صفحه 40 از 123 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1226

موضوع: راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و مشورت قبل از اقدام برای اخذ ویزا و یا بعد از اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط silverstone نمایش پست ها
    کارای سفارت اصلا معلوم نیست چه جوریه، دوست من چند روز پیش رفت سفارت برای مصاحبه، مدرک زبان نداشت و قرار بود تا چند روز دیگه تو ٱزمون گوته شرکت کنه، سفارت مدارکشو ازش تحویل نگرفت و بهش گفته بود بورو واسه ترم بعد اقدام کن و مدرک زبانت رو هم بگیر تا اون موقع
    مثل اینکه دیگه درخواست کسایی که برای این ترم یعنی زمستان پذیرش دارن ( که الان شروع شده البته) رو دیگه قبول نمیکنه میگه برید برای ترم بعد یعنی تابستان اقدام کنید من اینجوری شنیدم.

توجه : درخواست های روادید دانشجویی برای ترم زمستانی 2014/2015 از این پس تنها در صورتی پذیرفته خواهد شد که در زمان ارایه درخواست، مدرکی دال بر امکان ثبت نام تا حداقل اواسط ماه نوامبر موجود باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_gdc نمایش پست ها
    مثل اینکه دیگه درخواست کسایی که برای این ترم یعنی زمستان پذیرش دارن ( که الان شروع شده البته) رو دیگه قبول نمیکنه میگه برید برای ترم بعد یعنی تابستان اقدام کنید من اینجوری شنیدم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط silverstone نمایش پست ها
    کارای سفارت اصلا معلوم نیست چه جوریه، دوست من چند روز پیش رفت سفارت برای مصاحبه، مدرک زبان نداشت و قرار بود تا چند روز دیگه تو ٱزمون گوته شرکت کنه، سفارت مدارکشو ازش تحویل نگرفت و بهش گفته بود بورو واسه ترم بعد اقدام کن و مدرک زبانت رو هم بگیر تا اون موقع

Junior Member

با سلام
    من از دانشگاه هایدل برگ پذیرش دکترا و قرار داد کاری از نوع E13 TV-L باهاشون میبندم و یک نامه رسمی جداگانه از اونجا دارم که زبان گفتاری و نوشترای من عالیه و احتیاج به هیچ مدرک زبانی ندارم.آیا بازم بنظرتون مدرک زبانی مثل IELTS لازمه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط lidasajad نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه هایدل برگ پذیرش دکترا و قرار داد کاری از نوع E13 TV-L باهاشون میبندم و یک نامه رسمی جداگانه از اونجا دارم که زبان گفتاری و نوشترای من عالیه و احتیاج به هیچ مدرک زبانی ندارم.آیا بازم بنظرتون مدرک زبانی مثل IELTS لازمه؟
    بعله خیلی ها شرایط شما رو داشتن در تاپیک مدرک زبان ببینید. درهرصورت مجبور به دادن امتحان IELTS شدن.

Junior Member

سلام

بهتره از واژه معمول بالاخره استفاده نکنم چون دوستانی بوند که واسه دکتری بسیار بیشتر از من منتظر بودند. ولی:
    ویزای من هم امروز اعلام شد.
    چند تا چیزو خواستم با شما هم در میون بگذارم. شاید کمکی باشه براتون:
    1- به تعداد راه های رسیدن به خدا، راه های بررسی ویزا متفاوت هست. (شاید کمی سلیقه ای برخورد میکنه سفارت.) پس تا چیزیو خود سفارت برای شما رد یا تایید نکرده(مثل موضوعات این دو صفحه اخیر) نگران نباشید.
    2- حتما سایت صفحه اصلی سفارت و صفحه مربوط به اور ویزا رو هر چند وقت یکبار بررسی کنید. مثلا مساله پذیرش ترم زمستان 2014 کاملا شفاف تو همین صفحه قید شده.
    3- به اندازه کافی صبور و در موارد لازم جدی و خشک و پیگیر باشید.(با پرسنل سفارت چه مراجعه حضوری و چه تلفنی)" اینو واقعا روش تاکید دارم."
    4- مراجعه حضوری و یا تلفنی برای سوالات، مسائل و مشکلاتتون نسبت به مکاتبه با ایمیل خیلی خیلی خیلی پربازده تر و زود بازده تر هست.
    5- به امید موفقیت همه دوستان شایسته.

