صفحه 133 از 183 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1822

موضوع: آرشیو شده : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی- تا سال 2015

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر کردن فرم ها / سوال های کلی - س

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    به نظر من بهتره در مورد وضعیتتون چیزی به آفیسر نگین. چون بعیده که تاثیری در تسریع روند ویزاتون داشته باشه و حتی احتمال زیادی وجود داره که سوالات جدیدی برای آفیسر به وجود بیاره و کار رو پیچیده بکنه. به نظر من بذارین روند خودش رو بره جلو.

براتون درخواست مدیکال اومده؟
    بله اومده. 7 اپریل اومد و من و همسرم که اون هم پذیرش داره، در ترکیه آزمایشات رو انجام دادیم در 10 اپریل. و فرداییش هم آنلاین فرستادن. البته همسرم الان ایران برگشته. ولی من به اجبار باید همینجا منتظر بمونم...

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز / پر کردن فرم ها / سوال های کلی - س

ببخشید تو این مدت از ما نه درخواست سی وی شده و نه پروپزال. این یعنی اینکه هنوز خیلی به مراحل آخر مونده؟ یا ممکنه این مدارک کلا خواسته نشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Moooon نمایش پست ها
    ببخشید تو این مدت از ما نه درخواست سی وی شده و نه پروپزال. این یعنی اینکه هنوز خیلی به مراحل آخر مونده؟ یا ممکنه این مدارک کلا خواسته نشه؟
    اگه موقع فرستادن مدارک، سی وی و پروپوزال بدون نقص باشن دیگه درخواست نمیکنن (مثل خود بنده)،
    تقریبا همزمان با درخواست مدیکال وارد چک امنیتی میشین و نمیشه گفت چه زمانی جوابش مییاد،
    اگه جواب چک امنیتی مثبت باشه ممکنه ازتون سی وی جدید بخوان
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    اگه موقع فرستادن مدارک، سی وی و پروپوزال بدون نقص باشن دیگه درخواست نمیکنن (مثل خود بنده)،
    تقریبا همزمان با درخواست مدیکال وارد چک امنیتی میشین و نمیشه گفت چه زمانی جوابش مییاد،
    اگه جواب چک امنیتی مثبت باشه ممکنه ازتون سی وی جدید بخوان
    موفق باشین
    برای شما چقدر طولانی شده... نا امید شدم...
    اگه واسه من هم همین قدر طول بکشه، من ترجیح میدم بیام ایران برم سربازی و از وسط سربازی دوباره بیام بیرون و خارج شم از کشور. البته میدونم مشخص نیست ولی منم اینجا تو ترکیه شرایط خوبی ندارم. اگه بدون دردسر بشه از سربازی اومد بیرون ترجیح میدم همین الان بیام....
    راستی شما به نظر خودتون مدارکتون مشکل خاصی نداشت؟

یه سوال دیگه از padeshah 87 عزیز:
    شما اطلاع دارین که قبل از پذیرش دادن پروپزالتون رو فرستاده بودن وزارت خارجه و تایید گرفته بودن یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

دوستان من 28 روز پیش واسه ویزا اپلای کردم. میدونم الان خیلی زوده. ولی من با توجه به اینکه از کانادا پذیرش داشتم و یک سال بعد از فارق التحصیلیمم گذشته بود مجبور بودم از کشور خارج شم. الان به سختی در ترکیه هستم. پرواز کانادام هم از ترکیه همین هفته است. ولی میخوام کنسل کنم و منتظر ویزا استرالیا باشم.
    میتونم برم کانادا و هر وقت نتیجه اومد انصراف بدم ولی این کار رو به خاطر استاد کانادام که خیلی بهم تا حالا لطف کرده یه مقدار غیر اخلاقی میدونم.
    آیا میتونم به سفارت ایمیل بزنم و بگم تو چه مرحله ای هست؟ یا اینکه شرایطمو بگم شااااااید تسریع بشه پروسه کارهام؟؟ با توجه به اینکه هنوز یک ماه هم نشده. ولی من واقعا نگرانم...
    مگه معافیت تحصیلی شما برای تحصیل در کانادا نیست؟ چطور میخواین با این معافیت برین استرالیا؟

