صفحه 14 از 94 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

با سلام خدمت دوستان

بزرگواری کنید شانس پذیرش من را بفرمایید

لیسانس حقوق از دانشگاه تهران با معدل 15.5
    ارشد حقوق خصوصی با معدل 16
    مقاله ISI چاپ شده 2 تا
    آیلتس در حال آماده شدن

ممنون

Junior Member nikookar7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد لیسانس نرم افزار

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

معدل لیسانس 18.15 دانشگاه آزاد مهندسی نرم افزار
    معدل ارشد 3.57 دانشگاه UTM مالزی علوم کامپیوتر
    26 تا مقاله 4 تا ISI بقیه اینترنشتال ژورنال و کنفرانس
    عضو پروژه تحقیقاتی استادم تو مالزی هم بودم
    به نظر دوستان تا چه حد شانس دارم برای Full Scholarship

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط nikookar7 نمایش پست ها
    معدل لیسانس 18.15 دانشگاه آزاد مهندسی نرم افزار
    معدل ارشد 3.57 دانشگاه UTM مالزی علوم کامپیوتر
    26 تا مقاله 4 تا ISI بقیه اینترنشتال ژورنال و کنفرانس
    عضو پروژه تحقیقاتی استادم تو مالزی هم بودم
    به نظر دوستان تا چه حد شانس دارم برای Full Scholarship
    You have a good chance for getting full scholarship from all recognized Australian universities including G8. But, you need to find a suitable supervisor from academic staff. You can start to email someone based upon your reseach interest. It is noted that applying to almost all of the Australian universities is free.
    So please feel free to make contanct as much as you can.
    Hope you best
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

از طرف یکی از دوستان
    سلام
    با شرایط زیر شانس پذیرش با فاند واسه مستر یا دکترای مستقیم دارم؟ زبان و GRE هنوز ندادم...
    لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه شیراز معدل 18.43
    یک مقاله ISI
    سابکلاس 574 (شروع 1 جولاي)-ارسال مدارك: 5 مارس|لاج پرونده: 9 مارس|دریافت فایل نامبر: 10 مارس |درخواست مدیکال،پروپوزال: 16مارس|انجام و ارسال مدیکال: 17 مارس |گرنت ویزا:10 اپريل

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

با سلام. ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه و از سردرگمی درم بیاره:
    1. کارشناسی دانشگاه آزاد با معدل 15.5 و شاگرد اول
    2. ارشد دانشگاه رازی با معدل 15.8
    3. رشته کشاورزی گرایش اصلاح نباتات
    4. آیلتس 6.5
    5. 2مقاله ISI با ایمپکت 2 و 5 تا ISI با ایمپکت 1 و 4 تا کنگره داخلی( البته 3 تا از ISI ها از تزم است و بقیش از کارهای دیگه)
    6. 4سال سابقه کار پاره وقت و مرتبط با رشته خودم در 2 شرکت خصوصی
    7. 5 تا توصیه نامه خوب که 2 تا از اونا خودشون در ANU و آدلاید درس خوندن
    با این شرایط اگه شانسمو بررسی کنید ممنون میشم
    حتمأ به فاند نیاز دارم. آیا شانسی برای گروه هشت دارم؟

Junior Member aram_leg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Plan Breeding, Razi Unevesity

نقل قول نوشته اصلی توسط irani2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    داشتن مقاله به گرفتن فاند از استاد ممکن است کمک کند. لیکن در استرالیا معمولاً اساتید فاند ندارند و دانشگاهها بسیار معدل محور هستند. بعبارتی در مورد گرفتن بورس حرف اول را معدل کارشناسی و ارشد می زند. لذا باین معدل ها روی بورس حساب چندانی نمی توان کرد. بهرحال ارزش امتحان کردن برای دانشگاههای غیر جی 8 دارد.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    based on your backgrond, you have fairly good chance to get admission and scholarship.
    In order to increase your chance, you have to apply for sevral university. Please go ahead and find potential supervisors and contact them.
    با تشکر از راهنماییتون
    ببخشید من گیج شدم، چون 2 تا جواب کاملأ مختلف بهم دادید. میشه بیشتر راهنمایی کنید یا بقیه دوستان هم نظرشون رو در مورد رزومم مطرح کنن؟ من هواسم نبود در پست قبل دوباره رزومم رو گذاشتم و دیگه delete هم نمیشه. به بزرگی خودتون ببخشید.

Junior Member

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم بدونم به نظر شما دوستان شانس من برای گرفتن بورس از استرالیا چقدره؟
    و چه کار میتونم بکنم تا این شانس افزایش پیدا کنه؟

1. لیسانس صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران شمال معدل 19.36
    2. نمره آیلتس 8.5
    3. چهار سال سابقه کار مرتبط با رشته

اگر بخوام یه کم از شرایط خودم بگم:
    *ترم 6 هستم ولی چون واحد زیاد برداشتم همین ترم درسم تموم میشه
    *سابقه کار در واقع تو شرکت یکی از دوستان پدرم مشغول کار بودم اما بالاخره با توجه به اینکه استخدام بودم و کار مرتبط بوده و بیمه داشتم و ... فکر کنم حساب بشه
    *کاملا برای کنکور فوق آماده ام یعنی میتونم رتبه خیلی خیلی خوب بگیرم اگر فکر میکنید بهتره فوق رو از دانشگاه خوب بگیرم برای دکترا اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    *سربازی معاف هستم واسه همین میتونم دنبال مقاله و اسکیل و ... باشم هرچند واقعا موضوعی که توش توانایی یا دانش خاصی داشته باشم برای دادن تحقیق ندارم! (صنایع همینطوریش رشته کلی و کم عمقیه دیگه چه برسه به لیسانسش!)
    *به طور کلی مشکل سربازی و وقت ندارم تو ایران هم کار و زنگیم روال طبیعی داره پس اگر لطف کنید هرکاری که در آخر بهترین نتیجه رو برام داره ورای نگرانی از وقتی که صرفش میشه بهم بگید

پیشاپیش از همه دوستان ممنونم ^_^

Junior Member

فوق لیسانس دانشگاه شریف 17.00
    آیلتس 6.5
    چی آر ای 149 149 3.5
    111 iBT
    گرایش ذرات بنیادی
    سه مقاله ای اس ای

کدوم دانشگاه آمریکا می تونم فبول شم؟ می تونم شانسم رو واسه کرنل یا ایلینویس امتحان کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط HEP نمایش پست ها
    فوق لیسانس دانشگاه شریف 17.00
    آیلتس 6.5
    چی آر ای 149 149 3.5
    111 iBT
    گرایش ذرات بنیادی
    سه مقاله ای اس ای

My Friend.....You have a good chance to be awarded a scholarship in all Australian universities....it depends totally on your ISI papers impact factors......By the way, before applying, you have to make sure that your course is not covered by international sanctions.....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_leg نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون
    ببخشید من گیج شدم، چون 2 تا جواب کاملأ مختلف بهم دادید. میشه بیشتر راهنمایی کنید یا بقیه دوستان هم نظرشون رو در مورد رزومم مطرح کنن؟ من هواسم نبود در پست قبل دوباره رزومم رو گذاشتم و دیگه delete هم نمیشه. به بزرگی خودتون ببخشید.
    به نظر من جوابی که irani2010 بهتون دادن چندان درست نیست چون میزان اهمیتی که دانشگاههای استرالیایی برای معدل قائل هستن در بین دانشگاههای مختلف متفاوته. به نظر من به غیر از ANU، Sydney و UNSW شما برای بقیه دانشگاهها شانس خیلی خوبی داری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)