صفحه 43 از 54 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmadman نمایش پست ها
    روش تصحیح اطلاعات( اسم/تاریخ تولد) در پروفایل سایت ETS برای امتحاناتی برای تافل و ...

من املای اسمم که توی پاسپورت بود با آنچه توی پروفایل وارد کردم متفاوت بود، هرجا گشتم پیدا نمی‌کردم که راه حل تصحیحش چیه، توی یه سایت پیدا کردم که روشش درست بود و خودم هم این کارها رو انجام دادم و صحتش رو تائید می‌کنم. روشش رو کپی می‌کنم که دوستان هم استفاده کنن چون خودم استرس گرفته بودم واقعا :
    ابتدا باید یک ایمیل به نشانی TOEFLSupport4Iran@ets.org فرستاده بشه و در اون مشخصات کامل شامل:
    Full name
    ETS ID
    Registration number
    Date of birth
    Postal Address
    test date
    ذکر بشه و درخواست تغییر در مشخصات ثبت نامی (با ذکر دقیق اینکه می خواید چه بخشی از مشخصات شما آپدیت بشه) عنوان بشه. ظرف حداکثر 2-3 روز کاری پاسخی دریافت خواهید کرد که در اون از شما خواسته میشه که مدارکی شامل پاسپورت به همراه عکس واضح و یک نسخه از ایمیل درخواستتون رو ظرف حداکثر 3 روز به شماره 16102908972 فکس کنید. پس از طی این مراحل، تغییرات پروفایل طی مدت حداکثر 10 روز کاری اعمال خواهد شد.
    برای این کار دو صفحه ی مورد نظر را به فرمت pdf در آورده و به سایت http://faxzero.com/ مراجعه نمایید. سپس فایل ها را آپلود نموده و قسمت های الزامی را پر نموده و شماره ی فکس مورد نظر را وارد نمایید مثلا شماره فکس قسمت iBT را بصورت 16102908972 وارد نموده و از طریق این سایت مدارک را فکس نمایید. آدرس ایمیل خودتون رو حتماً درست بنویسید.
    تجربه خودم را خواستم بگم. من از این راهنمایی استفاده کردم و به فاصله کمتر از یک هفته از ارسال فکس ها، تصحیح در پروفایل توسط ETS انجام شد. روشی هم که برای فکس کردن معرفی کردند بسیار عالی بود. تشکر فراوان از دوست عزیز amirmadman

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

سلام دوستان. می خواستم بدونم در قسمت آدرس باید آدرس خونه مون رو بدیم یا ادرس سازمان سنجش رو؟ با توجه به اینکه کارنامه کاغذی هم پست میشه.

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    سلام دوستان. می خواستم بدونم در قسمت آدرس باید آدرس خونه مون رو بدیم یا ادرس سازمان سنجش رو؟ با توجه به اینکه کارنامه کاغذی هم پست میشه.
    آدرس خودتون به روش زیر
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...86/page34/#333

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه نمایش پست ها
    آدرس سنجش رو بده که دیگه خیالت راحت باشه میرسه. اگه خونه رو بدی ممکنه برسه و ممکنه نرسه. سنجش دیگه جای شناخته شده ای هست و حتما میره.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

سلام یه سوال تاریخهای نوامبر پر شدن یا اینکه دیگه جا نداره چون سرچ که میکنم هیچی نمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Operations Research, University of Tehran

سلام دوستان، پیشاپیش عذر خواهی میکنم اگه سوالم تکراریه
    من تو بخش GRE یک اکانت ساختم و الان که میخوام برای تافل ثبت نام کنم اکانتم رو قبول نمیکنه. آیا باید برای هر امتحان در سایت ETS اکانت جداگانه بسازیم؟

سلام
    من پاسپورت ندارم
    کارت ملی هم تاریخ انقضاش گذشته
    پایان خدمت دارم و گواهینامه
    با خودم برای مدرک شناسایی چی ببرم سر ازمون؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    سلام
    من پاسپورت ندارم
    کارت ملی هم تاریخ انقضاش گذشته
    پایان خدمت دارم و گواهینامه
    با خودم برای مدرک شناسایی چی ببرم سر ازمون؟
    ممنون

اگه کارت پایان خدمت هوشمند و گواهینامتون معتبره مشکلی ندارین. جفتشو حتما همراه داشته باشین. برای اطمینان خاطر کارت ملی هم در کنار پایان خدمت و گواهینامه میتونین همراه داشته باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tensor نمایش پست ها
    برای روز آزمون ibt (به جز کارت ملی و پاسپورت) باید چیز دیگه ای هم همرامون باشه؟ مثلا کپی تیکت یا رجیستریشن نامبر یا ؟

مرسی
    به جز مدارک شناسایی معتبر با عکس جدید خوبه که ticket confirmation برای اطمینان همراه داشته باشین. ولی اجباری نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikamali1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان، پیشاپیش عذر خواهی میکنم اگه سوالم تکراریه
    من تو بخش GRE یک اکانت ساختم و الان که میخوام برای تافل ثبت نام کنم اکانتم رو قبول نمیکنه. آیا باید برای هر امتحان در سایت ETS اکانت جداگانه بسازیم؟
    اکانت تافل و جی آر ای متفاوت هستن. برای هر کدوم باید جداگانه در سایت ETS اکانت درست کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)