نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
1) این داستان گپ رزومه که طرف مثلا از سفارت بهش ایمیل میزنند گپ رزومه داشتی چی هست؟ مگر این رو دقیق مشخص نمیکنند... به روز میشه دقیق همرو دراورد... من که دراوردم هیچ گپی هم نموند!!! منظور اینه که طرف کامل توضیح نداده چه کار میکرده و افیسر سوال داره؟ و سفارت سوال براش پیش میاد؟ یا کلا یادش رفته تاریخ را ذکر کنه؟

2) در مورد مقالاتی که چاپ کردیم باید یکی یکی همرو توضیح بدیم چی بوده و ما نقشمون چی بوده؟ یا فقط همون لیست مقالات بیاد توی رزومه کافی هست؟

3) رزومه و sop را باید اخرش امضا کنیم و تاریخ بزنیم؟

4) تا حالا کسی را به خاطر اینکه از سفارت حوزه شنگن رد شده درخواستش را رد کرده استرالیا؟ من فقط نگران این موضوع هستم... کار حساس نداشتم تو رزومم و فقط همین یک مورد نگرانم میکنه...
دوستانی که تجربه دارند اطلاع رسانی کنند...

به نظر خودم نباید ربطی داشته باشه.. چون حوزه شنگن مثل استرالیا چک امنیتی ند اره رو پروژه و بعد از جک کردن اگر ببینند موضوع خطر ناک هست رد میکنند... به نظر من کاملا عادی هست چون خود استرالیا هم رد میکنه موضوع خطرناک را قبل از اینکه طرف حتی بورس بشه که کارش خیلی منطقی و درست هست که پول زیادی پشت دست ادم نمیزاره برای ویزا...

نظر شما چیه؟
1- منظور این هست که متقاضی در مورد یه سری بازه های زمانی در طول زندگیش هیچ توضیحی نداده. مثلا ننوشته که بعد از فارغ التحصیلی تا رفتن به سربازی (که مثلا چند ماه طول کشیده) چه کار میکرده.

2- خیر نیازی به توضیح نیست و همون فهرست (گزیده ای از) مقاله ها کفایت میکنه.

3- فکر نمیکنم اهمیتی داشته باشه که این کار رو بکنین یا نه.

4- تا جایی که من دیدم تجربه های دوستان تو این موضوع نتایج متناقضی داشته. بعضیا بدون هیچ مشکلی و به سرعت ویزاشون اومده و بعضی ها هم روند ویزاشون طولانی شده. بنابراین نمیشه نتیجه گیری خاصی کرد.