صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24

موضوع: کسی از دانشگاه Université du Québec à Trois-Rivières (UQTR), پذیرش دارد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسی از دانشگاه Université du Québec à Trois-Rivières (UQTR), پذیرش دارد؟

شما الان مشغول تحصیل در این دانشگاه هستید؟میشه یکم در ارتباط با دانشگاه توضیح بدید؟

پیش فرض پاسخ : کسی از دانشگاه Université du Québec à Trois-Rivières (UQTR), پذیرش دارد؟

سلام من تو این دانشگاه درس می خونم
    اگه کسی سوالی داشته باشه خوشحال می شم پاسخ بدهم

Junior Member AGE91 آواتار ها

سلام دوستان

من از Universite de Quebec en Outouais پذیرش گرفتم. تو سایتا که چک میکنم رنک چندان خوبی نداره اما تو این سایت دیدم اسم دانشگاه کبک در اتاوا جزو لیست دانشگاهای ممتازه. این یعنی دانشگاه از نظر علمی وضعیت خوبی داره و به خاطر شرایط دیگشه که رنک جهانیش بده یا اشتباه شده؟

چون موضوع مرتبط با UQO پیدا نکردمو نمیتونستم موضوع جدید باز کنم اینجا نوشتم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AGE91 نمایش پست ها

سلام دوستان

من از Universite de Quebec en Outouais پذیرش گرفتم. تو سایتا که چک میکنم رنک چندان خوبی نداره اما تو این سایت دیدم اسم دانشگاه کبک در اتاوا جزو لیست دانشگاهای ممتازه. این یعنی دانشگاه از نظر علمی وضعیت خوبی داره و به خاطر شرایط دیگشه که رنک جهانیش بده یا اشتباه شده؟

چون موضوع مرتبط با UQO پیدا نکردمو نمیتونستم موضوع جدید باز کنم اینجا نوشتم.
    در کدام سایت دیدید ممتاز لیست شده؟

Junior Member AGE91 آواتار ها

در این لینک آخرین دانشگاه گروه الف UQO ذکر شده
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AGE91 نمایش پست ها
    در این لینک آخرین دانشگاه گروه الف UQO ذکر شده
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7
    نه آن لیست اشتباه است. در لیست سایت خود وزارت علوم این دانشگاه مثل بقیه دانشگاههای UQ تحت گروه متوسط یعنی پایینترین رنکینگ دانشگاههای کانادا فهرست شده (البته تحت نام قدیمی اش UQ @ Hull )
    http://grad.saorg.ir/Credential-Eval...-ج-متوسط

سلام ، اینطور که شنیدم از یکی از دوستانم که UQO را دیده بود ، می گفت که کوپوس کوچیکی داره !!
    البته مزیت این دانشگاه اینه که تقربیا در اوتاوا واقع شده و نزدیک دانشگاه های کارلتون و اوتاوا هستش و شاید بتونید از مزایای این دانشگاه احتمالا استفاده کنید و بعضی واحد ها را اونجا بگذرونید ؟!!!

تا اونجایی که من می دونم رنکینک شعب دانشگاه کبک را باید تحت عنوان شبکه Université du Québec بررسی کرد و یک سایت معتبر جهانی برای رده بندی دانشگاه ها این هستش :

http://www.topuniversities.com/

و بر اساس این سایت Université du Québec در بازه 501 تا 550 ، قرار داره و بر اساس همین سایت Carlton university و University of Manitoba هم در همین رده قرار دارند.

نظر شخصی من این هست که بیشتر باید به سایت های رنکینک بین المللی توجه کرد !!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Bluesky77 نمایش پست ها
    سلام ، اینطور که شنیدم از یکی از دوستانم که UQO را دیده بود ، می گفت که کوپوس کوچیکی داره !!
    البته مزیت این دانشگاه اینه که تقربیا در اوتاوا واقع شده و نزدیک دانشگاه های کارلتون و اوتاوا هستش و شاید بتونید از مزایای این دانشگاه احتمالا استفاده کنید و بعضی واحد ها را اونجا بگذرونید ؟!!!

تا اونجایی که من می دونم رنکینک شعب دانشگاه کبک را باید تحت عنوان شبکه Université du Québec بررسی کرد و یک سایت معتبر جهانی برای رده بندی دانشگاه ها این هستش :

http://www.topuniversities.com/

و بر اساس این سایت Université du Québec در بازه 501 تا 550 ، قرار داره و بر اساس همین سایت Carlton university و University of Manitoba هم در همین رده قرار دارند.

نظر شخصی من این هست که بیشتر باید به سایت های رنکینک بین المللی توجه کرد !!!
    UQO تحت هیچ شرایطی با کارلتون هم قابل قیاس نیست چه برسد به مانیتوبا. صرفا یک شعبه کوچک دانشگاه کبک است.حتی بزرگترین دانشگاه در مجموعه UQ که UQAM باشد هم با دانشگاه بزرگی مثل مانیتوبا قابل قیاس نیست. به آن رنکینگ ها زیاد توجهی نکنید.

ببخشید uqtr چقدر با مونترال فاصله داره؟ شرایط پذیرش دادن مسبتا راحتتر از بقیه است تو کبک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    ببخشید uqtr چقدر با مونترال فاصله داره؟ شرایط پذیرش دادن مسبتا راحتتر از بقیه است تو کبک؟
    دو ساعت با اتوبوس و یک ساعت با ماشین

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)