صفحه 189 از 190 نخستنخست ... 89139179180181182183184185186187188189190 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 1894

موضوع: مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای گرفتن ویزای دانشجویی

سلام دوست عزیز

برای ویزای tier4 حتما از بانک پارسیان یا پاسارگاد استفاده بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_amn نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان میشه بفرمایید که حساب میتونه تو هر بانکی باشه یا نه ؟ چون من یک حساب بانک آینده دارم که گردش و مانده ی خیلی زیادی داشته، میتونم با همون اقدام کنم؟ و اگر نه، چرا؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_amn نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان میشه بفرمایید که حساب میتونه تو هر بانکی باشه یا نه ؟ چون من یک حساب بانک آینده دارم که گردش و مانده ی خیلی زیادی داشته، میتونم با همون اقدام کنم؟ و اگر نه، چرا؟
    گردش حساب مهم نیست. مهم اینه که موجودی حتی برای یک لحظه نباید کمتر از مقدار مورد نیاز طی دوره زمانی مد نظر باشه.

Junior Member

سلام

من از دانشگاهی تو لندن پذیرش گرفتم و الان منتظرم 28 روزه ی حسابم تکمیل بشه تا برای cas اقدام کنم
    ما قبلا با بانک پاسارگاد یا پارسیان کار نمی کردیم و برای اینکار یه حساب جدید باز کردیم و چون قراره پدرم هزینه هامو بده به حساب اونه
    منتها قبلا با این بانک هیچ گردش مالی ای نداشته
    میخوام بدونم سفارت source پولو بر چه اساسی بررسی می کنه؟؟اگه از طریق بانک بررسی کنه که هیچ گردشی در کار نبوده!

موضوع دیگه اینه که یه موسسه ای بهم گفت باید حتی بعد گرفتن cas تا وقتی ویزام نیومده پولو از تو حساب برندارم؟ایا درسته؟؟

سوال اخر اینکه به جز این bank statement ایا به مدارک مالیه دیگه ای مثل گردش 6 ماهه ی حساب یا سند نیاز دارم؟؟

Junior Member

و اینکه ایا روزی که میریم سفارت باید بلیط خریده باشیم و پول اجاره ی خوابگاهمون یا محل اسکانمونو داده باشیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilookook نمایش پست ها
    سلام

من از دانشگاهی تو لندن پذیرش گرفتم و الان منتظرم 28 روزه ی حسابم تکمیل بشه تا برای cas اقدام کنم
    ما قبلا با بانک پاسارگاد یا پارسیان کار نمی کردیم و برای اینکار یه حساب جدید باز کردیم و چون قراره پدرم هزینه هامو بده به حساب اونه
    منتها قبلا با این بانک هیچ گردش مالی ای نداشته
    میخوام بدونم سفارت source پولو بر چه اساسی بررسی می کنه؟؟اگه از طریق بانک بررسی کنه که هیچ گردشی در کار نبوده!

موضوع دیگه اینه که یه موسسه ای بهم گفت باید حتی بعد گرفتن cas تا وقتی ویزام نیومده پولو از تو حساب برندارم؟ایا درسته؟؟

سوال اخر اینکه به جز این bank statement ایا به مدارک مالیه دیگه ای مثل گردش 6 ماهه ی حساب یا سند نیاز دارم؟؟
    بحث منشا پول در مصاحبه احتمالی مطرح خواهد شد و در همین گروه زیاد در موردش حرف زده شده. پول رو بهتره تا دریافت جواب ویزا به دو دلیل برندارید: اگه ویزا رد شد و خواستید دوباره اقدام کنید سریع بتونید و زمان رو از دست ندید و دوم اینکه افسر ویزا ممکنه در وسط کار از شما پرینت بانکی جدید بخواد که بدونه پول هنوز هست و قانونا حق این کار رو داره و اگه پول نباشه تو حساب ویزا رو رد میکنند

Junior Member

سلام ، وقتتون بخیر
    من و همسرم و فرزندم الان در بریتانیا هستیم و‌قصد تمدید ویزای دانشجویی رو داریم . توی سایت گاورمنت خوندم که اگه متقاضی در یکسال گذشته، حداقل ۹ ماه رو در بریتانیا بوده ، برای تمدید ویزا، نیازی به تمکن مالی نیست . میخواستم ببینم درسته ؟ و آیا کسی تجربه ای در این خصوص داره که راهنمایی کنه لطفا؟

Junior Member

سلام
    من میخوام بانک پارسیان حساب باز کنم
    نوع حساب برای تمکن مالی باید چی باشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    دقیقا کی باید موجودی حساب و گردش 28 روزه رو گرفت؟
    یعنی اگه فرضا من فردا نوبت سفارت دارم امروز باید این کارو بکنم یا همون روزی که میرم سفارت؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    یعنی اگه فرضا من فردا نوبت سفارت دارم امروز باید این کارو بکنم یا همون روزی که میرم سفارت؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من در زمان تسلیم تقاضای ویزا از نامه بانک نباید بیشتر از یک ماه گذشته باشد.

یعنی اگر امروز تقاضای ویزا را تسلیم میکنید و هزینه ها ی آنرا میپردازید(زمان پرداخت هزینه های ویزا معیار است) هر موقع در یک ماه گذشته میتوانسته اید نامه بانک را بگیرید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال داشتم
    ممنون
    اینجا را ببینید خیلی خوب توضیح داده است

https://www.gov.uk/government/news/t...or%2028%20days.

Keep Calm and APPLY ON

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)