صفحه 99 از 120 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1197

موضوع: تائید مدارک توسط WES

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تائید مدارک توسط WES

سلام و وقت بخیر
    میدونم که به احتمال زیاد سئوالم تکراری هست اما این تاپیک خیلی شلوغه و نتونستم به راحتی جواب واضحی پیدا کنم:
    میخواستم بپرسم که اگر قرار باشه برای برنامه اکسپرس انتری من main باشم و همسرم فقط مدارکش برای گرفتن امتیاز باشه آیا ایشون هم باید مدارکش از طریق wes ارزش گذاری بشه؟
    من مدرک ارشد دارم، آیا نیازی هست مدرک کارشناسی من هم ارسال بشه؟

Junior Member

ببخشید شما میدونید که برای اکسپرس انتری باید همه مدارک تحصیلی باشه؟ یعنی اگر فوق لیسانس هستیم باید مدارم کاردانی و لیسانس هم بفرستیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط bbabaknob نمایش پست ها
    سلام دوستان با عرض شرمندگی و ناراحتی میخواستم یک تجربه تلخ دیگه از WES رو با شما عزیزان به اشتراک بگذارم.
    همونطوری که تو پست های قبلیم گفتم و دوستان سوال کردن باید کلیه مدارک ها تاید مترجم و مهر داشته باشه و وزارت علوم هم تایید کرده باشه (واسه محکم کاری) بعد اکانت بسازید و بفرستید با پست ایران حدود 21 روز میرسه و خارجی حدود 5 روز.بعد از 3 روز که رسید اکانتتون رو چک کنید تا وضعیتتون رو بدونید.
    نکته های خیلی مهم که باعث شد من نزدیک به 6 مرتبه مدارک رو بفرستم و نتیجه نگیرم.!!!!
    1. حتما مدارک را بصورت جدا جدا بفرستید یعنی مال هر دانشگاه رو جدا بفرستید.
    2. به پولش فکر نکنید چون بر میگردونن و باید هزینه ترجمه مدرم و پست رو دوباره بدید.
    3.حتما مدارکتون تو پاکت مهر و موم شده باشه.درب پاکت از داخل چسب بزنید(مایع) و روشم امضا بشه و روی امضا چسب بزنید.
    4.آدرس و مهر دانشگاهتون رو در محل های درز پاکت بزنید تا اونا خیالشون راحت باشه که باز نشده.
    5.حتما از کد و ادرسی که داده بهتون استفاده کنید ( تو سایتش هست) و نسبت به ادرس دقت کنید .2 مدل روش و ادرس ارسال داره با پست معمولی و اکسپرس.
    6.الان بیشتر پاکت ها رو تو گمرک باز میکنن .اگر مثل من بد شانس باشید پاکتتون باز میشه و اونا قبول نمیکنن.
    7. اکانت WES تون رو حتما روی پاکت بفرستید.

موفق باشید.

سلام
    برای تایید مدارک دانشگاه علمی کاربردی توسط WES آیا حتما باید به مرکز تهران مراجعه کنیم یا در شهرستان هم می شه این کار رو انجام داد؟ کسی از دوستان تجربه ای داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام . این سوال من هم هست . شما متوجه شدید که باید برای ارسال مدارک علمی کاربردی به wes باید دقیقا کجا بریم

Junior Member

سلاممممم
    برای express entry ، recipients باید اینو Immigration, Refugees and Citizenship Canada(IRCC) بزنیم؟ جای دیگه ای رو نباید بزنیم؟

Junior Member

سلام و وقتتون بخیر
    شما دانشگاه تهران برا wes اقدام کردید؟ کدوم قسمت باید مراجعه کنیم و مسیول پرگردن فرم ها wes کی هست؟
    بین الملل بریم یا آموزش کل؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط naimenom نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    عذر میخوام اگر سوالام تکراریه چون حقیقتا نظرات خیلی مختلفه. ممنون میشم جواب بدین این دو سوال من رو

