار استاده و میتونه حتی در اختیار یه دانشجوی مولتی میلیاردر قرار بده به شخص ثالثی مربوط نمیشه !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر گسی فاند کامل باشه (شهریه معاف و حقوق) مدرگ مالی باید چی و چقدر نشون بده؟
    سلام دوست عزیز

همان نامه آفر یا نامه مستقل دانشگاه که فاند را تعهد میکند برای فرد دانشجو کفایت میکند. اگر اعضای خانواده هم همراه باشند آنها مدارک مالی خود را لازم دارند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام
    از من میشنوی پولت رو خارج نکن از حسابت تا روزی که ویزات بخوره تو پاسپورتت
    مگه از روزی که میری سفارت تا روزی که ویزات میاد بیشتر 1 ماه زمان میبره
    این ریسک رو نکن 1% هم احتمال بازبینی باشه از طرف آفیسر ریجکت میشی
    بعدش هم شما روزی باید اون پرینت 28 روزه رو بگیری که میخوای مدارک رو بری تحویل سفارت بدی اینکه فکر کنی الان 28 روز توو حساب بوده و پرینت میگیرم حالا هر زمان که نوبت سفارت شد میبرم این قبول نیست
    28 روز از زمانی محاسبه میشه که به شما وقت زمان سفارت واسه تحویل مدارک میدن
    سلام وقت بخیر
    ببخشید من سوالی از شما دارم که خیلی فوری و ضروری نیاز به جوابش دارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    من در حال اپلای کردن برای کشورهای مختلف بودم و اطلاع نداشتم که برای سفارت بریتانیا فقط نامه بانک پاسارگاد و پارسیان قابل قبول هست. پول من در بانک اقتصاد نوین هست. الان با توجه به پاسخی که شما دادید یعنی من میتوانم فردا پولم را به بانک پاسارگاد منتقل کنم و برای ویزا اپلای کنم و تا زمانی که به صورت حضوری به سفارت میروم نیازی به این نامه ۲۸ روزه ندارم؟ چون من فکر میکردم باید نامه حساب حداقل ۲۸ روزه را از بانک بگیرم بعد برای ویزا گرفتن اپلای کنم. ممنون میشم اگر شما یا دوستان دیگر اطلاع دارند سریعتر به من جواب بدهند. چون تا شروع ترم فقط یک ماه و دو هفته وقت دارم.

پیش فرض مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

ببخشید دوستان این فاصله ۲۸ روزه فقط در صورتی هست که پول در حساب خودم باشه یا برای اسپانسر هم همینطوره؟ الان جایی خوندم که اگر پدرم اسپانسر بشه باید شش ماه باشه نه ۲۸ روز. خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط befanapiccola نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    ببخشید من سوالی از شما دارم که خیلی فوری و ضروری نیاز به جوابش دارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
    من در حال اپلای کردن برای کشورهای مختلف بودم و اطلاع نداشتم که برای سفارت بریتانیا فقط نامه بانک پاسارگاد و پارسیان قابل قبول هست. پول من در بانک اقتصاد نوین هست. الان با توجه به پاسخی که شما دادید یعنی من میتوانم فردا پولم را به بانک پاسارگاد منتقل کنم و برای ویزا اپلای کنم و تا زمانی که به صورت حضوری به سفارت میروم نیازی به این نامه ۲۸ روزه ندارم؟ چون من فکر میکردم باید نامه حساب حداقل ۲۸ روزه را از بانک بگیرم بعد برای ویزا گرفتن اپلای کنم. ممنون میشم اگر شما یا دوستان دیگر اطلاع دارند سریعتر به من جواب بدهند. چون تا شروع ترم فقط یک ماه و دو هفته وقت دارم.
    از نظر قانونی زمانی که درخواست ویزا را سابمیت میکنید که تاریخ پرداخت آنلاین هزینه ویزاست (و نه تاریخ وقت) باید حداقل 28 روز گذشته باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط befanapiccola نمایش پست ها
    ببخشید دوستان این فاصله ۲۸ روزه فقط در صورتی هست که پول در حساب خودم باشه یا برای اسپانسر هم همینطوره؟ الان جایی خوندم که اگر پدرم اسپانسر بشه باید شش ماه باشه نه ۲۸ روز. خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    فرق نمیکنه. مدرک مالی باید فقط یا در حسابی به اسم خودتون باشه یا والدین. چه برای شما باشه چه والدین باید قانون 28 روز رعایت بشه.

Junior Member

سلام، چطوری میتونم عکس پرینت 28 روزمو برای تایید دوستان مطلع در اینجا آپلود کنم؟

Junior Member

جوینده یابنده هست ، دوستان مطلع میشه لطفا پرینت بانکی من رو ببینید که اکی هستش؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png paint.PNG (159.8 کیلوبایت, 65 views)

سلام دوستان خیلی ممنونبابت این همه نطر های که دادید
    من متوجه یک مسئله نشدم ممنون میشم که راهنمایی کنید
    این 28 روز که پول باید تو حساب باشه از کی باید پول تو حساب باشه قبل از تعیین وقت ویزا ؟مثلا به من تاریخ 1 مهر وقت ویزا میدن من کی باید این مدرک 28 روز رو اماده کنم؟
    من شورت ویزا میخوام بگیرم برای کورس زبان درست است که من باید دو تا مدرک بانکی نشان بدم
    یکی برای اینکه من هزینه یک سال زندگی در لندن که تقریبا 12هزار و پانصد پونده را نشان بدم
    یک حساب دیگر که گردش مالی رو نشون بدم
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان من یک سوالی برام پیش امد با خوندن کامنت ها
    من برادرم مهندس عمران هست و برای کورسی کوتاه مدت میخواهد اقدام کنه .برادر من نزدیکه 3 ساله که مشغول به کار هست ولی صاحب کار ایشون رو بیمه نمیکنه .حالا ب نظرتون برای منشا مالی اشکال به وجود میاد ؟
    مادرم ساپورتشون کنن میشه با اینکه شغل ندارند
    و اینکه برای 6 ماه گذشته را باید نشونشون بدیم ؟
    ممنون میشم کمک کنید
    ویرایش توسط marjan_asadi : August 27th, 2019 در ساعت 11:35 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)