سلام
    دوستان یعنی کسی در این مورد اطلاعاتی نداشت؟
    ویزای دانشچویی 574 ایمیل زدم به nib گفتم می خوام couple کنم، گفت 10 هزار دلار دیگه باید بدی؟ شوکه شدم تحقیق کردم دوستان گفتن اون احتمالا پوشش کامل رو گفته (باید بین 2500 تا 3000 دلار بشه)، تو ازش ساده ترین حالت رو بخواه، که ایمیل زدم و منتظر جوابم.
    در مورد انتقال هم از شعبه medibank دانشگاه پرسیدم گفتن باید account اونجا رو ببندی و اینجا ثبت نام کنی، و اینکه هزینش بیمه، 1200 دلار در سال برای couple میشه.
    حالا یک سوال فنی از دوستان من کل هزینه بیمه ام از nib برای 54 ماه 1700 دلار شد، نمیشه برای خانمم هم به بیمه تکی بگیرم؟ بدون اینکه بخوام مال خودم رو تبدیل کنم؟ فکر می کنم اینجوری ارزون تر در میاد؟
    آیا ممکن هست؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با ویزای تحصیلی، 1 ماه هستش که اومدم سیدنی، برای بیمه خودم از nib خریدم
    الان می خوام برای ویزای خانومم اقدام کنم، شنیده بودم که Medibank ارزون تر از nib در میاد برای 2 نفر
    الان راهی هست بیمه رو انتقال بدم به medibank؟؟ کسی تا حالا این پروسه را انجام داده؟ اصلا به زحمتش می ارزه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    مگه معافیت تحصیلی شما برای تحصیل در کانادا نیست؟ چطور میخواین با این معافیت برین استرالیا؟
    بله در حال حاضر مال کاناداست. ولی منتظرم ایشالا ویزام بیاد بعدش تو سامانه نشا درخواست تغییر دانشگاه بدم. البته شنیدم تغییر کشور یه مقدار سخته. باید از ایران همسرم بره پیش پاداشی و بعدش نظام وظیفه و کلا مراحل رو دوباره انجام بده.
    همین الان هم میتونم این کارو بکنم ولی چون تغییر دانشگاه یه بار انجام میشه، اگه الان انجام بدم و بعد ویزام نیاد، اون یک بار تغییرو انجام دادم و دیگه نمیتونم دانشگاه دیگه ای برم.
    حالا برنامه من اینه. مگه مشکلی هست آقای vahidet? مگه اینجوری که میگم نیست؟؟؟

یه سوال دیگه از padeshah 87 عزیز:
    شما اطلاع دارین که قبل از پذیرش دادن پروپزالتون رو فرستاده بودن وزارت خارجه و تایید گرفته بودن یا نه؟
    ایشالا ویزای شما زود مییاد ولی چند تا دیگه از بچه ها هم مثل من هستن که متاسفانه هنوز منتظرن و خبری نیست!
    خودم حدس میزنم بخاطر پروپوزالم تا الان طول کشیده،
    در مورد سوال دومتون، من از دانشگاه پرسیدم که قبل از دادن پذیرش پروپوزالم چک امنیتی شده یا نه که جواب ندادن و منو پیچوندن!
    به امید ویزای همه بچه ها

Junior Member

سلام دوستان

من 14 اپریل فایل نامبر گرفتم و الان تو مرحله چک امنیتی هستم... امروز از سفارت ایمیل زدن که واسه پروسه چک امنیتی جزئیات دقیق سربازیتو بگو...آخه من سرباز سپاه بودم...البته اونجا دفتردار بودم و یه مدتم راننده که همشو نوشتم...آقا از استرس دارم میمرم....کسی تجربه یا آماری در مورد این قضیه داره؟

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)