صفحه 62 از 174 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1740

موضوع: TOEFL يا IELTS (لطفا در مورد مسائل پذيرش سوال نفرماييد. فقط آزمون و محتوي آن)

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : TOEFL or IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    اگر مقصدتون مشخصه آمریکا یا کاناداست خوب تافل بدید دیگه. همه دانشگاه های آمریکای شمالی قبولش می کنن. چه کاریه با آیلتس روزه شک دار بگیرید؟ بعضی دانشگاه های آمریکا هنوز فقط با تافل کار می کنند. بنابراین با تافل خیالتون راحت تر و دستتون باز تره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    ممنون به خاطر پاسختون.
    چون هیچ اطلاعی در این مورد(امتحان تافل) ندارم! می خوام وقتی که روی آشنایی با تافل و آمادگی واسه اونو می ذارم واسه آیلتس آماده تر بشم! یه جورایی صرفه جویی در وقت و انرژی مد نظرمه!
    در ضمن شاید اروپا درست شد که برم! معلوم نیست هنوز!
    دوست عزیز شک نکن آیلتس بهتره مخصوصا برای شما که قبلا هم براش آشنایی داری! من تا اونجایی که دیدم اگر نگم 100% درصد 90% دانشگاههای امریکا آیلتس هم قبول دارند! شک نکن گرفتن بالای 100 توی تافل خیلی سخت تر از 7.5 در آیلتس هست! پس وقتتو بذار روی آیلتس!

سلام دوستان یک سوال
    من تا حالا چند بار تافل دادم هر بار هم در حدود 70 - 80 شدم.... الان فقط تا ژانویه وقت دارم که دوباره امتحان بدم..... تافل 90 یا آیلتس 7 میخوام....به نظرتون برم آیلتس بدم یا باز برای تافل بخونم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    واسه دکتری به مقصد آمریکا یا کانادا موندم واسه تافل شرکت کنم یا آیلتس؟
    لازم به ذکر هست که دو سال پیش آیلتس دادم و 6.5 شدم. از اونجایی که خودم بدون کمک معلم خوندم و امتحان دادم، زمان زیادی روی پیدا کردن کتاب و تکنیک های آیلتس گذاشتم. حالا به نظر شما بهتر نیست دوباره آیلتس شرکت کنم؟ و همین داستان رو واسه تافل شروع نکنم؟ واسه این کشورها که گفتم چه نمره آیلتسی می خواد و آیا امیدی هست کلا؟! یعنی آیاآیلتس مورد قبول هست واسه اونجا یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    من تابحال دانشگاهی رو ندیدم که فقط آیلتس یا فقط تافل رو قبول داشته باشن. من خودم با آیلتس تو کانادا ادمیشن با فاند گرفتم. از نظر دانشگاه ها تفاوتی نداره ولی چون شما یه بار آیلتس دادین و با نحوه سوالات و تکنیک ها آشنا هستین بهتره همون رو دوباره امتحان کنید. اگه بخواین تافل بدین باید از اول برین دنبال مراجع بگردین، با سوالات و تکنیک ها آشنا بشین و.... این طوری بی خود و بی جهت کلی زمان از دست میدین.
    در مورد نمره مورد قبول دانشگاه ها هم باید بگم که هر دانشگاه و حتی هر دانشکده مینیمم نمره خاص خودش رو داره پس بطور قطع نمیشه دراین مورد اظهار نظر کرد. ولی اگه 7.0 بگیرید خیلی بعیده که با دانشگاهی مشکل داشته باشین (شما که یه بار 6.5 گرفتی با چند ماه خوندن راحت 7.0 میگیرین).

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saes نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال
    من تا حالا چند بار تافل دادم هر بار هم در حدود 70 - 80 شدم.... الان فقط تا ژانویه وقت دارم که دوباره امتحان بدم..... تافل 90 یا آیلتس 7 میخوام....به نظرتون برم آیلتس بدم یا باز برای تافل بخونم؟
    همه دوستانی که قبلا یکی از این در آزمون رو تجربه کردن، بهتره که با جدیت و وقت بیشتر دوباره همون آزمون رو بدن تا از هدر دادن وقت واسه آشنایی با قوانین، سوالات و تکنیک ها و مراجع آزمون جدید جلوگیری کنن.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

