صفحه 267 از 296 نخستنخست ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,661 تا 2,670 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

سلام
    چند سوال باید گواهی اشتغال به تحصیل برای تایید مدارک رو برای کدوم اداره بزنم، خود وزارت؟
    آیا گواهی اشتغال به تحصیل رو هم باید پست کنم؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز، من الان دانشچوی کارشناسی ارشد شبانه دانشگاه دولتی هستم و دارم از معافیت تحصیلی استفاده کنم ....... من اصل دانشنامه و ریزنمرات رسمی مقطع کارشناسیم رو فقط با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، تونستم بگیرم (چون کارشناسیم رو هم شبانه دولتی بودم)، حالا چندتا سوال دارم:
    1. آیا الان میتونم فقط دانشنامه کارشناسیم و ریزنمرات کارشناسیم رو در سایت وزارت علوم برای تایید آپلود کنم و بعدا که دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی ارشدم رو گرفتم، دوباره برای تایید در سایت وزارت علوم آپلود کنم؟
    2. برای مدرک نظام وظیفه باید گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رو باید آپلود کنم؟
    3. به فرض اگه الان من داشنامه و ریزنمرات رو به تایید وزارت علوم برسونم، آیا هر موقع که بخوام، مثلا تا 1 یا 2 سال دیگه، میتونم این مدارک رو به دارالترجمه بدم که ترجمه کنه؟

Junior Member

سلام دوستان من میخوام مدرک کارشناسی برای دانشگاه علم و صنعت از طریق خدمت وظیفه و پرداخت ازاد کنم. تو سایت ثبت نام کردم ولی نمیدونم بقیه پولی که میمونه را چجوری پرداخت کنم. یعنی باید مبلغ را خودم حساب کنم بعد برم بانک حضوری پرداخت کنم و فیش ببرم برای دانشگاه؟ میشه دوستان شماره حساب مربوطه رو بفرستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز با ارائه نامه لغو تهد آموزش رایگان به دانشگاه ارشد خودم و دانشنامه کارشناسی, درخواست صدور دانشنامه ارشد خودم رو دادم. منتهی کارمند دانشگاه گفت که برم و در این سامانه ثبت نام کنم
    https://portal.saorg.ir
    منتهی خواستم بدونم فرق این سایت با این سایت http://mad.saorg.ir که برای ترجمه مدارک هست چیه ؟

همچنین این سامانه (https://portal.saorg.ir)در اصل برای چی هست ؟
    ....................................
    ببخشید آدرس سایت رو اشتباه نوشتم .

https://portal.saorg.ir
    .........................................

سلام من جوابمو از دانشگاه ارشدم گرفتم، جهت اطلاع عزيزان ميگم.
    امروز كه به دانشگاه رفتم پرسيدم كه اين سامانه سجاد يا همون
    portal.saorg.ir براي چي هست كه مدرك ديپلم رو هم ميخواد.
    گفت كه اين سامانه الكترونيكي پرداخت هزينه لغو آموزش رايگان هست وبراي كسي كه كه نامه لغو آموزش رايگان كارشناسي رو داره و ارشد هم نوبت دوم هست نيازي به ثبت نام نداره. در ضمن بايد خدمت دوستان بگم كه عزيزان حضوري هم مي تونند نامه لغو تعهد رو با پرداخت حضوري از دانشگاه بگيرند بدون اينكه نيازي باشه تا مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي رو آپلود كنند.
    موفق باشيد
    در باره این سامانه سجاد
    من برای ازاد سازی مدرک کارشناسی ااز طریق عدم ماریابی اقدام مردم ب دانشگاهم مراجعه کردم تامید مردن باید در سامانه لغو تهد کنید
    الانم منتظر تایید از سوی امور فارغ تخصیلانم
    مسی اطلاعی داره ؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ava نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من الان دانشچوی کارشناسی ارشد شبانه دانشگاه دولتی هستم و دارم از معافیت تحصیلی استفاده کنم ....... من اصل دانشنامه و ریزنمرات رسمی مقطع کارشناسیم رو فقط با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، تونستم بگیرم (چون کارشناسیم رو هم شبانه دولتی بودم)، حالا چندتا سوال دارم:
    1. آیا الان میتونم فقط دانشنامه کارشناسیم و ریزنمرات کارشناسیم رو در سایت وزارت علوم برای تایید آپلود کنم و بعدا که دانشنامه و ریزنمرات کارشناسی ارشدم رو گرفتم، دوباره برای تایید در سایت وزارت علوم آپلود کنم؟
    2. برای مدرک نظام وظیفه باید گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رو باید آپلود کنم؟
    3. به فرض اگه الان من داشنامه و ریزنمرات رو به تایید وزارت علوم برسونم، آیا هر موقع که بخوام، مثلا تا 1 یا 2 سال دیگه، میتونم این مدارک رو به دارالترجمه بدم که ترجمه کنه؟

