صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 145

موضوع: تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه کانتربوری (Canterbury University) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من دانشگاه کانتربری از یه استاد اوکی گرفتم ولی گفته که پروپوزالت واسه شروع خامه و وقتی ادمیت شدی باید بیشتر روش کار کنیم. و گفته که الان برو اپلای کن. حالا چند تا سوال دارم:
    1. اینکه پروپوزالم از نظر استاد هنوز خامه باعث میشه از نظر کمیته هم خوب نباشه و باعث رد پذیرشم بشه؟ یا نباید اول با استاد تکمیلش کنم بعد اپلای کنم؟
    2. توی همه اسکالرشیپا نوشته 8 هفته قبل از ددلاین اسکالرشیپ باید سابمیت کنیم. الان همه شون کمتر از 8 هفته به ددلاینشون مونده. ینی دیگه نمیتونم اپلای کنم؟
    3. آیا برای مدارک ارسالی دیپلم رو هم باید ترجمه و آپلود کنم؟
    4. برای سابقه کاری چه مدرکی رو باید بدم برای ترجمه؟
    5. آیا همه مدارک توی این مرحله نیاز به مهر دادگستری هم داره؟
    ببخشید که سوالام زیاده. ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarakhnoom نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشگاه کانتربری از یه استاد اوکی گرفتم ولی گفته که پروپوزالت واسه شروع خامه و وقتی ادمیت شدی باید بیشتر روش کار کنیم. و گفته که الان برو اپلای کن. حالا چند تا سوال دارم:
    1. اینکه پروپوزالم از نظر استاد هنوز خامه باعث میشه از نظر کمیته هم خوب نباشه و باعث رد پذیرشم بشه؟ یا نباید اول با استاد تکمیلش کنم بعد اپلای کنم؟
    2. توی همه اسکالرشیپا نوشته 8 هفته قبل از ددلاین اسکالرشیپ باید سابمیت کنیم. الان همه شون کمتر از 8 هفته به ددلاینشون مونده. ینی دیگه نمیتونم اپلای کنم؟
    3. آیا برای مدارک ارسالی دیپلم رو هم باید ترجمه و آپلود کنم؟
    4. برای سابقه کاری چه مدرکی رو باید بدم برای ترجمه؟
    5. آیا همه مدارک توی این مرحله نیاز به مهر دادگستری هم داره؟
    ببخشید که سوالام زیاده. ممنون میشم جواب بدید

سلام
    1- کمیته بعید میدونم به صورت تخصصی پروپوزال شما رو بررسی کنن و در این زمینه نظر دپارتمان یا استاد رو میخوان که شما تاییدیه استاد برای اپلای رو گرفتی و جای نگرانی نیست.
    2- اینو الان یادم نیست باید یک نگاهی بکنم.
    3-بستگی به مقطعی داره که دارین اپلای میکنین مثلا برای مقطع دکترا نیازی نیست.
    4- دقیق نمیدونم اینو. ولی حدس میزنم ی گواهی رسمی از محل کارتون که ایشون پیش ما کار کردن و کارشون شامل...بوده و ....
    5- بعضیا مهر نکردن ولی من خودم روزه شک دار نگرفتم و مهر کردم ( توی این مرحله هم نکنین ایشالا وقتی اوکی شد کارتون، واسه ویزا میخواین پس همین حالا بکنین.).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

درود به همه دوستان عزیزم
    بچه ها من با یکی از استادای این دانشگاه مکاتبه کردم از رزومم هم خوشش اومد و راجع به پروپوزال هم باهم صحبت کردیم فقط بمن گفته نمره GRE رو واسم بفرست تا ادامه بدیم گفته فاند هم دارم. مگه دانشگاههای نیوزلند هم GRE میخان؟؟؟ من که امتحان ندادم و زیاد هم راجع بهش اطلاعات ندارم!! کسی وضعیت مشابهی داشته؟؟ آیا از الزامات دانشگاه هست؟؟

ApplyAbroad Superstar

سلام کمی خواسته استاد غیر متعارف به نظر می آید. شاید میخواهند شخصا برآورد خیلی دقیقی از شما داشته باشند.

