صفحه 401 از 534 نخستنخست ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,001 تا 4,010 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : GRE Additional Score Reports

سلام دوستان
    راستش من حدود 1-2 سال وقت دارم و می خوام تو بازه زمانی که فرصت دارم برای gre آماده بشم. من دارای دامنه لغت متوسط به پایین هستم و قصد دارم از کتاب هایی که شما قبلا توی پست هاتون معرفی کرده بودید استفاده کنم ضمنا من خودم الان دارم فلش کارت های 1100 رو میخونم و اوایل کتاب هستم، ضمنا کتاب 504 رو کامل نخوندم ولی توی خوندن 1100 فعلا به مشکلی برنخوردم . میخواستم بدونم کتاب هایی که فرموده بودید مثل(4400لغت nova و لغات انتهای وربال کاپلان ورژن قدیم و بیگ بوک) رو میشه فایلشون رو گیر آورد(اگه میشه گیر آورد لطفا بگید دقیقا از کجا) یا باید بخرمشون؟
    من برای اینکه دامنه لغتم بالاتر بره می خوام بدونم از بین کتاب های موجود به ترتیب کدام ها رو بخونم؟(1100، nova، kaplan، big book)
    میشه عنوان کتاب ها رو دقیق بگید که اگه خواستم بخرمشون اشتباهی نخرم(مثلا کتاب big book و مینی دیکشنری و 4400 لغت nova عنوان اصلی و دقیق کتاب چیه؟ ضمنا اگه فایل کتاب هایی که پیشنهاد کردید موجود هست لطفا آدرسشو بفرمایید تا دانلود کنیم و اگه نیست لطفا عنوانشو دقیق بفرمایید تا بخریم)
    ضمنا این رو هم بگم که من توی این 1- 2 سال باید برای تافل و جی آر ای سابجکت و جی آر ای جنرال آماده بشم. و می خوام از همین امروز یه برنامه ریزی براشون بکنم. میشه یه برنامه به من بدید(البته من چون امریه سربازی دارم فقط بعد از ظهر وقت برای خوندن دارم ولی به شدت نیاز به یه برنامه ریزی دارم که بعد از 2 سال یه نتیجه خوبی بگیرم)
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    پیشاپیش متشکرم

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان
    من 10 روز دیگه امتحان دارم.
    کوانت آفیشیال گاید را خوندم و چیز خاصی توش نبود. 300 تایی لغت از 1100 و آخر کاپلان خوندم و دیگر هیچ

به نظرتون این 10 روز چیکار کنم؟؟ بچسبم به کوانت 170 ( که فکر می کنم میتونم بیارم ) یا ریدینگ و رایتینگ بخونمو آیلتس حدود 7-6.5 هستم.

یعنی بهترین کار چیه به نظرتون
    1- 60% کوانت و 20% وربال و 20% رایتینگ
    2- یا %60 وربال به ویژه ریدینگ و 20 و %20 هم اون دوتا؟

مثلا فکر میکنید نمره 170 کوانت و 140 وربال و 3 بهتره
    یا 7-166 کوانت و 143 وربال و 3؟

سپاس

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط karzan نمایش پست ها
    سلام دوستان

من واسه جواب دادن به سوالات ریدینگ شدیدا با کمبود وقت مواجه میشم. دوستانی که نمره خوب تو وربال گرفتن، چه توصیه ای دارن؟
    والا ما که نمره خوب نگرفتیم ولی توصیه من این هست که سعی کنید زمان بگیرید و تمرین کنید و سعی کنید تند تر بخونید. میدونم که خیلی سخته ولی بعد از مدتی بهتر میشه. البته من همیشه برای ریدینگ های طولانی وقت کم می آوردم ولی سعی میکردم با سریعتر حل کردن سوالات TC و SE، کمبود وقت رو جبران کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bluen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 10 روز دیگه امتحان دارم.
    کوانت آفیشیال گاید را خوندم و چیز خاصی توش نبود. 300 تایی لغت از 1100 و آخر کاپلان خوندم و دیگر هیچ

به نظرتون این 10 روز چیکار کنم؟؟ بچسبم به کوانت 170 ( که فکر می کنم میتونم بیارم ) یا ریدینگ و رایتینگ بخونمو آیلتس حدود 7-6.5 هستم.

