صفحه 106 از 296 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 2959

موضوع: سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : سامانه تایید مدارک وزارت علوم و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarbabaei نمایش پست ها
    سوال داشتم از خدمت دوستان عزیز..چون این 103 تا صفحه رو نتونستم بخونم. یکی از دوستان لطف کنه یه توضیح مختصر بهم بده.
    من میخوام دانشنامه لیسانس و ریز نمراتشو تو سایت وزارت علوم ثبت کنم . بعد از اینکه این دوتا مدرک رو اسکن کردم و فرم ها رو پر کردم باید 35 هزار تومن رو آنلاین پرداخت کنم و بعدش اصل مدارک رو به اونا پست کنم؟ بعد اونا دوباره بعد تایید میفرستن؟ مرسی
    سلام

خوندن 103 لازم نیست دوست عزیز... در قریب به اتفاق موارد با خوندن 2 یا 3 صفحه آخر هم می تونید به جوابتون برسید...!!!!! با این حال...
    باید مدارک مربوط به نحوه آزادسازی مدرک و وضعیت نظام وظیفه تون رو هم اسکن کنید و به وسیله سایت ارسال کنید...
    بعد از تایید دانشگاه به شما برای ارسال پستی زمان اعلام میشه... و یک هفته بعد از ارسال هم مدارک به دستتون میرسه...
    تهران باشید می تونید خودتون مدارک رو ببرید و پست نکنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarbabaei نمایش پست ها
    سوال داشتم از خدمت دوستان عزیز..چون این 103 تا صفحه رو نتونستم بخونم. یکی از دوستان لطف کنه یه توضیح مختصر بهم بده.
    من میخوام دانشنامه لیسانس و ریز نمراتشو تو سایت وزارت علوم ثبت کنم . بعد از اینکه این دوتا مدرک رو اسکن کردم و فرم ها رو پر کردم باید 35 هزار تومن رو آنلاین پرداخت کنم و بعدش اصل مدارک رو به اونا پست کنم؟ بعد اونا دوباره بعد تایید میفرستن؟ مرسی
    سلام
    بله، بعد از اینکه شما در سیستم ثبت کردید و پول رو پرداخت کردیید باید منتظر بمونید تا دانشگاه شما و سازمان امور دانشجویان مدارک اپلود شده رو تایید کنند (توی سیستم نشون میده که تایید کرده اند یا نه). بعد از تایید این دو جا خود سیستم به شما اعلام میکنه که مدارک رو به آدرسی که میگه پست کنید. پست هم از هر باجه پستی ای امکان پذیر نیست. باید به یکی از اون باجه هایی که خودش رو لیست کرده مراجعه کنید چون این پست مخصوص هستش و نیاز به ثبت در سیستم وزارت علوم داره (اون لیست ممکنه آپدیت نباشه، بهتره که به پست مرکزی شهر خودتون برید. اونجا که رفتید تاکید کنید که مدارک دانشگاهی رو باید برای تایید میخوایید بفرستید. ممکنه مسئول باجه حواسش نباشه یا وارد نباشه، شما حواستون باشه که این باید از پست مخصوصی که واسه این کار در نظر گرفتن استفاده بشه نه پست های متداول دیگه. ثبت توی سیستم رو هم فراموش نکنید که مسئول باجه باید حتما انجام بده). دو تا پاکت بزرگ می گیرید توی یکی آدرس گیرنده رو همون آدرسی که مدارک باید بره می نویسید و آدرس فرستنده رو آدرس خودتون، و توی اون یکی دیگه برعکس (این دومی واسه برگشت مدارکتون هستش پس دقت کنید که اشتباهی نشه).بعد مبلغی حول و حوش 35 تومن (اگر گرون نشده باشه) از شما می گیرند و مدارک رو پست می کنن. بعد از حدود 5 الی 10 روز مدارک تایید شده میاد به اون آدرسی که دادید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل!
    دوستان مرحله تایید توسط اداره کل اموردانشجویان داخل چقدر طول میکشه.؟؟؟؟؟؟؟؟
    .من مدارکم رو دانشگاه خودم تایید کردند...به نظرتون مرحله تایید وزرت علوم و اعلام سیستم برای پستطولانی هست؟

