صفحه 350 از 353 نخستنخست ... 250300340341342343344345346347348349350351352353 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,491 تا 3,500 , از مجموع 3525

موضوع: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    من به نمره‌ی رایتنگ ۷ و بقیه اسکیل ها بالای ۷.۵ نیاز دارم، با توجه به اینکه تا به حال اصلا به صورت جدی آزمون زبان خارجی ندادم، چطور میتونم سطح خودم رو بسنجم؟ من حدودا ۶ ماه هدف گذاشتم روی خوندن برای ایلس و سطح زبانم متوسط به بالا هست (ویدئوهای انگلیسی و کنفرانس و ... هیچ مشکلی در گوش دادن ندارم، همین طور خوندن هم که ده ساله که متن انگلیسی میخونم کارم کلا با زبان وصله ...)
    گرفتن نمره ۷ رایتینگ خیلی سخته! بنظرم باید حداقل ۱ سال وقت کامل بزارین.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh61043377 نمایش پست ها
    با سلام من چگونه میتونم لیسنینگ خودمو افزایش بدم بعد تکنیک ریدینگ به چه صورت است؟
    با تشکر
    گوش دادن به رادیو. اپ Radio UK رو روی گوشیت نصب کن و چنل بی بی سی رو گوش بده. قشنگ تمرکز کن موقع گوش دادن.
    سوالت در مورد ریدینگ رو متوجه نشدم.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط rozbeh61043377 نمایش پست ها
    با سلام من چگونه میتونم لیسنینگ خودمو افزایش بدم بعد تکنیک ریدینگ به چه صورت است؟
    با تشکر
    به ترتیب اولویت:
    اخبار انگلیسی نگاه کن...خوب به لب مجری توجه کن...
    رادیو انگلیسی گوش کن...مهم نیست یه جاهایی رو نفهمی
    TED Talk ببین تو یوتیب یا اپ بدون زیر نویس
    کتاب صوتی انگلیسی گوش کن
    پادکست گوش کن و سعی کن ترنس کریپت کنی بعد از رو پی دی اف چک کن ببین چقدر درست بوده

سلام

ویدئو های آموزشی سایمون برای هر 4 بخش را در کتابخانه آپلود کردم. پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان ایلتس بدن دانلودش کنند تا حد زیادی نیازتونو به معلم و مشاور برطرف میکنه.

ریدینگ

لیسنینگ

اسپیکینگ

رایتینگ تسک1 آکادمیک

رایتینگ تسک 2 آکادمیک و جنرال

موفق باشید
    Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts
    Charles Dickens

Junior Member

با سلام.

کسی کتاب maximiser/ writing رو داره؟ کتاب اقای معمار زاده.

سلام دوستان من اکثر مطالب رو خوندم اما بازم توی دو راهی هستم !
    بنده سال پیش بدون اینکه زیاد مطالعه کنم امتحان PTE دادم و 64 شدم اما بنا به دلایلی الان میخوام آیلتس امتحان بدم و اورال 6.5 میخوام، سطح زبانم هم نسبت به پارسال که امتحان دادم خیلی بیشتر تقویت کردم(مخصوصا در وکب و اسپلینگ و مهارت لیسنینگ و ریدینگ اما هنوز توی رایتینگ مخصوصا تنوع گرامرها و اسپیکینگ ضعف دارم) لذا سوالم اینه نظر شما دوستان چیه، آیا میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم؟مخصوصا در رایتینگ و اسپیکینگ یا شما گرفتن معلم خصوصی را پیشنهاد میدید؟ من با دوتا معلمها که صحبت کردم حرف از جلسه‌ای 150 هزار تومن و .. بود و می‌گفتند باید 20 _ 30 جلسه لااقل کلاس بیای(بدون تعیین سطح حتی)اینه که احساس میکنم این کلاسها تلکه پولی بیش نیست اما از طرفی هم نمیدونم میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم یا نه!!!

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این سوالی است که فقط خود شما میتوانید جواب بدهید!

بعضی میتوانند خودشان بخوانند و جلوبروند و احساس میکنند کلاس اتلاف وقت است ولی برای بعضی - از جمله خود من - کلاس تنها چاره است چون در کلاس سرعت و کیفیت یادگیریشان بالاتر است.

شما باید خودتان نحوه یادگیریتان را ارزیابی کنید دیگران قطعا نمیتوانند

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها
    سلام دوستان من اکثر مطالب رو خوندم اما بازم توی دو راهی هستم !
    بنده سال پیش بدون اینکه زیاد مطالعه کنم امتحان PTE دادم و 64 شدم اما بنا به دلایلی الان میخوام آیلتس امتحان بدم و اورال 6.5 میخوام، سطح زبانم هم نسبت به پارسال که امتحان دادم خیلی بیشتر تقویت کردم(مخصوصا در وکب و اسپلینگ و مهارت لیسنینگ و ریدینگ اما هنوز توی رایتینگ مخصوصا تنوع گرامرها و اسپیکینگ ضعف دارم) لذا سوالم اینه نظر شما دوستان چیه، آیا میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم؟مخصوصا در رایتینگ و اسپیکینگ یا شما گرفتن معلم خصوصی را پیشنهاد میدید؟ من با دوتا معلمها که صحبت کردم حرف از جلسه‌ای 150 هزار تومن و .. بود و می‌گفتند باید 20 _ 30 جلسه لااقل کلاس بیای(بدون تعیین سطح حتی)اینه که احساس میکنم این کلاسها تلکه پولی بیش نیست اما از طرفی هم نمیدونم میتونم با سلف استادی به نمره مد نظرم برسم یا نه!!!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

این سوالی است که فقط خود شما میتوانید جواب بدهید!

بعضی میتوانند خودشان بخوانند و جلوبروند و احساس میکنند کلاس اتلاف وقت است ولی برای بعضی - از جمله خود من - کلاس تنها چاره است چون در کلاس سرعت و کیفیت یادگیریشان بالاتر است.

شما باید خودتان نحوه یادگیریتان را ارزیابی کنید دیگران قطعا نمیتوانند

پایدار باشید

ممنون از پاسختون واقعا دو راهی بدی گیر کردم، آخه چنتایی از دوستانم که کلاس میرند خیلی ناراضی هستند

ApplyAbroad Superstar

یک مدت هر دو را همزمان امتحان کنید دستتان میاید که کدام مسیر شماست. فرض هم کلاس با کیفیت است البته . از نظر من که کلاس خوب قابل جایگزینی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsnoop نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون واقعا دو راهی بدی گیر کردم، آخه چنتایی از دوستانم که کلاس میرند خیلی ناراضی هستند

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید...
    من هفته دیگه میخوام ازمون بدم. کلاس هم نرقتم همش انلاین خوندم...کتاب های کمبریج رو که میزنم لیسینینگ خوب میشم اما کمی ردینگ وقت کم میارم...میخواستم بدونم میشه اون ۱۰ دقیقه که اخر لسینینگ وقت هست بری سراغ ردینگ...اینجوری ردینگ ۱۰ دقیقه بیشتر وقت داشته باشم..
    زاستی حاهایی که باید عدد بنویسنم تو لیستنینگ باید با حروف باشه یا عدد...یه چندتا تست دیدم که پاسخ نامه کمبریج به حروف نوشته بود!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)