صفحه 48 از 54 نخستنخست ... 3839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 535

موضوع: ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس بپرسيد)

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط shimmm123 نمایش پست ها
    دوستان اکانت من لاک شد. با شماره ای که گفته شده بود تماس گرفتم. اما افتادم توو لوپ منو هاش. واقعا نمیدونم دیگه کدوم قسمتش باید برم. میشه لطفا راهنمایی کنید؟
    سلام. از قسمت پایین گزینه Forgot Password رو بزنید و مراحل رو ادامه بدید. شاید Password رو reset کردند و اکانتتون فعال شد. اگر چاره ساز نبود زنگ بزنید بهشون.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

پیش فرض پاسخ : ساخت پروفايل در تافل iBT و ثبت نام آزمون (لطفا پست اول را دانلود بفرماييد سپس

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام. از قسمت پایین گزینه Forgot Password رو بزنید و مراحل رو ادامه بدید. شاید Password رو reset کردند و اکانتتون فعال شد. اگر چاره ساز نبود زنگ بزنید بهشون.
    چون همون مرحله رو هم اشتباه رفتم لاک شد. اصلا سکیوریتی کدش چیزی نبوده که من زده باشم. میدل نیم پدر!
    الان با توجه به سرچام فقط راهش همون شماره هست. که منوش خیلی چیز مسخره ایه. لااقل یه مورد وصل شدن به اپراتور میذاشتن:|

خب من مشکلم حل شد
    با این شماره تماس گرفتم:0016097717100 بعد از منویی که میگفت اینارو زدم به ترتیب 2-->2-->0 بعد وصل میشه به خانومی با لهجه ی شیرین و تمام مشخصاتو میپرسه و درست میکنه. فقط کاش شب قبل تافل درستش میکردم تا ریپورتای رایگانم نمیپرید ...

سلام
    من برای ثبت نام تافل وقتی اکانت درست کردم بعدش متوجه شدم که آخر جیمیلم رو به جای اینکه gmail.com بنویسم نوشتم gmil.com. به نظرتون این اشکالی ایجاد می کنه برای فرستادن نمره نهایی؟یا خود ETS متوجه میشه که منظورم همون gmail.com هست؟

Junior Member

سلام دوستان من ی سوال دارم من یکی از دوستام برام برگه ثبت نام تافل ساخته برای خروج از کشور به نظرتون استعلام میشه ؟ اگه نه شماره registration الان حدودا چنده؟
    کیس نامبر :2016AS64XX رویت قبولی : 20May 2015 کنسولگری : آنکارا

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط excellent68 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ثبت نام تافل وقتی اکانت درست کردم بعدش متوجه شدم که آخر جیمیلم رو به جای اینکه gmail.com بنویسم نوشتم gmil.com. به نظرتون این اشکالی ایجاد می کنه برای فرستادن نمره نهایی؟یا خود ETS متوجه میشه که منظورم همون gmail.com هست؟
    سلام.
    خب ویرایشش کنید. اصن چجوری با ایمیل اشتباه اکانت ساخت واسه شما؟ مگه verify نیاز نداشت؟

من یادمه اصن ایمیلمو کلا عوض کردم یه بار. ویرایش می شه.

Junior Member Aryasahar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Antwerpen University

سلام بچه ها
    من دارم هزینه تافل رو با کارت مستر میدم اما هر دفعه ارور میده . کارتم سالمه و اعتبار داره
    من الان چه کنم به نظر شما؟

Junior Member

سلام دوستان.

من یک بار امتحان تافل و جی ار ای دادم حالا میخوام هر دو تارو دوباره بدم.
    چند تا سوال دارم:

1. میتونم با همون پروفایل های قبلی ثبت نام کنم و دیگه جدیدشو نسازم . ؟اخه نمیخوام نمرات قبلی فرستاده بشه
    2. اصلا راهی هست که نمرات قبلی فرستاده نشه؟

ممنون دوستان

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام دوستان. موقع رجیستر برای آزمون، شماره پاسپورت رو میخواد. صفحه اول پاسپورتم بالای عکس شماره رو نوشته، ولی توی کادر جلوی passport no، همین شماره با یه F شروع میشه.
    سوالم اینه که اون F رو هم وارد کنم موقع ثبت نام ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام دوستان. موقع رجیستر برای آزمون، شماره پاسپورت رو میخواد. صفحه اول پاسپورتم بالای عکس شماره رو نوشته، ولی توی کادر جلوی passport no، همین شماره با یه F شروع میشه.
    سوالم اینه که اون F رو هم وارد کنم موقع ثبت نام ؟
    دقیقا سوال منم همینه. منم قبل شماره پاسپورتم حرف I رو دارم که توی عدد فارسی بالای عکسم اونو ننوشته. الان چیکار کنم؟ به نظرتون برم از محل صدور پاسپورت بپرسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)