یعنی بهترین کار چیه به نظرتون
    1- 60% کوانت و 20% وربال و 20% رایتینگ
    2- یا %60 وربال به ویژه ریدینگ و 20 و %20 هم اون دوتا؟

مثلا فکر میکنید نمره 170 کوانت و 140 وربال و 3 بهتره
    یا 7-166 کوانت و 143 وربال و 3؟

سپاس

به نظر من وربال 140 و 143 زیاد فرقی نمیکنه و جفتش نمره بدیه. وقتتون رو من میگم با توجه به اینکه مهندسی هستید، روی کوانت بذارید چون بهتر میتونه نشون دهنده تواناییتون باشه.
    رایتینگ واقعا به نظر من توی 10 روز تفاوت خاصی حاصل نمیشه. نمیدونم چقدر خوب هستید در این زمینه ولی اگه به نظر خودتون رایتینگ خوبی دارید، فایده ای نداره بیش از دو سه روز وقت بذارید براش.

Hi everyone
    I'm studying as a PhD student in US but I'm gonna change my university to a higher level one. My GRE scores are not good enough so I have to take another GRE test. Please give me a good approach for studying Quant and Verbal in 2 months.

thanks

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.shabnam نمایش پست ها
    Hi everyone
    I'm studying as a PhD student in US but I'm gonna change my university to a higher level one. My GRE scores are not good enough so I have to take another GRE test. Please give me a good approach for studying Quant and Verbal in 2 months.

thanks
    منم خودم دو ماه و نیم تقریبا خوندم. یه نگاهی به پست من بندازید بد نیست
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...57#post1395257

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

دوستان بخش رایتینگ رو میشه با مداد فشاری نوشت؟

یه سوال مهمتر:
    چرا از خودم تست میگیرم نمره ریاضی نوسان شدید داره؟ 163-165-165-165-161-170-160 (از راست به چپ، 160 جدیدترین امتحان) اعصاب نگذاشته برام.

راهنمایی دارید؟
    ویرایش توسط Bahram.EE : November 2nd, 2013 در ساعت 11:44 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها

یه سوال مهمتر:
    چرا از خودم تست میگیرم نمره ریاضی نوسان شدید داره؟ 163-165-165-165-161-170-160 (از راست به چپ) اعصاب نگذاشته برام.

راهنمایی دارید؟
    خود ETS میگه با مداد معمولی بنویسید. بهتره همونو انجام بدید.

در مورد نمرۀ ریاضی، بین 160 تا 170 که نوسان شدید به حساب نمیاد! نگران نباشید. کمی بیشتر تمرکز کنید. بی دلیل به خودتون استرس تحمیل نکنید که راندمان کارتون پایین میاد. حتی کسانی که توی آزمون نمرۀ فول میگیرند، الزاماً توی تلاش های آزمایشیشون نمرۀ کامل نمی گرفتند. شما نمره هاتون بد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها

یه سوال مهمتر:
    چرا از خودم تست میگیرم نمره ریاضی نوسان شدید داره؟ 163-165-165-165-161-170-160 (از راست به چپ، 160 جدیدترین امتحان) اعصاب نگذاشته برام.