پیش فرض پاسخ : شرکت در امتحان زبان برای ورود به دانشگاههای مالزی

سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كنين من الان نزديكه 4 ماهه دارم واسه امتحان تافل IBT خودمو آماده ميكنم بعدش يه امتحان تعيين سطح دادم كه كاملا منو نا اميد كرد الان ميخوام آيلتس بخونم شايد بتون تو اون موفق بشم نميدونم كارم درسته يا نه. دانشگاهي هم كه مي خوام اقدام كنم كاناداس كه هر دوتاشو قبول داره؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط herokh نمایش پست ها
    سلام دوستان ميشه منو راهنمايي كنين من الان نزديكه 4 ماهه دارم واسه امتحان تافل IBT خودمو آماده ميكنم بعدش يه امتحان تعيين سطح دادم كه كاملا منو نا اميد كرد الان ميخوام آيلتس بخونم شايد بتون تو اون موفق بشم نميدونم كارم درسته يا نه. دانشگاهي هم كه مي خوام اقدام كنم كاناداس كه هر دوتاشو قبول داره؟
    بستگی داره به اینکه چرا ناامید شدین! مثلا کدوم نمرتون کم شد؟ تو کدوم اسکیل مشکل دارین؟ زبان عمومی تون ضعیف بوده یا تو مهارت های تافل دچار مشکل شدین؟ و کلا اینکه 4 ماهه آدم نتونه نمره مطلوبشو کسب کنه چیز عجیبی نیست و نباید باعث ناامیدی بشه...منم نتونستم! کلاس زبان نرفته بودم و به وقت بیشتری برا آمادگی نیاز داشتم... ولی یه مقدار بیشتر وقت گذاشتم و بالاخره به یه جایی رسوندمش. و نهایتا اینکه چقدر وقت دارین؟اگه وقتتون کمه بهیچ وجه امتحانو عوض نکنین...
    ویرایش توسط blur : October 4th, 2012 در ساعت 01:51 AM
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتقال از IELTS به TOEFL و بر عکس

سلام به دوستان
    من يك بار در آزمون IELTS‌ شركت كردم و فقط 3 روز خوندم و نمراتم در هر بخش به ترتيب ( S=6 و L=7 و R=7 و W=4.5 ) شد به نظرتون براي بار دوم بازهم آيلتس امتحان بدم ؟ يك ماه وقت دارم. لطفاً منو راهنمايي كنيد.

Junior Member

دوستان سلام .
    من تافل pbt 520 دارم . باید برای apply این نمره را به 580 برسونم . با توجه به اینکه pbt توایران تقریباً دیگر برگزار نمی شه، مجبورم یا آیلتس امتحان بدم یا تافل ibt . نمره ای که برای ibt می خوام 93 به بالا ویا آیلتس 6.5 .با نیم نگاهی به مهاجرت وعلم به اینکه جهت مهاجرت آیلتس 7 مورد نیاز هست ، بهنظرتون برم آیلتس امتحان بدم وبرای 7 بخونم یا همان تافل را ادامه بدم ؟ یک سئوالدیگه هم دارم به سطح زبان من چند ماه طول می کشه تا فرضاً بتونم 7 آیلتس بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط م-ع نمایش پست ها
    دوستان سلام .

من تافل pbt 520 دارم . باید برای apply این نمره را به 580 برسونم . با توجه به اینکه pbt توایران تقریباً دیگر برگزار نمی شه، مجبورم یا آیلتس امتحان بدم یا تافل ibt . نمره ای که برای ibt می خوام 93 به بالا ویا آیلتس 6.5 .با نیم نگاهی به مهاجرت وعلم به اینکه جهت مهاجرت آیلتس 7 مورد نیاز هست ، بهنظرتون برم آیلتس امتحان بدم وبرای 7 بخونم یا همان تافل را ادامه بدم ؟ یک سئوالدیگه هم دارم به سطح زبان من چند ماه طول می کشه تا فرضاً بتونم 7 آیلتس بگیرم؟
    به نظر من کسب نمره 6.5 در آیلتس برای شما راحت تر از 93 در تافل هست. در مورد مشاوره برای آزمون آیلتس به انجمن مربوطه مراجعه کنید، ولی به نظرم حداقل یه 5-6 ماهی باید خوب بخونید تا بتونید به این سطح برسید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

بچه ها.....
    توی مدت 3 ماه حداکثر کدوم اینا رو راحت تره؟ توی دانشگاه هایی که میخوام اپلای کنم هیچ فرقی باهم ندارن....
    اول اینکه pBt تو ایران برگزار نمیشه دیگه درسته ؟!؟؟!؟!

iBt= 100
    pBt= 600
    IELTS=7.5

من یه بار یه آیلتس دو ساله پیش دادم 6.5 شدم (نخونده البته یعنی میخوام بگم اصلا رایتینگ تکنیک ها و ایناشو کار نکردم هیچی.... فقط میدونم سکشن هاش چطوریه !! در همین حد)
    ویرایش توسط goody_good : October 24th, 2012 در ساعت 05:15 PM
    !What doesn't kill you, makes you stronger

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)