صفحه 1 از 154 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1679

موضوع: تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

Post تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

دوستان گرامي

لطفا در اين تاپيك، تجربیات و نتایج مصاحبه خود در سال 2014 را به اشتراك بگذاريد، همچنين درخصوص اطلاعات بيشتر مربوط به رواديد دانشجويي كانادا در سالهاي گذشته مي توانيد به تاپيكهاي زير مراجعه نماييد:

تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

تجربيات و نتايج ويزاي ژانويه 2012

تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2011

تجربیات و نتایج مصاحبه روادید دانشجویی کانادا در سال 2010
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member nima365 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام دوستان
    خدارو شکر
    امروز حدود ۱۰.۵ صبح پاس ریکویست شدم.
    امیدوارم که ویزا همگی بیاد.
    لاف عشق و گله از یار زهی لاف دروغ
    عشق بازان چنین مستحق هجرانند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2014 - ویزا آفیس آنکارا)

الان پاس ریکویست شدم. 4اکتبر سابمیت- 13 نوامبر اسک.
    ولی ترم دانشگاه ام رو دیفر کردم حالا باید چه کنم..

نقل قول نوشته اصلی توسط Mana88 نمایش پست ها
    الان پاس ریکویست شدم. 4اکتبر سابمیت- 13 نوامبر اسک.
    ولی ترم دانشگاه ام رو دیفر کردم حالا باید چه کنم..
    مبارکه، اونجور که دانشگاه ما میگفت دیفرو کنسل نمیکنن. به استادت بگو ببین چی میگه. اگر فاند داری ببین بهت پول میده یا نه، استادی پرمیتو میدونم یکی دو ماه زودتر صادر میکنن حالا مورد شمارو نمیدونم. فقط دقت کن زود بری مشکل گرفتن کارت شناسایی و اینام داری و دردسره. اگرم نشد بری که بمون ایران و توریستی لذتشو ببر.
    بی‌دلی در همه احوال خدا با او بود،
    او نمی‏‌دید و از دور خدایـــا می‌کرد...

Junior Member

سلام دوستان. من 11 جولای 2014 پای ریکوئست شدم. 15 جولای یعنی 2 روز پیش یهم ایمیل زدن که پاسپورت را نفرست. بعدش اکانتم آپدیت شد که additionnal document لازم است. از من client information خواستن. از اطرافیانم پرسیدم. کسی تا حالا اینو نشنیده بود. به سفارت ایمیل زدم که دقیقا چی می خواهید. جواب ایمبل را این دادن: Simply DO NOT send your passport please. wait for our further correspondense. یعنی من جوایمو نگرفتم. الان هم داحل status من زده Your action is required و باید حتما یک فابل مبنی بر clinet information ارسال کنم. ممنون میشم اگه می دونید این چیه، منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام. والا نمی دونم. به یکی گفتن رزومه بفرست. من 3 هفته پیش اسک شدم و رزومه را فرستادم. به یکی هم زنگ زدن که نمی خواد چیزی آپلود کنی. از طرفی به من هم جواب پرت دادم. معلوم نیست چی کار باید کنیم. باید صبر کنیم ظاهرا.

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

nima365 عزيز! بهت تبريك ميگم، اميدوارم به هدفات برسي، Mana88 به شما هم تبريك ميگم، راستش اطلاعاتتونو تو جدول نديدم

دوستان يه سوال، آيا شده تا به حال كسي بخاطر موضوع تز PhDش ريجكت شده باشه؟ آيا اگر همچين اتفاقي بيفته با عوض كردن موضوع تز ميشه پاسي گرفت؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    nima365 عزيز! بهت تبريك ميگم، اميدوارم به هدفات برسي، Mana88 به شما هم تبريك ميگم، راستش اطلاعاتتونو تو جدول نديدم

دوستان يه سوال، آيا شده تا به حال كسي بخاطر موضوع تز PhDش ريجكت شده باشه؟ آيا اگر همچين اتفاقي بيفته با عوض كردن موضوع تز ميشه پاسي گرفت؟
    می تونن به موضوع پروژه ای که قرار ه در کانادا انجام بدید و یا موضوع پروژه هایی که در ایران انجام دادید به خاطر "داشتن کاربرد دوگانه" گیر بدن. در این حالت به شما 15 روز وقت می دن که یه نامه ی دفاعیه بفرستید و نشون بدید که موضوع پروژه ها خطرناک نیستن و کاربرد نظامی/هسته ای ندارن.

از دوستانی که امسال اقدام کردن، fadaei2 ،raminjalali و namvar2012 دچار این قضیه شدن. به موضوع Defense Letter for Dual Application of your research نگاهی بندازید.
    ویرایش توسط Sensy : December 31st, 2013 در ساعت 07:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Sensy نمایش پست ها
    می تونن به موضوع پروژه ای که قرار ه در کانادا انجام بدید و یا موضوع پروژه هایی که در ایران انجام دادید به خاطر "داشتن کاربرد دوگانه" گیر بدن. در این حالت به شما 15 روز وقت می دن که یه نامه ی دفاعیه بفرستید و نشون بدید که موضوع پروژه ها خطرناک نیستن و کاربرد نظامی/هسته ای ندارن.

از دوستانی که امسال اقدام کردن، fadaei2 ،raminjalali و namvar2012 دچار این قضیه شدن. به موضوع Defense Letter for Dual Application of your research نگاهی بندازید.
    سلام
    از ويزا اين كاربرا خبري نشد؟ بعد نامه ي دفاع ديگه سفارت چيزي جواب نداد؟

Junior Member

دوستان سلام
    من هنوز پاس ریکوئست نشدم ولی یک هفته پیش یه آمار غلط اومد توی صفحه م که
    Your processed passport has been dispatched from the Canada Visa Office ANKARA, on 23/12/2013 to the Canada Visa Application Centre.

حالا باز دوباره امروز یه آمار جدید اومده که
    Passport has been collected from the Canada Visa Application Centre, on 31/12/2013.
    می دونم که کسی نطر خاصی نداره. فقط گفتم که هوای کار سفارت دستتون بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)