صفحه 16 از 25 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 260

موضوع: اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استایل ....

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

با سلام
    دوستان کسی تا الان با ایران ایر به ایران سفر کرده که تونسته باشه تحفیف 50 درصد گرفته باشه؟ من چون به زودی ایران خواهم رفت خواستم بدونم که ارزون ترین روش فعلی ایران رفتن چیه؟ بلیط قطر ایرویز دو طرفه 1400 دلاره که خیلی قیمت خوبیه. ولی اگه بشه با ایران ایر و با استفاده از اون تخفیف 50 درصدی رفت قیمت دو طرفه میرسه به حدود 800 دلار. ممنون از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید برای دوستانی که قصد زندگی در استرالیا رو دارن - مخارج - لابف استا

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی تا الان با ایران ایر به ایران سفر کرده که تونسته باشه تحفیف 50 درصد گرفته باشه؟ من چون به زودی ایران خواهم رفت خواستم بدونم که ارزون ترین روش فعلی ایران رفتن چیه؟ بلیط قطر ایرویز دو طرفه 1400 دلاره که خیلی قیمت خوبیه. ولی اگه بشه با ایران ایر و با استفاده از اون تخفیف 50 درصدی رفت قیمت دو طرفه میرسه به حدود 800 دلار. ممنون از راهنمایی هاتون
    من یه بار در این مورد پرس و جو کردم. تا اونجایی که یادم میاد گویا شما برای این که تخفیف دانشجویی 50 درصد رو بگیرین باید بلیطتون رو از دفتر ایران ایر در کوالالامپور تهیه کنید و میبایست گواهی اشتغال به تحصیل ممهور به مهر سفارت هم داشته باشین. بلیطتون هم باید به مبدأ کوالالامپور باشه (یعنی کوالا-تهران-کوالا).

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    من یه بار در این مورد پرس و جو کردم. تا اونجایی که یادم میاد گویا شما برای این که تخفیف دانشجویی 50 درصد رو بگیرین باید بلیطتون رو از دفتر ایران ایر در کوالالامپور تهیه کنید و میبایست گواهی اشتغال به تحصیل ممهور به مهر سفارت هم داشته باشین. بلیطتون هم باید به مبدأ کوالالامپور باشه (یعنی کوالا-تهران-کوالا).
    سلام
    اونوقت معرفی نامه از سفارت هم نیاز هست؟ چون معمولا سفارت هم باید یه نامه ای بده. بعد اونوقت این کارا رو غیر حضوری هم میشه انجام داد چون من که نمی تونم برم کوالا.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    اونوقت معرفی نامه از سفارت هم نیاز هست؟ چون معمولا سفارت هم باید یه نامه ای بده. بعد اونوقت این کارا رو غیر حضوری هم میشه انجام داد چون من که نمی تونم برم کوالا.
    راستش دقیقا خاطرم نیست. به نظرم بهتره با دفتر ایران ایر در کوالالامپور تماس بگیرین.

Junior Member

یه سوال دارم ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنماییم کنن

آیا بانک های استرالیا صندوق امانت میدن ؟ آیا هزینه زیادی داره گرفتن صندوق از بانک؟ سود حساب های پس انداز اونجا چند درصد هست؟

Junior Member

دوستان پس با توجه به اطلاعاتی که دادید. گرون ترین شهر ها در استرالیا عبارتند از : پرث. ملبورن. سیدنی درسته
    یک سوال دارم. برای مقطع دکترا در رشته ی معدن در استرالیا چه دانشگاه های در سطح جهانی معروف اند.

