صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: خرید ماشین| گواهینامه | کلیه مسائل مرتبط

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد خرید اتومبیل در مالزی

اینم سایت خوبیه :

http://www.carlist.my
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

ماشين خريدن صرفا جنبه راحتي داره يا به صرفه و اقتصادي هم هست كه آدم ماشين داشته باشه؟

Junior Member عمو سهیل آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات، مایکرویو

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    ماشين خريدن صرفا جنبه راحتي داره يا به صرفه و اقتصادي هم هست كه آدم ماشين داشته باشه؟
    بستگی به موقعیتت داره. اگر رفت و آمدت زیاده و یا خونه دور از دانشگاه هستش شک نکن و تو فکر ماشن باش. هم هزینه کمتره هم خستگی هم وقتت کمتر تلف میشه
    One life, Live it

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

سلام
    من یه قیمتی گرفتم دیدم Gen2-2009, Engine Capacity (cc) 1,600 توی مالزی حدود 17.5 میلیون میشه. فکر میکنم قیمتش تو ایران هم همین حدوده. نیست؟
    آوانته هم چون یکی از دوستام به تازگی تو ایران خریده 26 تومن، پرسیدم، اینجا حدود 27 هست.
    یعنی اینجا هم بنیاد مستضعفان و غزه و ... دارند؟ یا من یه چیزی رو نادیده گرفتم؟

Junior Member عمو سهیل آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات، مایکرویو

نقل قول نوشته اصلی توسط Nour نمایش پست ها
    سلام
    من یه قیمتی گرفتم دیدم Gen2-2009, Engine Capacity (cc) 1,600 توی مالزی حدود 17.5 میلیون میشه. فکر میکنم قیمتش تو ایران هم همین حدوده. نیست؟
    آوانته هم چون یکی از دوستام به تازگی تو ایران خریده 26 تومن، پرسیدم، اینجا حدود 27 هست.
    شما قیمت نو رو دارین میگین. مالزی افت قیمت برای ماشین های دست دوم زیاد است و لذا به صرفه تره که شما دست دوم بگیرین. مالزی هم مالیات داره برای ماشین.
    One life, Live it

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

سلام
    منظور من این بود که چرا با اینهمه شایعه در مورد اینکه پول ماشین تو ایران خرج غزه و ... میشه قیمت با مالزی فرقی نداره؟
    این رو هم در نظر بگیرید که تو مالزی 1 قیمت تعمیرات بالاست و 2 تعمیرکار درست ندارند. پس دست دوم هم دردسرهایی داره. مخصوصا که ایرانیها ذوق زده میشن، دنده اتوماتیک میگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nour نمایش پست ها
    سلام
    اون مدل آوانته که تو ایران هست و مونتاژ میشه مدل 2 نسل قبلشه و قدیمیه. Gen2 هم تو ایران فکر کنم حدود 25 باشه...
    تو کشورهای مختلف بر اساس شرایطی که دارن واردات خودرو مالیات داره حالا یه جا کمتر یه جا بیشتر... اونجا هم ماشین مالیات داره اما به مراتب کمتر از ایرانه.

Junior Member amir_finance آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer science - investment management

به دلیل حمایت از تولیدات داخلی قیمت ماشین نو و خارجی گرونه . احمقانه تر این که مالزی کشوری هست که بیشترین میزان فروش مرسدس بنز رو در کشورهای جنوب شرقی اسیا داره ! قیمتها مثل ایران گرونه و در پاره ای موارد کمی گرونتر از از ایران هست .
    پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت / آفرین بر نظر پاک خطا پوشش باد !

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_finance نمایش پست ها
    به دلیل حمایت از تولیدات داخلی قیمت ماشین نو و خارجی گرونه . احمقانه تر این که مالزی کشوری هست که بیشترین میزان فروش مرسدس بنز رو در کشورهای جنوب شرقی اسیا داره ! قیمتها مثل ایران گرونه و در پاره ای موارد کمی گرونتر از از ایران هست .
    شما می خوای اونجا مرسدس سوار شی؟ قیمتش چه فرقی برات می کنه؟

اینجا ماشین نو خریدن اشتباه محضه!!

یکی از دوستان من کیا اسپکترا اتوماتیک رو خرید حدود 8 تومن، هیچ مشکلی هم نداره جز اینکه می گه کاش یه چیز ارزون تر خریده بودم، چون فرقی نمی کنه مرسدس داشته باشی کانچیل، فقط ماشین گرونتر هزینه های بیشتری هم داره !
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member

تو مالزی tax ماشین رو بر اساس حجم موتور محاسبه میکنن یا بر اساس مصرف سالیانه؟
    ویرایش توسط shahram63 : July 17th, 2011 در ساعت 03:24 PM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)