نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsare_e نمایش پست ها
با سلام
من دانشجوی ارشد الکترونیکم. الان چند تا از ایده هامو مقاله کردم اما متاسفانه نمیدونم به کجا بفرستم. موضوضعم راجع به RF و ماکرو ویو هستش اما توی ایران ما قدرت ساختش رو نداریم و فقط در حد اثبات فرمولی و شبیه سازیه و به همین دلیل می دونم که چون ساخت ندارم توی ieee چاپ نمی شه. Sciencedirect هم خیلی خیلی دیر جواب میده . خواهش می کنم به من بگید واسه چه ژورنالی بفرستم که ارزش داشته باشه.
ممنون از لطفتون
خب توی مطالعاتتون، حتماً مقالاتی خوندید. ببینید که مقالاتی در حد مقالۀ شما، قبلاً در کجا منتشر شده. معمولاً این روش، یکی از مناسب ترین روشهای پیدا کردن ژورنال مناسب هست.
لزومی نداره که مقاله حتماً پیاده سازی داشته باشه تا چاپ بشه؛ هم ژورنال های اشپرینگر و هم سایر ژورنال ها ممکنه مقالۀ صرفاً تئوریک رو هم قبول کنند؛ بستگی به کیفیت کار و تازگی و ارزشمندی ایده داره.
متوسط زمان پاسخ، ارتباط خاصی به ساینس یا اشپرینگر نداره؛ در بین ژورنال های اشپرینگر هم میتونید بررسی کنید و ژورنال مناسب پیدا کنید.

زیاد حساسیت به خرج ندید که کجا ارزش داره و کجا نداره؛ ژورنال قابل قبول پیدا کنید و بفرستید. اگر تعلل کنید، ممکنه ایدۀ شما توسط فرد دیگری به چاپ برسه.