Junior Member

سلام دوستان
    یک راهنمایی میخواستم. من از دانشگاه ملبورن استرالیا و منچستر انگلیس با بورس کامل (هزینه تحصیل رایگان به اضافه حقوق ماهانه 1200 پوند، چه ملبورن چه منچستر) در مقطع دکتری مهندسی برق پذیرش دارم. الآن در انتخاب موندم چون به لحاظ رنکینگ جهانی بسیار به هم نزدیک هستند (استادی که قراره تو ملبورن باهاش کار کنم تا حدودی بهتره، اما منچستریه بسیار منظم تره) و میدونم استرالیا راحتتر اقامت میده و آب و هوای بهتری داره. اما بریتانیا به لحاظ شرایط کاری و هزینه زندگی و ارتباط با سایر کشورها و سطح کلی علمی (128 برنده جایزه نوبل که 25 تاش از منچستر بوده) شاید بهتر باشه. میشه از تجربه پس از دکتری در ملبورن بگید؟ مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک راهنمایی میخواستم. من از دانشگاه ملبورن استرالیا و منچستر انگلیس با بورس کامل (هزینه تحصیل رایگان به اضافه حقوق ماهانه 1200 پوند، چه ملبورن چه منچستر) در مقطع دکتری مهندسی برق پذیرش دارم. الآن در انتخاب موندم چون به لحاظ رنکینگ جهانی بسیار به هم نزدیک هستند (استادی که قراره تو ملبورن باهاش کار کنم تا حدودی بهتره، اما منچستریه بسیار منظم تره) و میدونم استرالیا راحتتر اقامت میده و آب و هوای بهتری داره. اما بریتانیا به لحاظ شرایط کاری و هزینه زندگی و ارتباط با سایر کشورها و سطح کلی علمی (128 برنده جایزه نوبل که 25 تاش از منچستر بوده) شاید بهتر باشه. میشه از تجربه پس از دکتری در ملبورن بگید؟ مرسی.
    دوست عزیز شما پس از پایان دوره دکتراتون در انگلیس اگر کاری در اون کشور پیدا نکنین، ظرف چند هفته ویزاتون باطل میشه و باید کشور رو ترک کنین. اما در استرالیا داستان کاملا متفاوته. این تفاوت بزرگیه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز شما پس از پایان دوره دکتراتون در انگلیس اگر کاری در اون کشور پیدا نکنین، ظرف چند هفته ویزاتون باطل میشه و باید کشور رو ترک کنین. اما در استرالیا داستان کاملا متفاوته. این تفاوت بزرگیه.
    شما مطمن هستید که فقط چند هفته فرصت کار پیدا کردن در انگلیس را میدن؟ توی تاپیک انگلیس من پرسیدم یکی از بچه ها که دکتری میخونه اونجا به من گفت تا یک سال بعد از تحصیل فرصت داری کار پیدا کنی ها! یک راهنمایی اشتباه ممکن هست اینده دیگران را تغییر بده کاش وقتی مطمن نیستم پاسخ ندیدم! شما اینو به من گفته بودید !!!! برای اینکه مطمن شید میتونید باز اینجا بپرسید! البنه من همین سوال را پرسیده بودم قبلا (page 314)
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?1282

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شما مطمن هستید که فقط چند هفته فرصت کار پیدا کردن در انگلیس را میدن؟ توی تاپیک انگلیس من پرسیدم یکی از بچه ها که دکتری میخونه اونجا به من گفت تا یک سال بعد از تحصیل فرصت داری کار پیدا کنی ها! یک راهنمایی اشتباه ممکن هست اینده دیگران را تغییر بده کاش وقتی مطمن نیستم پاسخ ندیدم! شما اینو به من گفته بودید !!!! برای اینکه مطمن شید میتونید باز اینجا بپرسید! البنه من همین سوال را پرسیده بودم قبلا (page 314)
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?1282
    دوست عزیز این مدرک دولتی مربوط به قوانین مهاجرت انگلیس رو ببینید (صفحه 95). نوشته شده که wrap-up period که مدت زمانیه که دانشجو فرصت داره بعد از اتمام تحصیلش از انگلیس خارج بشه، بسته به طول دوره تحصیلش بین هفت روز تا چهار ماه هست.

این لینک رو برای اون دوستی که شما رو اشتباه راهنمایی کرده بودن هم بفرستین که از اشتباه دربیان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)