موفق باشید.

Junior Member

سلام

من فارغ التحصیل مهندسی 90 هستم.
    الان مشغول خوندن بازرگانی هستم و تا خرداد 94 تمو میشه درسم.
    دارم برای زمستان 2015 رشته محاسباتی پذیرش می گیرم. و قطعا تا زمان سفارت مدرک ارشد بازرگانی رو نمی تونم به سفارت ارایه کنم . رمینه کاری مرتبط با رشتم هم توی این سه سال به خوبی دارم یعنی گپی وجود نداره توی رزومم.
    به نظرتون توی رزومه بنویسم در حال تحصیل بازرگانی هم هستم ؟! برای سفارت مشکلی پیش نمیاد که بگه شاید قصد تجارت و موندن دارید ؟! چون واقعا این رشته رو فقط واسه دلم خوندم.
    برای دانشگاه چی ؟! برای اونها بنویسم ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz67 نمایش پست ها
    سلام

دارم برای زمستان 2015 رشته محاسباتی پذیرش می گیرم. و قطعا تا زمان سفارت مدرک ارشد بازرگانی رو نمی تونم به سفارت ارایه کنم . رمینه کاری مرتبط با رشتم هم توی این سه سال به خوبی دارم یعنی گپی وجود نداره توی رزومم.
    به نظرتون توی رزومه بنویسم در حال تحصیل بازرگانی هم هستم ؟! برای سفارت مشکلی پیش نمیاد که بگه شاید قصد تجارت و موندن دارید ؟! چون واقعا این رشته رو فقط واسه دلم خوندم.
    اگه به رشته ای که میخوای پذیرش بگیری ربطی نداشته باشه نکته مثبتی حساب نمیشه دانشگاه زیاد رو ای مسائل حساس نیست. ولی برای ویزا ممکنه بگن تکلیفت با خودت معلوم نیست چرا این رشته رو میخونی و میخوای یه رشته دیگه ادامه تحصیل بدی تو آلمان بیخودی رزومتو پیچیده نکن که بخوای تو انگیزه نامت توضیح اضافه وارد کنی.

به نظر من اصلا نگید که ارشد دارید اگر که میخواید برای ارشد اقدام کنید . تجربه من و خیلی از دوستانی که الان دو ماه و نیم و بیشتر منتظر ویزا هستیم رو تکرار نکنید
    بگید کار کردید و الان میخواید ارشد بخونید. درگیر کارهای اداره امنیت آلمان نشید و ویزاتون رو سریع تحویل بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz67 نمایش پست ها
    سلام

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز دیگه مصاحبه دارم مربوط به پذیرش دکترا. بیشتر از یکسال و نیم از دفاع ارشدم میگذره و تا الان دنبال پوزیشن مناسب بودم و بالاخره الان تونسم بگیرم. خواستم بدونم این گپ موقع مصاحبه مشکل آفرین نیست؟ من تو این مدت جای خاصی (مثلا نامه بگیرم که مشغول بکار بودم) مشغول بکار نبودم. حالا نظرتون چیه اگه پرسیدن چی بگم بهتره و کلا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روز دیگه مصاحبه دارم مربوط به پذیرش دکترا. بیشتر از یکسال و نیم از دفاع ارشدم میگذره و تا الان دنبال پوزیشن مناسب بودم و بالاخره الان تونسم بگیرم. خواستم بدونم این گپ موقع مصاحبه مشکل آفرین نیست؟ من تو این مدت جای خاصی (مثلا نامه بگیرم که مشغول بکار بودم) مشغول بکار نبودم. حالا نظرتون چیه اگه پرسیدن چی بگم بهتره و کلا مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    شما حتما توي انگيزه نامت توضيح بده كه اين مدت دنبال پوزيشن بودي. اگه هم پرسيدن ميتوني همينو بگي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)