صفحه 19 از 94 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

خدمت شما عرض کنم که من خلاصه این 200 صفحه استرالیا را توی چند بند میگم برات....

معدل ارشد شما خوبه... استرالیا تنها پارامترش مقاله ای اس ای هست.... حالا هر چی بیشتر داشته باشید شانستون بهتره...
    نمره زبان شما هم خوبه واسه کانادا و امریکا اما استرالیا فکر کنم فقط چند تا دانشگاه کمتر از 90 و بیشتر از 85 قبول میکنند....... ایلتس 6.5 داشته باشی همه دانشگاه های استرالیا Eligibel میشید...
    سابقه کار هم امتیاز نداره اینجا...
    کلا شانستون خوبه اما بالا نیست...
    باید مقاله ای اس ای داشت کنفرانس و ژورنال غیر اس ای اس را قبول ندارن مگر شرایط شما مساوی باشه با مورد دیگه..... بورس اگر شدید از دست ندید.... اینجا رقابت فشرده هست.... من به استادم میگم با 4 ای اس ای و 3 تا غیر ای اس ای خارجی شانس دارم؟ میگه خوبه شانست اما سعی کن باز مقاله بدی؟!! معدل ارشد 16.9 و لیسانس 17.20 بوده.... دولتی هم بوده ارشدم.... ولی باز هم طرف با اعتماد نمیگه بورس میشی حتما!!!!
    بورسیه های استرالیا مشخص هست توی همه دانشگاه های و هیچ فرقی نداره همشون بین 25000 تا 26000 دلار در سال هست.... شهریه Waive میشه و شاید بتونی پس انداز هم کنی.....
    مثل امریکا بورس پارشیال نداره.... فاند پروژه هم به ندرت میشه گرفت از خود استاد.... سیستمشون کلا دولتی هست و تعداد بورسیه هر دانشگاه که دولت ساپورت میکنه مشخص هست....
    دانشگاه های جی 8 هم تعداد بورس بیشتری دارند اما رقابت توی همه دانشگا های برقرار هست.... پروپوزالی هم که میدید مهم هست که جزو برنامه ساپورت دانشگاه و دور نمای کاریشون باشه یا نه...
    تحریم هم در نظر بگیرید که تو ویزا گرفتن خف نخورید!!!! مثل بعضی از دوستان که رزومه قوی هم داشتن بورس هم شدن اما ویزا نگرفتن!!!!!

رقابت واقعا فشرده هست....

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من امسال سه تا از اساتید دانشگاه ملبورن توصیه کردن بهم که اپلای کنم ولی من صبر کردم تا رزومم قویتر شه تا بتونم کمک هزینه دریافت کنم از دانشگاه
    لطفا ببینید با شرایط من میشه از دانشگاه ملبورن فاند گرفت؟
    1- معدل لیسانس 15.75 (دانشگاه بیرجند)
    2- معدل ارشد 17.67 (دانشگاه تبریز)
    3- یک مقاله ژورنال چاپ شده در IEEE با ایمپکت فاکتور حدود 2
    4- یک مقاله ژورنال سابمیت شده در اشپرینگر
    5- یه تکنیکال ریپورت خوب
    6- تاقل 86
    7- 3 سال سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد

یه سوال دیگه دارم اونم اینکه میشه لطف کنید اگه از میزان فاند و هزینه تحصیل و زندگی توی این دانشگاه و شهر اطلاع دارید منم در جریان بذارید؟
    منظورم اینه که آیا هزینه ای که دانشگاه ملبورن میده کفاف هزینه زندگی و تحصیل رو میکنه با توجه به این که من متاهلی باید برم؟

راستش من از دانشگاه یو بی سی کانادا پردیس شهر کلونا پذیرشم اومده با فاند 24000 دلار. ولی ممکنه ویزا بهم گیر بدن یا شاید هم اصلا اپلای نکنم برا ویزا.

خیلی ممنون از لطفتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    خدمت شما عرض کنم که من خلاصه این 200 صفحه استرالیا را توی چند بند میگم برات....

