صفحه 69 از 76 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

دوستان سلام ببخشید اگر سوالم مرتبط نیست
    من برای مقطع کارشناسی میخواستم اقدام کنم و دانشگاه مورد نظرم در ایتالیا اشخاصی رو که مدرک GRE GENERAL دارند از امتحان ورودی معاف میکنه . سوالم اینه که من که مدرک لیسانس ندارم میتونم در این امتحان شرکت کنم ؟ اینجوری که خوندم این امتحان فقط برای افرادی هست که میخوان برای ارشد یا دکترا اقدام کنن. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Alism64 نمایش پست ها
    ممنون

از هر ست 15-16 تا یا در کل؟
    منظورم این بود که از 40 سوال کل ازمون حداقل 16 تا 17 سوال درست بزنید نمره ای بین 148 تا 150 میتونید بگیرید. یعنی از هر ست که 20 سوال هست, 8 یا 9 سوال صحیح جواب داده باشید. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط alihp28 نمایش پست ها
    دوستان سلام ببخشید اگر سوالم مرتبط نیست
    من برای مقطع کارشناسی میخواستم اقدام کنم و دانشگاه مورد نظرم در ایتالیا اشخاصی رو که مدرک GRE GENERAL دارند از امتحان ورودی معاف میکنه . سوالم اینه که من که مدرک لیسانس ندارم میتونم در این امتحان شرکت کنم ؟ اینجوری که خوندم این امتحان فقط برای افرادی هست که میخوان برای ارشد یا دکترا اقدام کنن. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    سلام.
    فکر نکنم محدودیتی باشه ولی بازم بپرس.
    از لحاظ محتوا هم میشه از پسش بر بیای اگه وقت بذاری به خصوص برای وربال که فراتر از ریدینگ تافل هست و علاوه بر لغت زیاد، ریدینگ و درک مطلبت هم خوب باشه. ریاضیش در حد دبیرستان هست منابع سوالاش ولی یکم پیچوندن و تله زیاد داره ولی میشه نمره خیلی خوبی گرفت. بخش هاییش رو هم که بلد نیستی رو میتونی از ویدئوهای مگوش یا کلی منبع دیگه یاد بگیری (توی کتابخونه همین سایت هست).
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

بچه ها من ويكى رو خوندم ديدم نوشته كه اين ازمون از نوع كامپيوترى تو ايران برگزار نميشه ولى انجمن رو ديدم، گفتن ميشه؟ اخرش كدوم درسته؟ بعدش هرچند وقت يكبار اين آزمون برگزار ميشه؟

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    بچه ها من ويكى رو خوندم ديدم نوشته كه اين ازمون از نوع كامپيوترى تو ايران برگزار نميشه ولى انجمن رو ديدم، گفتن ميشه؟ اخرش كدوم درسته؟ بعدش هرچند وقت يكبار اين آزمون برگزار ميشه؟
    امتحان, کامپیوتری برگزار میشه. تقریبا هر دو هفته در سنترهای مختلف تهران و چند شهر دیگ برگزار میکنن , ولی برای چک کردن تاریخ ها لطفا به سایت https://www.ets.org/gre سر بزنید. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

سلام دوستان ببخشید من نمیدونستم سوالم رو کجا باید بنویسم. من اینجا میپرسم امیدوارم دوستان کمک کنند. من الان نمیدونم باید جی آر ای جنرال بدم یا سابجکت. اینو از کجا میشه فهمید؟ با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من نمیدونستم سوالم رو کجا باید بنویسم. من اینجا میپرسم امیدوارم دوستان کمک کنند. من الان نمیدونم باید جی آر ای جنرال بدم یا سابجکت. اینو از کجا میشه فهمید؟ با تشکر
    سلام
    از وب سایت دانشگاه.
    چون رشتتون شیمی هستش ممکنه بعضی دانشگاها هر دو رو بخوان یا سابجکت نخوان.
    شما از دپارتمنتی که دوست دارین اپلای کنید چک کنید حتما می نویسه....

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

سلام

بچه ها اگه بخوام برای پاییز ۲۰۱۸ برای امریکا و کانادا اپلای کنم حداکثر تا چه تاریخی باید امتحان جی ار ای بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    کانادا رو نمی دونم ولی امریکا اغلب دانشگاه ها تا دسامبره ددلاینشون تعدادی هم ژانویه. ولی بازم هستن که ددلاینشون دیرتر باشه.
    کانادام تا جایی که می دونم جی ار ای خیلی کم جزو ملزومات باشه و بازه ی ددلاینشم بازتره معمولا.
    راستی این سوالم نباید این حا می پرسیدید.

سلام دوستان عزیز
    من این سایت رو همیشه مطالعه می کردم اما تازه الان عضو شدم
    دوستان من دارم برای دانشگاه سن دیگو اپلای می کنم رشته خودم اینجا مترجمی انگلیسی هست اما اونجا برای رشته دیگه از علوم انسانی اپلای می کنم
    تافل رو که ۸۰ خواستند و مشکلی نیست اما جی آر ای رو واقعا موندم چون اصلا ریاضیاتم خوب نیست و باید هفته آینده امتحان بدم چون ثبت نام کردم و. فرصت بیشتری هم نداشتم....به نظرتون. دانشگاه برای پذیرش چقدر حساسیت روی جی آر ای داره؟ اگه تافلم نمره خوبی داشته باشه باز هم به جی آر ای گیر میدن؟ ممنون. میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)