صفحه 188 از 190 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

پیش فرض مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

سلام
    همسرم برای دکتری فول قاند گرفته و مقدار ان از عدد مورد نیاز برای 2 نفر ببشتر است. در CAS قراره شده اسم من به عنوان depandant اضافه بشه (هنوز صادر نشده)
    1-این که اسمم در CAS باشه کافیه یا باید صریحا نوشته شده باشد که امکان استفاده از فاند برای همراه هم هست؟
    2-من یک ملک به نام خودم و حدود 80 هزار پوند (براساس Odana) در یک حساب مشترک با همسرم در بانک شهر داریم که امکان برداشت در هر زمان را دارد. آیا این مدارک را به عنوان پشتیان درخواستم بدهم خوب است یا افسر را گیج میکند (بحث منشا پول و اینکه ملک برای سفارت ارزشمند نیست و اینکه
    من تا حالا از ایران خارج نشدم و ممکن است حساسیت بیشتری در بررسی باشد
    )
    3-چون حساب بانکی در پاسارگاد یا پارسیان نیست. ارزشمند است؟ (به دلیل سود ماهانه ترجیج میدهم در همان بانک شهر بماند، مگر این انتفال ضروری باشد.)
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    دوستان سوال دیگه اینکه پول باید به نرخ ارز آزاد گذاشته بشه یا panda?و اینکه من همراه همسر و فرزندم میخوام اقدام کنم کل پول تو حساب من باید باشه؟
    سلام
    واقعا مساله اینکه آیا باید برای تمکن مالی طبق بازار آزا باشه یا سایت oanda آزار دهنده است.
    تو کانال تحصیل برای بریتانیا گفته باید به صورت بازار آزاد محاسبه کنید و لینک زیر را داده:
    https://www.gov.uk/government/public...exchange-rates

درحالی که باید در راهنمای ویزای تحصیلی این مساله منعکس بشه و هنوز در آنجا گفته که نرخ رسمی را بر حسب oanda می سنجیم. البته آخرین آپدیت هم برای اکتبر 2019 است! لینک زیر:
    https://www.gov.uk/government/public...tier-4-student

خواهشا یکی اطلاعات دقیق بده تا بفهمیم چقدر پول باید تو بانک بزاریم تا تمکن مالی مشکل دار نشه

Junior Member

سلام

ایا برای مقطع فوق لیسانس باید یکسال هزینه زندگی در حساب باشه یا 9 ماه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinch نمایش پست ها
    سلام

ایا برای مقطع فوق لیسانس باید یکسال هزینه زندگی در حساب باشه یا 9 ماه؟
    سلام دوست عزیز
    ۹ ماه _که مبلغ آن برای لندن و غیر لندن متفاوت است _ و اگر شهریه میدهید معادل مبلغ آن.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام ببخشید برای اریه تمکن مالی باید حتما نشان بدیم که منبع این پول از کجا بوده؟ یعنی کسی که حدودا 10 سال سابقه کار داشته داشتن میتونه عنوان کنه که با کار توی این چند سال این مبلغ رو بدست آورده؟
    برای یک دوره 1 ساله مستر که حدودا 15000 پوند شهریه داره و در لندن هست میشه بفرمایین حدودا چه مقدار تمکن به ریال باید ارایه بدیم؟
    اگه دوره مستر دوساله باشه باید برای 2 سال تمکن ارایه بدیم یا همون یک سال اول کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام
    من یه پرینت یه ماهه گرفتم از حساب بانکیم برای دانشگاه که همونم میخواستم برای سفارت بفرستم.
    دانشگاه بهم گفت که بهتره برای سفارت دوباره پرینت بگیرم چون با اینکه پول توی حسابم توی ۲۸ روز از مقداری که باید باشه پایین نیومده توی پرینت که سی روزه س تراکنش های دو روز قبلش هم هست که از مقدار مورد نظر پایین تر بوده و باعث شده دانشگاه که تاریخای پرینت حساب و نخونده بوده فکر کنه درست نیست.
    به نظرتون اگه یه نامه روی گردش حسابم بذارم و توضیح بدم مسئول ویزا هم همچین اشتباهی میکنه؟ یا باید برم یه دونه دیگه بگیرم؟

سلام
    من پذبرش full fund دارم، آیا باز نیاز به نامه تمکن مالی دارم؟؟؟ اگر بله چه مقدار پول باید در حساب داشته باشم؟ برای چه مدت؟ و در کدوم بانک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس IT

قائدتا سفارت باید با توجه به سابقه کار میزان پولی که به عنوان پس انداز هست رو باید قبول کنه ولی باز تصمیم گیری دست آفیسر هست و میتونه قبول نکنه.( من زیاد دیدم اینو ). با اینحال برای اینکه امکان قبول درخواست بیشتر باشه این ورودی های پول رو در شش ماهه گذشته به سفارت نشان دهید که از کجا اومده. برای هزینه های یک سال رو نمایش بده کافیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس IT

نقل قول نوشته اصلی توسط Jahanifar نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای اریه تمکن مالی باید حتما نشان بدیم که منبع این پول از کجا بوده؟ یعنی کسی که حدودا 10 سال سابقه کار داشته داشتن میتونه عنوان کنه که با کار توی این چند سال این مبلغ رو بدست آورده؟
    برای یک دوره 1 ساله مستر که حدودا 15000 پوند شهریه داره و در لندن هست میشه بفرمایین حدودا چه مقدار تمکن به ریال باید ارایه بدیم؟
    اگه دوره مستر دوساله باشه باید برای 2 سال تمکن ارایه بدیم یا همون یک سال اول کفایت میکنه؟

قائدتا سفارت باید با توجه به سابقه کار میزان پولی که به عنوان پس انداز هست رو باید قبول کنه ولی باز تصمیم گیری دست آفیسر هست و میتونه قبول نکنه.( من زیاد دیدم اینو ). با اینحال برای اینکه امکان قبول درخواست بیشتر باشه این ورودی های پول رو در شش ماهه گذشته به سفارت نشان دهید که از کجا اومده. برای هزینه های یک سال رو نمایش بده کافیه

سلام،
    دوستان میشه بفرمایید که حساب میتونه تو هر بانکی باشه یا نه ؟ چون من یک حساب بانک آینده دارم که گردش و مانده ی خیلی زیادی داشته، میتونم با همون اقدام کنم؟ و اگر نه، چرا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)