صفحه 313 از 327 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3268

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghostwarrior94 نمایش پست ها
    دوستان من هنوز پذیرشم نیومده برای winter 2019. به نظرتون چیکار کنم چون درست جواب نمیدن. کسی هنوز هست که جوابش نیومده باشه؟
    از دوستان هستن کسانی که پذیرش گرفتن
    به دانشکده یا سوپروایزرتون ایمیل بزنید یا تلفن بزنید. بهشون تاکید کنید که زمانتون برای ویزا محدوده و شاید نرسید

ApplyAbroad Superstar

سلام در این مورد به خصوص استاد را در جریان بگذارید و بخواهید چند و چون مساله را - هم برای خودشان هم برای شما - سوال و پیدا کنند.

امید که خیلی زود نامه پذیرش را دریافت کنید

دوستان من هنوز پذیرشم نیومده برای winter 2019. به نظرتون چیکار کنم چون درست جواب نمیدن. کسی هنوز هست که جوابش نیومده باشه؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University Information Systems Security

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در این مورد به خصوص استاد را در جریان بگذارید و بخواهید چند و چون مساله را - هم برای خودشان هم برای شما - سوال و پیدا کنند.

امید که خیلی زود نامه پذیرش را دریافت کنید
    متاسفانه من برای master of engineering اپلای کردم و سوپروایزر ندارم از طرفی هم همه مسئولین دپارتمان همه ایمیل Study@concordia.ca رو استفاده میکنن که به اونم جواب نمیدن. به بخش ادمیشن آفیس هم که زنگ میزنی میگن اطلاعات محرمانست و دپارتمان در اختیار ما قرار نمیده.

ApplyAbroad Superstar

سلام جای نگرانی نیست ولی راستش نباید اینطور باشد. مستقیم روز سه شنبه تلفن بزنید. دوشنبه برای تنکس گیوین تعطیل است.

در این دانشگاهها یا همه چیز خیلی خوب و مکانیزه و مرتب پیش میرود ولی امان که مشکلی پیش بیاید تا آدم بفهمد چه شده کلی وقت و انرژی میگیرد.

تلفن را هم امتحان کنید معمولا با تلفن مسوولانه تر پاسخ میدهند. ای میل و شماره تلفنتان را وقتی تلفن میکنید دم دست داشته باشید و اسم پاسخگو را هم بپرسید.

واقعا دیر نشده برای هم جای نگرانی نیست ولی پیگیر باشید.

موفق باشید
    متاسفانه من برای master of engineering اپلای کردم و سوپروایزر ندارم از طرفی هم همه مسئولین دپارتمان همه ایمیل Study@concordia.ca رو استفاده میکنن که به اونم جواب نمیدن. به بخش ادمیشن آفیس هم که زنگ میزنی میگن اطلاعات محرمانست و دپارتمان در اختیار ما قرار نمیده.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University Information Systems Security

سلام دوستان بالاخره پذیرش ما هم اومد. انشالله که جواب بقیه هم بیاد و موفق باشید.

Junior Member

دوستان من اول اکتبر برای ترم Fall 2019 اپلای کردم. تقریبن اولین روز‌هایی که سایت برای ترم پاییز باز شده بود.
    برای جواب باید تا پایان ددلاین منتظر موند یا زودتر هم جواب داده میشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ir4li نمایش پست ها
    دوستان من اول اکتبر برای ترم Fall 2019 اپلای کردم. تقریبن اولین روز‌هایی که سایت برای ترم پاییز باز شده بود.
    ممنون
    بستگی به وضعیت متقاضیان داره. ممکنه قبل از ددلاین و یا دو ماه بعد از ددلاین جوابتون بیاد.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط ir4li نمایش پست ها

ممنون
    اصولا تا پایان ددلاین، اپلیکیشنها جمع آوری می شود و سپس بررسی می شود.
    بستگی مستقیم به رشته و مقطع شما هم دارد. اگر meng باشید می تواند زودتر هم جواب بگیرید.
    بعضی از رشته ها هم با توجه به تقاضای محدودتر، سریعتر جواب می دهند.

سلام دوستان من برای فال 2018 دانشگاه کونکوردیا اپلای کردم. بعد از کلی پیگیری دانشگاه ایمیل زد که برای بررسی بیشتر اپلیکیشنتون، باید سوپروایزر پیدا کنید. من ایمیل زدم به چنتا از اساتید اما جواب ندادن. بعد گفتم می تونی اپلیکیشنت رو برای وینتر دیفر کنی که من دیفر کردم. اون موقع چون تو فکر امریکا بودم خیلی این پذیرش رو جدی نگرفتم. اما ویزای امریکا نیومد و به این فکر افتادم که جاهای دیگه اپلای کنم. میشه راهنماییم کنید که برای سوپروایزر پیدا کردن باید چکار کنم؟ و اینکه با توجه به اینکه مشکل اصلی من نداشتن سوپروایزر هست، آیا می تونم اپلیکیشنم رو به مستر تغییر بدم که سوپروایزر هم نمی خواد؟ ممنون میشم کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_Lady نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای فال 2018 دانشگاه کونکوردیا اپلای کردم. بعد از کلی پیگیری دانشگاه ایمیل زد که برای بررسی بیشتر اپلیکیشنتون، باید سوپروایزر پیدا کنید. من ایمیل زدم به چنتا از اساتید اما جواب ندادن. بعد گفتم می تونی اپلیکیشنت رو برای وینتر دیفر کنی که من دیفر کردم. اون موقع چون تو فکر امریکا بودم خیلی این پذیرش رو جدی نگرفتم. اما ویزای امریکا نیومد و به این فکر افتادم که جاهای دیگه اپلای کنم. میشه راهنماییم کنید که برای سوپروایزر پیدا کردن باید چکار کنم؟ و اینکه با توجه به اینکه مشکل اصلی من نداشتن سوپروایزر هست، آیا می تونم اپلیکیشنم رو به مستر تغییر بدم که سوپروایزر هم نمی خواد؟ ممنون میشم کمک کنید.
    سلام. به اساتید مرتبط با رشته ایمیل بزنید و cv هم حتما اتچ کنید. (این تاپیک مطالعه نمایید.)
    اگر میتونید با هزینه شخصی برید، مستر بدون فاند پذیرش آسانتری دارد. (اگر مینیمم شرایط را داشته باشید به احتمال زیاد پذیرش میگیرید.)
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)