راهنمایی دارید؟
    دوست عزیز به نظر من با مداد تمرین کن. سر جلسه استرس مثبت زیاده و انقدر میخوای سریع بنویسی که احنمال شکسته شدن نوک مداد فشاری زیاده. من خودم سه چهارتا مداد نوک تیز بردم سرجلسه هر رایتینگ رو با دوتا مداد نوشتم. راضی بودم از تر و تمیز بودن نوشته.
    در مورد کوانت به نظر میاد بی دقتی زیاد داری که نوسان نمراتت بالاست.
    از من میشنوی یه تست کامل رو قبل از امتحان اصلی بزن که به شرایط عادت کنی.
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان

من قصدم این هست که در یک دانشگاهی تو آمریکا ( هر جا که شد فقط از این خراب شده برم ) تاپ بودنشم اصلا برام موضوعیتی نداره فاند هم نیاز ندارم شهریشو میدم فقط یه پذیرش از دانشگاه های بین 100 تا 200 us news تو آمریکا میخوام . تافل هم دادم الان مونده GRE که اونم 3 هفته دیگه باید برم ترکیه بدم بصورت کامپیوتریش حالا از اونجاییش که نه وقت خوندن وربال رو دارم نه دانش کافیش رو به نظرتون یه گزینه مثلا A رو شانسی واسه همش بزنم کفایت میکنه که 140 ای چیزی بگیرم اونور قبول کنن ؟ در ضمن ریاضیم هم خوبه و میخوام در عوضش ریاضیشو کامل بزنم البته این صحبتایی که راجع به ویژگی ها مزخزف ورژن کامپیتوریش مبنی بر عدم توانایی برای زمان بندی سوال و سخت تر شدنش میشه کلی نا امیدم کرده !! حالا واسه 2-3 هفته زمان واسه ریاضیش چی بخونم که کامل بزنم ؟ ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط copoltape نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قصدم این هست که در یک دانشگاهی تو آمریکا ( هر جا که شد فقط از این خراب شده برم ) تاپ بودنشم اصلا برام موضوعیتی نداره فاند هم نیاز ندارم شهریشو میدم فقط یه پذیرش از دانشگاه های بین 100 تا 200 us news تو آمریکا میخوام . تافل هم دادم الان مونده GRE که اونم 3 هفته دیگه باید برم ترکیه بدم بصورت کامپیوتریش حالا از اونجاییش که نه وقت خوندن وربال رو دارم نه دانش کافیش رو به نظرتون یه گزینه مثلا A رو شانسی واسه همش بزنم کفایت میکنه که 140 ای چیزی بگیرم اونور قبول کنن ؟ در ضمن ریاضیم هم خوبه و میخوام در عوضش ریاضیشو کامل بزنم البته این صحبتایی که راجع به ویژگی ها مزخزف ورژن کامپیتوریش مبنی بر عدم توانایی برای زمان بندی سوال و سخت تر شدنش میشه کلی نا امیدم کرده !! حالا واسه 2-3 هفته زمان واسه ریاضیش چی بخونم که کامل بزنم ؟ ممنون میشم یکی راهنمایی کنه
    دوست عزیز سوالها اینطوری هست که یا پنج گزینه ای میدن که شما ۱/۵ احتمال داره درست بزنید یا اینکه جای خالی یک تایی هست (۱/۵) یا دو تا سه تایی هست که هر دو رو درست نزنی نمره نمی گیری یا سه تا سه تایی که باز هم همینطور اگر هر سه تا رو درست نزنی نمره نمی گیری! انتخاب بین چند گزینه هم همینطوره یعنی می گن دو تا درست و انتخاب کن اگه یکی غلط در بیاد نمره نمی گیری! در کل شانسی زدن به این صورت که شما می فرمایید فکر نکنم حتی ۱/۱۰۰۰ هم بشه نمره گرفت! باز اگر من باشم چون لغتتون خوب نیست خیلی ریلکس از همون اول میرم سراغ متونش که خیلی به لغت وابسته نیست و همش تحلیل هست و وقت قسمتهای دیگه رو می ذاشتم رو این قسمت بقیشم سعی می کردم یه جوری حالا شانسی هم شده یکی بزنم تو سر خودم یکی هم تو سر کامپیوتر تا یه جایی برسونم اینطوری حداقل شانسم صفر نیست!
    موفق باشید
    ویرایش توسط MehranNZ : November 3rd, 2013 در ساعت 02:08 PM
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)