نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 123 از 130 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد نمره ی GRE (آيا با اين نمره دوباره آزمون بدهم؟ )

سلام دوستان

من دیروز GRE دادم و همون موقع جواب verbal و Quanti رو داد.. Verbal 147 و Quant 162 ... ولی خوب 10 تا 15 روز دیگه جواب کامل همراه writing میاد...
    الان که داشتم forum رو می خوندم دیدم که جواب ها با توجه به سختی و عملکرد بقیه مشخص می شود.. حالا سوالم اینه که آیا ممکنه این نتایج تغییر بکنه؟؟ یا نمره این دو بخش نهایی هست؟؟

و می شه هم یک نظر کلی راجع به این نتیجه بدین؟؟

من MBA دارم از دانشگاه علم و فرهنگ معدل 18
    کارشناسی کامپیوتر از علم و فرهنگ معدل 17
    تافل iBT نمره 103

واسه Marketing و Management هم می خوام پذیرش بگیرم از آمریکا

ممنون یک دنیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

پیش فرض پاسخ : سوالات و آشنايي كلي درباره موضوعات "غير از مفاد امتحان GRE Gen و ثبت نام"

دوستان آیا این امکان هست که فقط یکی از موارد Quan یا Verbal رو به دانشگاه مورد نظر ریپورت کنیم؟؟؟ اگر میشه چجوری؟
    من فقط به نمره Quan احتیاج دارم و مطالعه ای برای دو بخش دیگه آمادگی ندارم. حالا میترسم نمره Verbal و W که احتمالن کم بشن در دید اون دانشگاه تاثیر بذاره. لطفن کمک کنید. نمیدونم چیکار کنم...
    ممنون

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

دوستان نمرات GRE ا12 اکتبر هم اومد.
    V: 146
    Q:163
    AW:3

معدل لیسانسم : 15.46، فوق: 17.92 . یک کنفرانس با دوتا ژورنال سابمیت شده .واسه دکترا و حتی مستر دوم (یک گرایش دیگه ) از برق میخوام برم. به نظرتون نمره GRE ام چطوره؟ بد شده؟ و چه رنک هایی از آمریکا رو باید مد نظر داشته باشم؟ (روی رنک دانشگاه خیلی تاکید شدید ندارم) فاند هم قطعا واسم مهمه.

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام دوستان نمره GRE منم اومد و شدم : Q:166 - V:150 - W:3
    میشه راهنمایی کنید که چه جوریه؟ البته این امتحان دیروز رو هم دادم. کلا خیلی نفهمیدم سیستم نمره دادنش رو. همین که یکی بگه وضعم خوبه یا بد ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط SDFBRT نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دیروز GRE دادم و همون موقع جواب verbal و Quanti رو داد.. Verbal 147 و Quant 162 ... ولی خوب 10 تا 15 روز دیگه جواب کامل همراه writing میاد...
    الان که داشتم forum رو می خوندم دیدم که جواب ها با توجه به سختی و عملکرد بقیه مشخص می شود.. حالا سوالم اینه که آیا ممکنه این نتایج تغییر بکنه؟؟ یا نمره این دو بخش نهایی هست؟؟

و می شه هم یک نظر کلی راجع به این نتیجه بدین؟؟

من MBA دارم از دانشگاه علم و فرهنگ معدل 18
    کارشناسی کامپیوتر از علم و فرهنگ معدل 17
    تافل iBT نمره 103

واسه Marketing و Management هم می خوام پذیرش بگیرم از آمریکا

ممنون یک دنیا
    سلام دوست عزیز،

منم CBT دادم و نمره ای که بعد امتحان روی مانیتور میاد دیگه تغییر نمیکنه و همون نمره نهاییتون هست. فقط 10 روز دیگه هم نمره رایتتون توی پروفایلتون میاد و هم percentile مربوط به هر سه بخش کوانت، وربال و رایت.
    اصلا نگران نباشین، نمرتون همینی هست که روی مانیتور اومده و هیچ تغییری نخواهد کرد.

موفق باشید
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان نمره GRE منم اومد و شدم : Q:166 - V:150 - W:3
    میشه راهنمایی کنید که چه جوریه؟ البته این امتحان دیروز رو هم دادم. کلا خیلی نفهمیدم سیستم نمره دادنش رو. همین که یکی بگه وضعم خوبه یا بد ممنون میشم
    سلام دوست عزیز،

به نظرم نمره 316 (1250 فرم قدیم) یعنی نمره بالای 310 (1200 قدیم)، نمره خیلی خوبیه. نه تنها وضعتون بد نیست بلکه بهتون بابت این نمره تبریک میگم و ایشالا در دیگر مراحل زندگی همیشه همچین موفقیت هایی کسب کنید

متاسفانه اینقدر بعضی از بچه ها فقط با گفتن نمره های بسیار بسیار بالا میخوان الکی کلاس بزارن که، یکی مثله شما با این نمره که باید کلی خوشحال باشه، چون واقعا کار هر کسی نیست آوردن این نمره، میاد اینطوری با نگرانی از وضعیتش صحبت مبکنه. من به شخصه چندین نمونه از دوستام سراغ دارم که با نمره بین 305 تا 315 همشون فول فاند الان در حال تحصیل در آمریکا هستند. اینکه یه بنده خدا با 330 هم نتونسته جایی مشغول بشه، باید مسائل دیگه رو بررسی کرد. نه اینکه اشکال در نگرفتن پذیرش فول فاند از نمره greش بوده.