پیشنهاد میکنم خیلی روشن بفرمایید این امتحان را نداده اید و برای انجام آن ماهها باید کار و تمرین کنید و به این زودی این امکان برایتان نیست. همزمان وب سایت دانشگاه را هم برای رشته خودتان چک بفرمایید که جی آر ای جزو ریکوایرمنتهای پذیرش هست یا نه؟

در صورتی که فکر میکنید خواسته استاد جدی است پیشنهاد کنید که با توجه به زمانبر بودن آمادگی برای ازمون چگونه میتوانید استاد را از توانمندیهای خودتان مطلع و مطمین کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان عزیزم
    بچه ها من با یکی از استادای این دانشگاه مکاتبه کردم از رزومم هم خوشش اومد و راجع به پروپوزال هم باهم صحبت کردیم فقط بمن گفته نمره GRE رو واسم بفرست تا ادامه بدیم گفته فاند هم دارم. مگه دانشگاههای نیوزلند هم GRE میخان؟؟؟ من که امتحان ندادم و زیاد هم راجع بهش اطلاعات ندارم!! کسی وضعیت مشابهی داشته؟؟ آیا از الزامات دانشگاه هست؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام کمی خواسته استاد غیر متعارف به نظر می آید. شاید میخواهند شخصا برآورد خیلی دقیقی از شما داشته باشند.

پیشنهاد میکنم خیلی روشن بفرمایید این امتحان را نداده اید و برای انجام آن ماهها باید کار و تمرین کنید و به این زودی این امکان برایتان نیست. همزمان وب سایت دانشگاه را هم برای رشته خودتان چک بفرمایید که جی آر ای جزو ریکوایرمنتهای پذیرش هست یا نه؟

در صورتی که فکر میکنید خواسته استاد جدی است پیشنهاد کنید که با توجه به زمانبر بودن آمادگی برای ازمون چگونه میتوانید استاد را از توانمندیهای خودتان مطلع و مطمین کنید.

موفق باشید
    ممنون از پاسختون. آره بنظر خودمم خیلی غیر منطقی میاد!! تو سایت دانشگاه هم هرچی گشتم جی آر ای جزوش نبود!
    حالا باید ببینم چی کار میتونم بکنم چون واقعا ب این زودی نمیتونم واسه این امتحان آماده بشم

Junior Member

سلام.
    از دوستان کسی می‌تونه به من بگه چطوری باید اپلای کنم برای این دانشگاه؟
    از myuc میرم اکانت جدید باز کنم میگه plugin/ad را چک کن
    هر کاری میکنم نمیزاره
    ممنون میشم دوستان راهنماییم کنین.

با تشکر

Junior Member

سلام
    من برای دانشگاه کانتربوری مقطع دکترادکترا کردم و گفته که برای اسکلارشیپ باید جداگانه اپلای کنی.
    میخواستم بدونم اسکلارشیپ دکترا که داره اونو اقدام کنم یا اسکلارشیپ دیگه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    سلام
    من برای دانشگاه کانتربوری مقطع دکترادکترا کردم و گفته که برای اسکلارشیپ باید جداگانه اپلای کنی.
    میخواستم بدونم اسکلارشیپ دکترا که داره اونو اقدام کنم یا اسکلارشیپ دیگه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    برای اسکولارشیپ دانشگاه اقدام کنید گمان کنم خود به خود برای بقیه هم در نظر گرفته میشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    سلام.
    از دوستان کسی می‌تونه به من بگه چطوری باید اپلای کنم برای این دانشگاه؟
    از myuc میرم اکانت جدید باز کنم میگه plugin/ad را چک کن
    هر کاری میکنم نمیزاره
    ممنون میشم دوستان راهنماییم کنین.

با تشکر
    برای پوزیشن یادمه همه مدارک رو اتچ کردم توی ی ایمیل و فرستادم برای آموزش دانشگاه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط man69 نمایش پست ها
    برای پوزیشن یادمه همه مدارک رو اتچ کردم توی ی ایمیل و فرستادم برای آموزش دانشگاه
    ممنونم از راهنماییتون
    یک سوال دگ که داشتم اینه که توصیه نامه نمیخوان از ما؟
    چون تو هیچ مرحله ای نخواستن اصلا
    اگر نباشه یک امتیاز منفی حساب میشه یا چطوریه؟
    چیکار کنم به نظر شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)