کسی نیست جواب منو بده؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.
    من میخوام ریزنمراتمو تایید کنم. ایا فقط ریز نمراتمو اسکن کنم یا نامه لغو تعهد خدمت رایگان رو هم باید بفرستم ؟ کپی کارت ملی یا شناسنامه هم لازم هست ؟

با سلام
    یه سوال دارم از خدمتتون
    حدود ده روزه که برای تایید لیسانسم تو سامانه ثبت نام کردم همون روز ثبت نام از طرف دانشگاه مدارکم تایید شد ولی هنوز از طرف وزارتخانه تایید نشده میخواستم بپرسم این روند حدودا چه مدت طول میکشه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال دارم از خدمتتون
    حدود ده روزه که برای تایید لیسانسم تو سامانه ثبت نام کردم همون روز ثبت نام از طرف دانشگاه مدارکم تایید شد ولی هنوز از طرف وزارتخانه تایید نشده میخواستم بپرسم این روند حدودا چه مدت طول میکشه؟
    با تشکر

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

من متوجه نشدم. شما الان مدرک رو پست کردید یا نه هنوز ؟

تا اونجایی که من یادمه (بازم چک کنید ممکنه تغییر کرده باشه شرایط الان و حرفای من صحیح نباشه) شما بعد از تایید دانشگاهتون و اینکه سایت اجازه پست مدارک رو بهتون بده (توی وب سایت مربوطه این نوشته شده به دیتیل) میتونید مدارک رو خودتون دستتون بگیرید و ببرید اونجا و حضوری کارتون رو انجام بدید
    (من همین کار رو کردم اون موقع و پیشنهادم بهتون اگه تهرانید همینه)
    در غیر این صورت شما راهی ندارید که منتظر اپدیت سایت بمونید تا بهتون اجازه پست مدارک داده بشه (یکی از دوستان هم اینکار رو از شهرستان کردند ولی من باز نظرم اینه اگه میشه حصوری برید که کار رو یک روزه انجام بدید و مهر برجسته رو بزنید)
    پروسه کلی برای اون دوستی که پست کرده بودند مدارک رو حدودا 2 ماه طول کشید ولی من نمیدونم کلیت روند چقدر دقیقا طول میکشه و کیس ایشون چرا 2 ماه طول کشیده. از دیتیلش بیخبرم

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ava نمایش پست ها

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

چون کسی سوال شما رو هنوز جواب نداده من دارم جواب میدم. ولی من این کار رو سال های قبل انجام دادم
    بنابراین اطلاعاتی که من میگم رو حتما و حتما چک کنید چون ممکنه الان تغییر کرده باشه شرایط و حرف های من صحیح نباشه
    1. تا اونجایی که من میدونم بله میشه. ولی برغکسش یعنی اینکه اگه میخواستید ارشد رو تایید کنید باید حتما قبلش لیسانس تایید میشد (بازم چک کنید و بپرسید)
    2. بله اگه توی مقطع ارشد هستید باید معافیت احصیلیتون همون اشتغال به تحصیلتون رو اپلود کنید (.لی بازم حتما زنگ بزنید و یا حضوری برید و بپرسید)
    3. بله موردی وجود نداره. وزارت علوم یه مهر برجسته روی مدرکتون میزنه به نشانه تایید. همین! باقیش دیگه دست خودتونه که کی میخوایید مدارک رو به دارالترجمه بدید و کی میخوایید ترجمه کنید. تاریخ اعتباری نداره اون مهر برجسته

در تمام موارد بالا میتونید باز زنگ بزنید و بپرسید. اگه خلاف موارد بالا به چیزی رسیدید اینجا لطف کنید بنویسید که هم تصحیح بشه و هم دوستان بعد شما استفاده کنند
    یادمه اونموقع ها خانومی مسیول این کار بود که هر وقت تلفن میزدیم و سوال میپرسیدیم با ارامش جواب میداد و میفهمید دغدغه و استرس ماها رو
    امیدوارم هنوزم همون اونجا باشه

موفق باشید

نه من هنوز پست نکردم درواقع تو‌سایت نوشته مدارک شما در حال بررسی است و اجازه پست ندادن.منظور منم همینه که چه مدت بررسی تو وزارتخانه طول می‌کشه حدودا؟!
    من یه استادی ازم گواهی لیسانس فوق و دکترامو خواسته حالا برای که وزارت خارجه گفتن که باید لیسانسم تایید بشه.اون دوتای دیگه موردی ندارن.
    میشه بدون اینکه سایت اجازه پست بده من مدرکمو ببرم تایید کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)