دوست من، شما بهتره علاوه بر رنک های پایین، منظورم 1 تا 10، رنکهای کمی بالاتر را هم در اپلایتون در نظر داشته باشید. اگه در رنکهای پایین پذیرش گرفتین که فبها المراد، وگرنه لااقل خودتونو یه سال به خاطر اصرار به رنک 1 تا 10 رفتن عقب نندازین. البته به طور قطع نمیشه راجع به پذیرش به راحتی صحبت کرد. ولی روی هم رفته به نظرم نمرتون جای تبریک داره.

همیشه موفق و موید باشید
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

Junior Member sobhan_iust آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering. IUST

لطفا یکی به داد ما برسه ):
    میشه به فکر پذیرش با فاند واسه PHD بود با این نمره داغون؟
    امروز نتیجرو گرفتم: v;150 Q;154 W;3
    بعقیه رزومم:
    مکانیک:
    کاردانی و لیسانس: سراسری شهرستان, معدل: 16.43 و 16.32
    ارشد: علم و صنعت, معدل 16.97(شاگرد سوم)
    مقاله: 2 تا ISI (UNDER REVIEW)--یکی کنفرانس بین المللی--4 تا کنفرانس داخلی
    مقام چهارم مسابقات علمی و عملی کشوری و دوم استان
    IELTS; L=6.5, W=7.5, R=7.5, S=7, OVERALL=7
    اونقدرا واسم رنک مهم نیست( خودم چندتا دانشگاه از رنکهای حدود 100 تا 600-700 مد نظر دارم)
    میشه امیدوار بود؟ حال دوباره امتحان دادنو ندارم!

Member Ordijahandam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ( دیتابیسGRE ) با ذکر برنامه ریزی و کتابهای خوانده شده

کمک؟
    وربال 147
    کوانت 150
    رایتینگ 4
    رشته: زبانشناسی: کوانت خیلی مهم بود که خراب شد

کسی نظری داره من با این نمره میتونم به فاند امیدوار باشم؟ با آیلتس 7. دو تا ISI بدون ایمپکت

Member Suny99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ( دیتابیسGRE ) با ذکر برنامه ریزی و کتابهای خوانده شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    کمک؟
    وربال 147
    کوانت 150
    رایتینگ 4
    رشته: زبانشناسی: کوانت خیلی مهم بود که خراب شد

کسی نظری داره من با این نمره میتونم به فاند امیدوار باشم؟ با آیلتس 7. دو تا ISI بدون ایمپکت
    نه متأسفانه شانسی ندارید

Junior Member

Smile پاسخ : مشاوره در مورد نمره ی GRE (آيا با اين نمره دوباره آزمون بدهم؟ )

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael82 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

به نظرم نمره 316 (1250 فرم قدیم) یعنی نمره بالای 310 (1200 قدیم)، نمره خیلی خوبیه. نه تنها وضعتون بد نیست بلکه بهتون بابت این نمره تبریک میگم و ایشالا در دیگر مراحل زندگی همیشه همچین موفقیت هایی کسب کنید

متاسفانه اینقدر بعضی از بچه ها فقط با گفتن نمره های بسیار بسیار بالا میخوان الکی کلاس بزارن که، یکی مثله شما با این نمره که باید کلی خوشحال باشه، چون واقعا کار هر کسی نیست آوردن این نمره، میاد اینطوری با نگرانی از وضعیتش صحبت مبکنه. من به شخصه چندین نمونه از دوستام سراغ دارم که با نمره بین 305 تا 315 همشون فول فاند الان در حال تحصیل در آمریکا هستند. اینکه یه بنده خدا با 330 هم نتونسته جایی مشغول بشه، باید مسائل دیگه رو بررسی کرد. نه اینکه اشکال در نگرفتن پذیرش فول فاند از نمره greش بوده.

دوست من، شما بهتره علاوه بر رنک های پایین، منظورم 1 تا 10، رنکهای کمی بالاتر را هم در اپلایتون در نظر داشته باشید. اگه در رنکهای پایین پذیرش گرفتین که فبها المراد، وگرنه لااقل خودتونو یه سال به خاطر اصرار به رنک 1 تا 10 رفتن عقب نندازین. البته به طور قطع نمیشه راجع به پذیرش به راحتی صحبت کرد. ولی روی هم رفته به نظرم نمرتون جای تبریک داره.

همیشه موفق و موید باشید
    تشکر از جواب سریع و محبتتون و وقتی که گذاشتید. خیلی کمکم کرد. تو این فرصت هم رفتم توی سایت خود ای تی اس یه پی دی اف داشت تبدیل به نمره قدیم میکرد که شد V:450 و Q=800 که دیدم همون عدد 1250 که شما فرمودید شد. من این آزمون دیروز رو هم دادم تا ببینم نتیجه اون چی میشه.چیزی که عجیب بود اینکه گفته برای بخش ریاضی 166 میشه 800 که فکر میکردم کمتر بشه. باز هم ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)