صفحه 100 از 109 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1084

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Calgary

سلام. پروگرم های دانشگاه کلگری برای دوره مستر رشته مهندسی برق را چک کردم. فقط 4 گرایش زیر نوشته شده درصورتی که در سایت خود دانشکده گرایش های دیگه هم وجود داره. من دقیق متوجه نشدم. یعنی فقط گرایش های بین رشته ای میشه اپلای کرد؟ یا میتونیم برای گرایش های دیگه به استادها ایمیل بزنیم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تمام راهها برای شما به رم استاد در حال انتقال ختم میشود. در شرایط عادی با جایگاهی که میفرمایید دارند میتوانند با دانشگاه مقصد وارد مذاکره بشوند و بهترین شرایط را برایتان بگیرند. من نمونه از این دست کم ندیده ام.

از این گذشته در هر صورت شما از اینکه به ایشان بگویید قصد جابجایی همراه ایشان را دارید متضرر نمیشوید. استاد پیگیری میکنند اگر شرایط آفر دانشگاه دوم را پسندیدید به خصوص زاویه مالی که مد نظر شماست انگاه برای انتقال با دانشگاه فعلی صحبت کنید. طبیعتا اگر شرایط جدید مطلوب نبود جایی خواهید بود که الان هستید و شرایط فعلی را ادامه خواهید داد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان من خودم به شخصه زندگی کردن تو یه شهر بزرگ رو ترجیح میدم تا یه شهر کوچیک، ولی استادم اینجا هد دپارتمان هم هست و امیدوارم اونجا هم پستش تو همین مایه ها باشه، فقط چیزی که منو نگران میکنه هزینه ها هستش، من به هیچ وجه نمیخوام تو این شرایط اقتصادی و وضع دلار از خونوادم بازم پول بگیرم. آیا توی دانشگاه های کانادا هم عین امریکا، سیستم ویو کردن شهریه وجود داره یا نه؟16 هزارتا خیلی زیاده اگر درست دیده باشم

مرسی برای وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام ببخشید یک سوال داشتم من میخوام برای مدرک لیسانس رشته ی مهندسی نفتapplyکنم ایا ازمون یا راهی برای فاند یا scholarshipاز دانشگاه یا خود دولت کانا هست ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3661 نمایش پست ها
    سلام ببخشید یک سوال داشتم من میخوام برای مدرک لیسانس رشته ی مهندسی نفتapplyکنم ایا ازمون یا راهی برای فاند یا scholarshipاز دانشگاه یا خود دولت کانا هست ممنون میشم اگه پاسخ بدید.
    معمولا برای مقطع لیسانس شما باید پول بدهید و اسکالر شیپ نمیدهند. مقطع لیسانس فکر کنم حدود ۱۰۰ هزار دلار خرج داشته باشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام

دوستان منظور از continuing fee چیه تو Calgary؟

Junior Member

بستگی داره تو چه بخشی این موضوع رو دیده باشن، مثلا می تونه برای این حالت استفاده بشه که شما ترم اول یک شهریه مشخص رو پرداخت می کنین، ترم های بعد شامل Continuing fee میشه که اغلب کمتر از شهریه های ترم اول هست.
    حالت دوم این هست که اگه مدرک قبلیتون رو از همین دانشگاه گرفته باشین و بخواین در مقطع بعدی ( مثلا از لیسانس برین ارشد ) ادامه تحصیل بدین شامل این fee هستید.

Junior Member

باسلام من فارغ التحصیل ارشد مهندسی محیط زیست دانشگاه تهران با معدل 18.70 هستم. من دنبال پذیرش واسه دکتری رشته محیط زیست برای پاییز 2018 از دپارتمان عمران محیط زیست دانشگاه کلگری هستم. کسی میتونه راهنماییم کنه چقدر میتونم امیدوار باشم واسه گرفتن فاند. ببخشید اگه سوالم مسخرس ولی خب من مقاله ای ندارم و دوساله فارغ التحصیل شدم و هیچ کدوم از اساتید این دانشگاهم صددرصد تو زمینه رشته من کار نکردن. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط applyyy نمایش پست ها
    سلام

دوستان منظور از continuing fee چیه تو Calgary؟
    برخی رشته ها برای توووییشن یک نرخ برای دانشجویان اولیه دارند و یک نرخ دیگر برای دانشحویان قبلی. این نرخ continuing fee شامل دانشجویانی می شود که مقطع خاصی را طی کرده اند. مثلا دانشحویانی که در دوره پس از دو سال مستر هستند و دوسال قبل را با شهریه کامل طی کرده اند یا پس از مثلا دوره جهارساله پارت تایم همان مقطع و نظایر آن. برای دانشجویان اولیه که تازه ثبت نام میکنند این شهریه مطرح نیست و شهریه عادی را باید چک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rostami92 نمایش پست ها
    باسلام من فارغ التحصیل ارشد مهندسی محیط زیست دانشگاه تهران با معدل 18.70 هستم. من دنبال پذیرش واسه دکتری رشته محیط زیست برای پاییز 2018 از دپارتمان عمران محیط زیست دانشگاه کلگری هستم. کسی میتونه راهنماییم کنه چقدر میتونم امیدوار باشم واسه گرفتن فاند. ببخشید اگه سوالم مسخرس ولی خب من مقاله ای ندارم و دوساله فارغ التحصیل شدم و هیچ کدوم از اساتید این دانشگاهم صددرصد تو زمینه رشته من کار نکردن. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    بدون مقاله با فاصله دوساله از فارغ التحصیلی برای دکتری آنهم در موضوعی که تحربه ارشدتان متفاوت بوده است بعید است هیچ استادی بتوانید پیدا کنید که به رزومه شما علاقه مند باشد. عموما در دکتری کار قبلی ارشد در زمینه اکستنشهای موضوع مطرح است و کیفیت کار هم با مقالات احتمالی مندرج قابل ارزیابی است مگر آنکه شرایط خاصی مطرح باشد که همه این موارد را پوشش دهد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_iran نمایش پست ها
    سلام. پروگرم های دانشگاه کلگری برای دوره مستر رشته مهندسی برق را چک کردم. فقط 4 گرایش زیر نوشته شده درصورتی که در سایت خود دانشکده گرایش های دیگه هم وجود داره. من دقیق متوجه نشدم. یعنی فقط گرایش های بین رشته ای میشه اپلای کرد؟ یا میتونیم برای گرایش های دیگه به استادها ایمیل بزنیم؟
    گرایشهای دیگه هم داره که هنگام اپلای کردن در لیست وجود داره
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true