معدل ارشد شما خوبه... استرالیا تنها پارامترش مقاله ای اس ای هست.... حالا هر چی بیشتر داشته باشید شانستون بهتره...
    نمره زبان شما هم خوبه واسه کانادا و امریکا اما استرالیا فکر کنم فقط چند تا دانشگاه کمتر از 90 و بیشتر از 85 قبول میکنند....... ایلتس 6.5 داشته باشی همه دانشگاه های استرالیا Eligibel میشید...
    سابقه کار هم امتیاز نداره اینجا...
    کلا شانستون خوبه اما بالا نیست...
    باید مقاله ای اس ای داشت کنفرانس و ژورنال غیر اس ای اس را قبول ندارن مگر شرایط شما مساوی باشه با مورد دیگه..... بورس اگر شدید از دست ندید.... اینجا رقابت فشرده هست.... من به استادم میگم با 4 ای اس ای و 3 تا غیر ای اس ای خارجی شانس دارم؟ میگه خوبه شانست اما سعی کن باز مقاله بدی؟!! معدل ارشد 16.9 و لیسانس 17.20 بوده.... دولتی هم بوده ارشدم.... ولی باز هم طرف با اعتماد نمیگه بورس میشی حتما!!!!
    بورسیه های استرالیا مشخص هست توی همه دانشگاه های و هیچ فرقی نداره همشون بین 25000 تا 26000 دلار در سال هست.... شهریه Waive میشه و شاید بتونی پس انداز هم کنی.....
    مثل امریکا بورس پارشیال نداره.... فاند پروژه هم به ندرت میشه گرفت از خود استاد.... سیستمشون کلا دولتی هست و تعداد بورسیه هر دانشگاه که دولت ساپورت میکنه مشخص هست....
    دانشگاه های جی 8 هم تعداد بورس بیشتری دارند اما رقابت توی همه دانشگا های برقرار هست.... پروپوزالی هم که میدید مهم هست که جزو برنامه ساپورت دانشگاه و دور نمای کاریشون باشه یا نه...
    تحریم هم در نظر بگیرید که تو ویزا گرفتن خف نخورید!!!! مثل بعضی از دوستان که رزومه قوی هم داشتن بورس هم شدن اما ویزا نگرفتن!!!!!

رقابت واقعا فشرده هست....
    سلام حامد جان

ممنون از جواب کامل و خوبتون
    خیلی کمک کردید

من با اساتید استرالیا کم و بیش ایمیل بازی داشتم
    فقط خواستم بگم که قبل چاپ شدن مقاله ام یکیشون که دانشیار بود تو دانشگاه سیدنی ولی داشت میرفت به دانشگاه صنعتی سیدنی که سطحش پایین تره
    بهم گفته بود که شانس گرفتن کمک هزینه تو دانشگاه صنعتی سیدنی برای من با این رزومه نه چندان خوب "بسیار زیاده"

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اپلای کنید شاید موفق شدید اما روش زیاد حساب نکن.... بخصوص این دانشگاه را نتایچ چند سال اخیرش را سرچ کن ببین از ایران کسی بورس شده اونجا!!! تو نتایج پذیرش همین سایت نگاه کن....
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?52944

نقل قول نوشته اصلی توسط hnavazi نمایش پست ها
    سلام حامد جان

ممنون از جواب کامل و خوبتون
    خیلی کمک کردید

من با اساتید استرالیا کم و بیش ایمیل بازی داشتم
    فقط خواستم بگم که قبل چاپ شدن مقاله ام یکیشون که دانشیار بود تو دانشگاه سیدنی ولی داشت میرفت به دانشگاه صنعتی سیدنی که سطحش پایین تره
    بهم گفته بود که شانس گرفتن کمک هزینه تو دانشگاه صنعتی سیدنی برای من با این رزومه نه چندان خوب "بسیار زیاده"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان،
    من برای یکی از اساتید دانشگاه ملبورن میل دادم که چند تا مقاله برای من ارسال کردند که پروپوزال تهیه کنم. من هم یک پروپوزال دو صفحه ای آماده کردم و براشون فرستادم. استاد در جواب بدون کامنت رو ی پروپوزال فقط گفت برای شروع خوبه و مدارکت مستقیم به دانشگاه بفرست. حالا من یکم گیج شدم، کل ارتباط من با استاد یعنی در همین حد میشه؟ میدونم استاد کار خاصی در روند اپلای نمیتونه انجام بده ولی نیازی نیست که در مورد جزییات کار بیشتر بحث میشد؟
    من معدل 18 از شیراز و 19 از شریف دارم با تافل 111. ولی فقط یه مقاله ژورنال دارم و یه مقاله ISI هم که سابمیت شده و به نظر نمیاد فعلا جوابش بیاد. من برای این دانشگاه خیلی امید داشتم و قصد اپلای دانشگاه های زیادی هم ندارم. کلا به نظرتون با توجه به این محدودیت های اخیر برای بورس این دانشگاه شانسی دارم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

