صفحه 75 از 81 نخستنخست ... 256566676869707172737475767778798081 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 804

موضوع: تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در RMIT و مسایل مرتبط

سلام دوستان
    بنده واسه دکترا الکترونیک RMIT اپلای کردم. الان چند ماه هست منتظر هستم. بهم گفتند رفته تو بخش Santion. از سوپروایزر هم سوال کردم گفت واسه بخش تحریم ها اطلاعاتی نداره. به نظرتون این روند چقدر طول دیگه طول میکشه ؟ من مجبورم تا اخر این ماه تصمیم را بگیرم واسه نامه پذیرش ،Wollongon پروسه ویزا هم خودش زمان بر هست
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosseinjj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده واسه دکترا الکترونیک RMIT اپلای کردم. الان چند ماه هست منتظر هستم. بهم گفتند رفته تو بخش Santion. از سوپروایزر هم سوال کردم گفت واسه بخش تحریم ها اطلاعاتی نداره. به نظرتون این روند چقدر طول دیگه طول میکشه ؟ من مجبورم تا اخر این ماه تصمیم را بگیرم واسه نامه پذیرش ،Wollongon پروسه ویزا هم خودش زمان بر هست
    با تشکر
    پذیرش من از دانشکده مکانیک با کلی پیگیری و خواهش و التماس دقیقا ۶ ماه طول کشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    پذیرش من از دانشکده مکانیک با کلی پیگیری و خواهش و التماس دقیقا ۶ ماه طول کشید.
    خیلی ممنون از راهنمایتان
    من چندین بار ایمیل زدم هر دفعه بهم میگن هنوز خبری نیست. دفعه اخری بهم گفتند احتیاج نیست همش ایمیل بزنی. جوابش بیاد خودمون خبرت میکنیم. به نظر جناب العالی بنده صبر کنم . یعنی امیدی هست ؟ میترسم افر wollongon رو هم از دست بدم

ApplyAbroad Superstar

سلام من فکر میکنم افر اول را قبول کنید که از دست نرود. هر موقع هم خواستید بفرمایید جای دیگر افر بهتری گرفته اید و کنسل کنید.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنمایتان
    من چندین بار ایمیل زدم هر دفعه بهم میگن هنوز خبری نیست. دفعه اخری بهم گفتند احتیاج نیست همش ایمیل بزنی. جوابش بیاد خودمون خبرت میکنیم. به نظر جناب العالی بنده صبر کنم . یعنی امیدی هست ؟ میترسم افر wollongon رو هم از دست بدم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من فکر میکنم افر اول را قبول کنید که از دست نرود. هر موقع هم خواستید بفرمایید جای دیگر افر بهتری گرفته اید و کنسل کنید.
    موفق باشید
    درود بر شما
    ممنون از پاسخ شما
    بنده اگر افر دانشگاه wollongon رو قبول کنم و پول شهریه ترم اول رو بدم چون فاند نگرفتم. بعد از گرفتن افر از RMIT به نظر شما دانشگاه قبلی پول بنده را پس می دهد ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام عذرخواهی فراوان. من با فرض فاند نوشته بودم توجه به اینکه پذیرش با شهریه است نداشتم.
    البته اگر هم آفر را بپذیرید برای پرداخت شهریه به شما فرصت میدهند - به خصوص اگر شرایط الان ارز در ایران را بفرمایید - و در این فاصله امید که پذیرش RMIT هم برسد.

موفق باشید

درود بر شما
    ممنون از پاسخ شما
    بنده اگر افر دانشگاه wollongon رو قبول کنم و پول شهریه ترم اول رو بدم چون فاند نگرفتم. بعد از گرفتن افر از RMIT به نظر شما دانشگاه قبلی پول بنده را پس می دهد ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خیلی ممنون از راهنمایتان
    کلا دانشگاه های استرالیا خیلی کند کار میکنن و حرص میدن به آدم. به من هم هر دفعه همینو میگفتند. راستش من نمیدونم شما چقدر فرصت دارید و کدوم دانشگاه براتون اولویت داره ولی تجربه نشون داده متوسط جواب ادمیشن این دانشگاه ۵-۶ ماه طول میکشه. منطق میگه آفر نقد رو بچسبید و به نسیه دل خوش نکنید. ضمن اینکه تا ددلاین بعدی اسکالرشیپ هم خیلی مونده و اونم کلی معطلی داره.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    کلا دانشگاه های استرالیا خیلی کند کار میکنن و حرص میدن به آدم. به من هم هر دفعه همینو میگفتند. راستش من نمیدونم شما چقدر فرصت دارید و کدوم دانشگاه براتون اولویت داره ولی تجربه نشون داده متوسط جواب ادمیشن این دانشگاه ۵-۶ ماه طول میکشه. منطق میگه آفر نقد رو بچسبید و به نسیه دل خوش نکنید. ضمن اینکه تا ددلاین بعدی اسکالرشیپ هم خیلی مونده و اونم کلی معطلی داره.
    موفق باشید
    سپاس گذارم از راهنمایی جناب العالی
    از زمانی که پروپوزال وارد مرحله sanction میشود چقدر زمان برد تا به شما نتیجه را اعلام کردند؟ تماس که گرفتم باهاشون گفتند مدارک من بررسی شده و مورد تایید دانشگاه هست فقط قسمت sanction مونده.

خیلی عجیبه، من به یه استاد ایمیل زدم بابت دکتری،
    ایشون بعدش نوشته تحریم و ... گفته ببخشید من نمیتونم ادامه بدم برای دکتری با شما و ... .
    یعنی رشته ی تصمیم گیری و مدیریت هم سنکشن هستش؟

سلام دوستان
    من تقریبا ده روزه که جواب اسکالرشیپ RMIT برام اومده و میخواستم شما رو در جریان بذارم. رزومه من:

مهندسی عمران

معدل لیسانس 16.10 از امیرکبیر
    معدل ارشد 17.18 از امیرکبیر (بدون کنکور)
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    5 مقاله ISI چاپ شده
    2 مقاله ISI آندر ریویو
    5 مقاله کنفرانسی
    نمره تافل 102

ضمنا استادی که پیدا کرده بودم خیلی دنبال کارم بود و بسیار امیدوار و مشتاق که این راند (mid-year) اسکالرشیپ بگیرم. ضمن اینکه راند اصلی که پاییز گذشته هم بود رد شدم.
    دانشگاه ملبورن و موناش هم پارسال نتونستم اسکالرشیپ بگیرم.
    سردرگمم و ناامید

یکی ممکنه منو راهنمایی کنه که باید چیکار کنم دقیقا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)