نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 594

موضوع: تحصيل در مكزيك

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مكزيك

نقل قول نوشته اصلی توسط venoous نمایش پست ها
    یادگیری اسپانیایی

دوره های زبان رو چون خودم اصلا کلاس اسپانیایی نرفتم و با مردم کتاب اینترنت یاد گرفتم برای همین زیاد در موردش حرف نزدم.این لینکی که به شما دادن یعنی این http://www.cecm.udg.mx/ خیلی موسسه معتبری هست باهاشون مکاتبه کن ببین شهریه چقدر شرایط چطوره برای ویزا اقدام می کنن یا نه بعد لطفا جواب رو اینجا برای همه دوستان بزار.من می دونم که باید حداقل ترمی چهارصد دلار به بالا باشه. این موسسه متعلق به خود داشنگاه گوادالاخارا هست
    دانشگاه خوبی انتخاب کردی

نرم افزار رووستا استون رو بگرید یک کمی باهاش کار کنید توی اینترنت ویدئو های زیادی هست برای اموزش اسپانیایی تا قبل رفتن به مکزیک کار کنید که اونجا از الفبا شروع نکنید.

این سایت اگر امکان آپلود فایل داره بگید من یک سری فایل جمع آوری کردم برای خودم وقتی اسپانیایی تمرین می کردم براتون بزارم.

توی لینکی که سپهر عزیز گذاشته من رشته ادبیات اسپانیایی با بورس رو دیدم اگر صرفا برای یادگیری اسپانیایی می خواید تشریف ببرید مکزیک حتما اونو پیگیری کنید.در پست قبلی مشخصات هست.

شهریه کدوم رشته و کدوم کمپس دانشگاه انقدر بود و در چه مقطعی ؟؟

ترم ها مثل امریکا و ایران هست پاییز از آگوست شروع میشه و دسامبر تمام ترم بهار از اواخر ژانویه شروع میشه و تا اوایل جولای

ترم تابستون هم بیشتر برای مقطع لیسانس هست توی فوق حداقل کمپس ما ترم تابستون نداشت.اگر توی اون شهر گوادالاخارا معلم خصوصی خواستید می تونم یک معلم خانوم امریکای بهتون معرفی کنم که در دانشگاه گوادالاخارا استاد هست. می دونم به یک ایرانی ساعتی ده دلار تدریس می کرد.خانم واقعا خوب و مهربونی هست اهل واشنگتون که تقریبا هفده سال مکزیک زندگی می کنه.

در این مقطع زمان اگر جواب نمی گیرید چون تعطیلات آخر سال هست درست مثل روزهای اخر اسفند خودمون.

بله مکزیکی ها آدم های خیلی بی خیالی هستند شاید دلیل ارامششون هم همینه .هر چیزی ازشون بخواید انجام بدن می گن Mañana
    یعنی فردا انجام می دم و این فردا تقریبا هیچ وقت نمی اد چون باز هم فردا بهت می گم Mañana

اما وقتی می بینن ادم پیگیری هستید و تلاش می کنید خیلی کمک می کنن فقط صبور باشید و مثل بعضی از ایرانی ها که می ان عصبی باهاشون برخورد می کنن نباشید.

لطفا هر اطلاعاتی بدست اوردید اینجا برای سایر دوستان اشتراک بزارید

مثل همیشه کامل مرسی. راجع به یادگیری زبان اسپانیایی فکر می کنم گرفتن معلم خصوصی هزینش یه کم بالا در بیاد. خودم موسسه رو ترجیج می دم چون سوای هزینش محطیط کلاسو بیشتر دوست دارم. به نظر شما شهریه خود دانشگاه گوادالاخارا یه کم بالا نیست؟ چون من با دانشگاه های کشور های دیگه که مقایسه می کنم میبینم توی این دانشگاه میشه تقریبا سالانه 2300$ ولی در کشور های دیگه (اروپایی) سالی 1200یورو. شایدم همونطور که شما گفتید جز دانشگاه های خوبه. برای آپلود کردن شما می تونید توی نوشت ابزارهای بالا در ردیف نوع و سایز فونت کنار آیکن صورتک ها، گزینه آپلود رو پیدا کنید. و اما راجع به اینکه در کدوم رشته و کدوم مقطع من از دانشگاه گوادالاخارا پرسیدم کل ایمیل رو براتون میزارم این پایین.

Your email was passed on to me as I have information about Spanish classes but I’ll also answer your other questions about studying at the University of Guadalajara.

The cost of a bachelor degree for foreign students is around $14,000 (pesos) a semester – this information is in the link that was sent to you. Foreign students do not receive scholarships from the university – it is a public institution and we find it difficult to support our own students financially, so there is no money to give to foreigners. I know of some students who have received financial support from CONACyT so you could investigate this possibility. We receive funds from SEP (Secretaria de Educación Pública) so this is another option you could explore.

As a public university, it is heavily over-subscribed every year and thousands of applicants are rejected. In order for you to be accepted, you will have to pass the entrance exam so you will need a good level of Spanish. There are plenty of options for classes and, as I mentioned, I know an excellent teacher who has been giving classes to foreigner for around 15 years. Her name is Yolanda Pérez and her email address is nicerthan91@yahoo.com – her classes are purely private ones, but if you prefer a more formal setting, there is the Colegio de Epsañol y Cultura Mexicana www.cecm.udg.mx – this is an UdeG school. Do you speak any Spanish at present? To get to the required level to study here, I think you will need to take an intensive course of Spanish classes for at least 6 months.

There is no university accommodation but I personally have two apartments that I rent out and other contacts.

Best regards,
    ویرایش توسط abi110 : December 15th, 2013 در ساعت 11:59 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)