با عرض سلام خدمت شما
    نمره معدل شما و دانشگاه شما نمیگم خوبه چون عالی هست..... زبان هم با 94 هم کار راه میومفته.... فقط اگر شما ای اس ای داشتید شانس بالایی داشتید....
    احتمال میدم که اون ژورنال شما ای اس ای نباشه که اگر بود خوب بود.... ژورنال با کیفیت بدید شانستون بالاست...
    واسه نیوزیلند اپلای کنید راحت بورس میشید.... حتی بدون مقالات زیاد.... دانشگاه اوکلند و اتاگو را ایمیل به قول برادران افغان جاری کنید..... شانستون بالاست.... استرالیا هم برخی دانشگاه ها معدل بالا براشون مهم تر هست بگردید ببیند توی کدوم ضریب وزنی معدل نسبت به مقاله بالاتر هست و اونجا اپلای بفرمایید.....
    درمورد پروپوزال هم کلا جزییات مطرح نمیشه مثل بورس Daad المان که دقیق باید مشخص کنی همه را...
    من بعضی دانشگاه های پروپوزال نصف صفحه دادم.... بیشترینش 1 صفحه بوده..... تو این مرحله فقط نوع پروژه مهمه و روند کلیش..... استادها هم فقط واسه یک نفر اپلای نمیکنند که بخوان مته به خش خاش بزارند....
    فقط مقاله بدید از من به شما نصیحت!
    Best Regards

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای یکی از اساتید دانشگاه ملبورن میل دادم که چند تا مقاله برای من ارسال کردند که پروپوزال تهیه کنم. من هم یک پروپوزال دو صفحه ای آماده کردم و براشون فرستادم. استاد در جواب بدون کامنت رو ی پروپوزال فقط گفت برای شروع خوبه و مدارکت مستقیم به دانشگاه بفرست. حالا من یکم گیج شدم، کل ارتباط من با استاد یعنی در همین حد میشه؟ میدونم استاد کار خاصی در روند اپلای نمیتونه انجام بده ولی نیازی نیست که در مورد جزییات کار بیشتر بحث میشد؟
    من معدل 18 از شیراز و 19 از شریف دارم با تافل 111. ولی فقط یه مقاله ژورنال دارم و یه مقاله ISI هم که سابمیت شده و به نظر نمیاد فعلا جوابش بیاد. من برای این دانشگاه خیلی امید داشتم و قصد اپلای دانشگاه های زیادی هم ندارم. کلا به نظرتون با توجه به این محدودیت های اخیر برای بورس این دانشگاه شانسی دارم؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : April 23rd, 2014 در ساعت 12:28 PM

Member

دوستان،به نظر شما،چند تا مقاله ی isiمعدل 13لیسانس و 16 ارشد رو جبران میکنه؟(برای گرفتن بورسیه)

Member

دوستان،به نظر شما،معدل 13لیسانس و 16 ارشد رو چند تا مقاله isis جبران میکنه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مشخص نیست... اما هر چی بیشتر بهتر.... شما که دیگه نمیتونی معدل را درست کنی اما مقاله میشه داد....
    کسی واقعا نمیتونه حدس بزنه....

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان،به نظر شما،معدل 13لیسانس و 16 ارشد رو چند تا مقاله isis جبران میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    توصیه میکنم برای دانشگاههای سیدنی، unsw و ANU هم اقدام کنین چون این دانشگاهها برای معدل اهمیت بیشتری قائل هستن تا دانشگاه ملبورن.

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کاردانی (سراسری)-کارشناسی وارشد( آزاد)

2. معدل :به ترتیب:15.93-15.39-16.56

3. رشته :الکترونیک (گرایش اپتیک و فوتونیک)

4. نمره زبان : ----
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : ----
    6. تعداد مقاله و نوع :
    7 مقاله ISI از ایمکت 0.3 تا 1.4 که 5 تاش پابلیش شده (همه پابلیش شده ها تو انتشارات Springer, Elsevier و optics infobase هستن) به همراه یک کنفرانس خارجی و سه کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص : ----
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت
    :آمریکا-استرالیا

9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره:پایان نامه برتر از نظر ستاد نانو که به خاطرش حمایت تشویقی گرفتم. ستاد نانو دوتا از مقاله های ISI ام رو هم برای دریافت حمایت تشویقی قبول کرده + چند سال بازیکن تیم ملی و مقام اول آسیا که به خاطرش تو دانشگاه آزاد تخفیف 100٪ میگرفتم. (البته اگه اینا پوئن مثبتی حساب بشن)
    نمره زبان هم ندارم و دارم میخونم. با فرض نمرات زبان (تافل بالای 90) آیا شانس دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)