Junior Member

از خوش شانسیمون الان سایت رو چک کردم اداره کل امور دانشجویان داخل تایید کرده و لینک پست برام فرستاده.فردا باید برم پست.راستی من دیشب مدارکم رو آپلود کردم و کد رهگیری گرفتم.امروز ظهر زنگ زدم دانشگاه برام تایید کردند..الان هم که تاییدیه و لینک پست اومد.امیدوارم زودتر مدارکم تایید بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasringh نمایش پست ها
    مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل!
    دوستان مرحله تایید توسط اداره کل اموردانشجویان داخل چقدر طول میکشه.؟؟؟؟؟؟؟؟
    .من مدارکم رو دانشگاه خودم تایید کردند...به نظرتون مرحله تایید وزرت علوم و اعلام سیستم برای پستطولانی هست؟

با سلام

دوستان بنده دانشنامه های کارشناسی و ارشدمو هنوز نگرفتم و باید هر چه زودتر برای سفارت اقدام کنم. الان تهران زندگی می کنم. میخواستم ببینم میشه حضوری مدارک رو تایید کرد؟ آیا باید تو سامانه ثبت نام کنیم و مدارکو آپلود کنیم بعد حضوری ببریمشون یا راه دیگه ای داره؟ یه فایلی رو تو صفحه اول این پست پیدا کردم که توش نوشته " در صورت فوریت کار چنانچه تاریخ پست را دریافت کردید، می توانید با در دست داشتن اصل مدارک به سازمان امور دانشجویان داخل مراجعه فرمایید". منظورش از "دریافت تاریخ پست" چیه؟ ممنون میشم دوستان بتونند سریع جوابمو بدند. سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط champion2008 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان بنده دانشنامه های کارشناسی و ارشدمو هنوز نگرفتم و باید هر چه زودتر برای سفارت اقدام کنم. الان تهران زندگی می کنم. میخواستم ببینم میشه حضوری مدارک رو تایید کرد؟ آیا باید تو سامانه ثبت نام کنیم و مدارکو آپلود کنیم بعد حضوری ببریمشون یا راه دیگه ای داره؟ یه فایلی رو تو صفحه اول این پست پیدا کردم که توش نوشته " در صورت فوریت کار چنانچه تاریخ پست را دریافت کردید، می توانید با در دست داشتن اصل مدارک به سازمان امور دانشجویان داخل مراجعه فرمایید". منظورش از "دریافت تاریخ پست" چیه؟ ممنون میشم دوستان بتونند سریع جوابمو بدند. سپاس
    سلام

بله... بعد از آپلود مدارک و تایید دانشگاه می تونید حضوری هم برید برای تایید نهایی در وزلرت علوم...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط champion2008 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز شما باید اول مراحل آپلود را انجام دهید..بعد دانشگاهتون مدارکتون رو تایید کنه(با تلفن زدن کارتون سریع تر پیش میره) بعد منتظر بشید که اداره کل امور دانشجویان وزارت علوم تایید کنند..که تاییدشون همراه با لینک پست مدارک هست..در این مرحله دیگه شما به جای پست باید حضورا مراجعه کنید.

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    برای کسانی که کارشناسی ارشد هستند آیا تائیدیه مدارک به صورت جداگانه برای دانشگاه دوره لیسانس و ارشد فرستاده میشه؟؟ یا فقط برای دانشگاهی که فوق خوندیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    برای کسانی که کارشناسی ارشد هستند آیا تائیدیه مدارک به صورت جداگانه برای دانشگاه دوره لیسانس و ارشد فرستاده میشه؟؟ یا فقط برای دانشگاهی که فوق خوندیم؟
    بله جدا انجام میشه
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member

سلام دوستان اگه ممکنه آدرس دقیق وزارت علوم برای. تایید مدارک رو می خواستم بدونم همون شهرک غرب هست یا جاش عوض شده؟ کسی اخیرا رفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)