صفحه 64 از 81 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام خیلی ممنون از راهنماییت!
    فکر میکنی حدودا چقدر طول می کشه که offer letterبیاد؟
    خودشون نوشتن 10روز کاری.
    و بدون جواب اپلای و offer letter می شه برای اسکالرشیپ اقدام کرد؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei253 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بیش از سه ماهه
    طریق iApply
    اپلای کردم ولی هنوز جوابی نگرفتتم. چه قدر طول می کشه تا جواب بیاد؟
    من به این ادرس sgr.admissions@rmit.edu.au ایمیل زدم ولی بازم جواب ندادن.
    ایا کسی ایمیلی دیگه سراغ داره که من بتونم پیگیری کنم!!!
    ممنون میشم من را راهنمایی نمایید.
    سلام
    ببین. بین بچه ها داشتیم که 6ماه هم طول کشیده تا جواب ادمیشن براش بیاد. ولی معمولا برای بچه های مهندسی 2 تا 3ماه طول میکشه. بهترین کار اینه که به استادتون ایمیل بزنید. اونا درجریان هستن که الان پرونده شما توی کدوم مرحله است.

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadzade نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون از راهنماییت!
    فکر میکنی حدودا چقدر طول می کشه که offer letterبیاد؟
    خودشون نوشتن 10روز کاری.
    و بدون جواب اپلای و offer letter می شه برای اسکالرشیپ اقدام کرد؟
    سلام
    تنها چیزی که زمان مشخص شدن جواب ادمیشن رو طولانی میکنه مسئله تحریم هاست. هرچی موضوع پروژه تون حساس تر باشه یا جز رشته های حساس یا به طول کلی مهندسی باشید پرونده شما باید از لحاظ تحریم ها بررسی بشه که میتونه راحت 2ماه فقط توی این مرحله بمونه پرونده شما. پس کلی نمیشه نظر داد. خود دانشگاه هم گفته به خاطر این مسائل هرچه زودتر درخواست اپلای رو بفرستید که به مشکل برنخورید.
    ولی برای اسکالرشیپ مشکلی پیش نمیاد. اگر فقط درخواست ادمیشن و اسکالرشیپ رو فرستاده باشید پرونده شما رو بررسی میکنن. بودن کسایی که جواب ادمیشن اونها بعد از جواب اسکالرشیپ اومده!

ممنونم از راهنماییت. امیدوارم مشکلی از نظر تحریم نباشه و زودتر بیاد!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadzade نمایش پست ها
    سلام

no زدم ممنون از راهنماییت

ولی یعنی چی تطبیق درسی؟
    این موضوع برای افرادی هست که رشته مرتبط در درجه مشابه قبلا خوندن و میخوان واحد هایی که رشته فعلی و رشته ای که قبلا خوندن و مشترک هست رو تطابق بدن و دیگه دوباره پاس نکنن
    که البته در اکثریت موارد مورد قبول دانشگاه قرار نمیگیره

Junior Member

Exclamation رسپاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

برای درخواست روادید یک سوال برام پیش اومده شاید دوستانی که از دانشگاه RMIT بورس گرفتن بتونن کمک کنن. در فرم درخواست روادید یک سوال هست
    Is the applicant receiving partial or full funding under a training scheme approved by the Commonwealth government of Australia؟
    آیا بورس دانشگاه شامل این سوال میشه؟ یعنی حواب رو yes باید زد؟
    در انتهای CoE من اینو نوشته

The information provided on this form is required by the Australian Government Department of Education and Training, and the Australian GovernmentDepartment of Immigration and Border Protection (DIBP) as evidence of enrolment in a course registered on the Commonwealth Register ofInstitutions and Courses for Overseas Students (CRICOS) - http://cricos.education.gov.au-The offer of a place and enrolment of the student must be made in accordance with the provisions of the Education Services for OverseasStudents (ESOS) Act 2000; the ESOS Regulations 2001 and the National Code of Practice for Registration Authorities and Providers ofEducation and Training to Overseas Students (The National Code 2007).1.2. This information will be made available to other Australian Commonwealth, State or Territory government agencies

ممنون می شم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط pourhabibi : February 17th, 2017 در ساعت 06:37 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

سلام دوستان،

من از طرف یه استاد تو CSIRO اکی گرفتم. منتها به شرط اینکه بتونم از دانشگاه RMIT اسکلارشیپ بگیرم. با توجه به اینکه یه استاد تو RMIT هم بعنوان واسطه هست. با توجه به اینکه ددلاین اول مارچه، سریع ترین راهی که من بتونم اپلای کنم چی هست؟ امکان داره دانشگاه به من فرصت بیشتری مهلت بده؟ چون مدارک من ترجمه شدن ولی مهر دادگستری رو ندارن! در ضمن، من هنوز پروپوزالم ننوشتم
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک امیرکبیر

سلام بچه ها

درباره اپلای RMIT سوال داشتم

1- یکی اینکه من تو فرایند iApply جایی ندیدم که از استاد توصیه نامه بخواد. کلا این دانشگاه توصیه نامه نمیخواد؟ یا همون بخش work experiences باید بعنوان بخش توصیه نامه اساتید هم استفاده کرد؟

2- تو بخش financial aid باید این گزینه رو بزنم (عکس لینک زیر)؟ چون تصمیم دارم برای اسکولارشیپ اقدام کنم.

http://s9.iranxm.com/up/1b3833e25046.png

3- CV و SOP رو باید کدوم بخشش آپلود کنم؟ چون جایی ندیدم که باید اینا رو وارد کرد. توی بخش آخر (documents) هم اینا رو نمیخواست!

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

دوستان
    تا میتونید توی رزومه از خودتون تعریف کنید. research experience خیلی قوی ای بنویسید. و البته سعی کنید براش سند هم جور کنید. تا اینجا که یکی از اساتید بهم گفت پروپوزال نقشی در گرفتن اسکالرشیپ نداره. 3 مورد نقش اساسی داره: 1- نمرات و معدل بالا و دانشگاه مطرح تر. 2- تعداد مقالات بیشتر و قوی تر در ژورنال های معتبرتر. 3- پیشینه تحقیقاتی.

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من از طرف یه استاد تو CSIRO اکی گرفتم. منتها به شرط اینکه بتونم از دانشگاه RMIT اسکلارشیپ بگیرم. با توجه به اینکه یه استاد تو RMIT هم بعنوان واسطه هست. با توجه به اینکه ددلاین اول مارچه، سریع ترین راهی که من بتونم اپلای کنم چی هست؟ امکان داره دانشگاه به من فرصت بیشتری مهلت بده؟ چون مدارک من ترجمه شدن ولی مهر دادگستری رو ندارن! در ضمن، من هنوز پروپوزالم ننوشتم
    وسواس روی پروپوزال نذار. یکی دو صفحه تحت عنوان های background, aim, methodology, time table چندخط برای هر کدوم بنویسی کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)