من برای یکی از دانشگاه های کانادا باید wes رو انجام بدم. دانشگاه تهران درس خوندم. الان که اکانتم رو ساختم، با چهار پکیج مختلف برای پرداخت مواجه شدم: 245 دلار، 210 دلار، 150 دلار و 115 دلار.
    که همشون آفیشال داکیومنت رو ارزیابی میکنند، ولی آپشنهای دیگه دارن گرونترها. مثلا معدل رو به کانادایی حساب میکنن و ارزش هر کورس رو در کانادا میگن و ...

1- حالا به نظرتون با توجه به گرونی دلار، کدوم آپشن بهتره که نه سیخ بسوزه نه کباب؟
    2- و سوال دوم اینکه: دانشگاه تهران خودش ریز نمرات رو به صورت آفیشال دی اچ ال میکنه به مقصدها و غیر رسمیش هم داده دست خودمون. من میتونم همین غیر رسمی ها رو بفرستم؟ یا باید حتمن آفیشال خود دانشگاه دی اچ ال کنه؟

سلام، دوستان فرق بین سرویس های International Credential Advantage Package و Basic Package چی هست؟

اونجور که من متوجه شدم پکیج اول (یعنی ICAP) چند دلار کانادا گران تر هست و به شما قابلیت ذخیره سازی پرونده تان را میدهد تا بعد ها هم بتوانید نمراتتان را ریپورت کنید. ضمنا، برخی از دانشگاه های هم تاکید میکنند که حتما باید از سرویس ICAP برای ارزیابی نمرات استفاده بکنیم.

با این تفاسیر، آیا توی BP نمیشود بعد ارزیابی گیرنده جدید اضافه کرد؟

علاوه بر این، آیا شما میدونید معمولا چند روز کاری طول میکشه تا بعد از ارزیابی، نمرات به گیرنده ها ارسال و تحویل داده شود (با پست معمولیش که 7 دلاری هست)؟

ممنون از راهنمایی تون
    ویرایش توسط moosavi_69 : October 13th, 2018 در ساعت 11:49 AM

ApplyAbroad Superstar

سلام تا آنجا که من میدانم با ICAP اطلاعات شما در WES نگهداری میشود و شما دفعات بعدی هم بدون ارسال مدارک اصلی میتوانید سفارش ارسال به جای دوم و سوم بدهید. گزارشهای بعدی را به صورت آنلاین و خیلی سریع میشود ارسال کرد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    سلام، دوستان فرق بین سرویس های International Credential Advantage Package و Basic Package چی هست؟

اونجور که من متوجه شدم پکیج اول (یعنی ICAP) چند دلار کانادا گران تر هست و به شما قابلیت ذخیره سازی پرونده تان را میدهد تا بعد ها هم بتوانید نمراتتان را ریپورت کنید. ضمنا، برخی از دانشگاه های هم تاکید میکنند که حتما باید از سرویس ICAP برای ارزیابی نمرات استفاده بکنیم.

با این تفاسیر، آیا توی BP نمیشود بعد ارزیابی گیرنده جدید اضافه کرد؟

علاوه بر این، آیا شما میدونید معمولا چند روز کاری طول میکشه تا بعد از ارزیابی، نمرات به گیرنده ها ارسال و تحویل داده شود (با پست معمولیش که 7 دلاری هست)؟

ممنون از راهنمایی تون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره که آیا اصل دانشنامه حتما باید به تایید وزارت علوم رسیده باشه تا ترجمه رسمی بشه برای وس یا نیازی به تایید وزارت علوم نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi93 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که آیا اصل دانشنامه حتما باید به تایید وزارت علوم رسیده باشه تا ترجمه رسمی بشه برای وس یا نیازی به تایید وزارت علوم نیست؟
    فقط ترجمه دارالترجمه و پاکت مهر شده و بسته دانشگاه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)